PDA

View Full Version : Пробвал ли е някой тоя номер за черни точки?



sa6opi4a
09-17-2010, 09:39
Чудех се какво да направя за да ми излезне по-евтино махането на черните точки по носа. С лепенки не е оферта понеже са пари. Гледах разни клипове с които се махат черни точки но пък нещо не става с тях, та си викам след като лепенката единственото нещо е да се залепи и дръпне, защо да не става в Тиксо ?! Хах Примерно Скочат (черното тиксо) така казано, хваща по-меко, докато бялото, хваща здраво. Та да си налепя носа с тиксо бяло и да дръпна да видиме дали ще изкара нещо... дали някой е пробвал тоя номер и дали става? Намислил съм го първо да измия лицето с топла вода да разтвори порите , после тиксо по носа, и накрая хладка вода да ги затвори? Пък сутрин да ползвам розова вода... Мисля, че доста евтин начин излезна, ако става

katericArofl
09-17-2010, 10:19
Ти е*аваш ли се 8-)

3oPuTy
09-17-2010, 10:28
:shock: :shock: :shock:
Пробвай,но после да не се чудиш,защо кожата ти е в отчайващо състояние ... :?
Не,не,не ... Как може да ти мине подобно нещо през ума?! #-o

PepSsSi
09-17-2010, 10:36
Оф....само ще си възпалиш кожата..... как изобщо ти дойде подобна идиотщина на главата? дано да е ебавка.
Лесно и евтино точките се махат (за тия на носа) след напарване за 10-на минутки, направено на изчистена с гел,сапун кожа. Ръцете също трябва да са чисти. С малко марличка (или някаква тънка кърпичка), върху пръстите започващ да стискаш точките. Реално пръстите ти нямат пряк допир с кожата, а точките излизат лесно. Аз лично след тая процедура , когато кожата изстине, почиствам с кислородна вода, след това измивам с доста студена водичка. Изчаквам си към 30мин, мажа със салицилов спирт 1% , че е по-слаб ииииии това е :D

sa6opi4a
09-17-2010, 10:51
Мен козметика миналият път със нейните пари едва успя да ми изкара точките. Каза че са ми много затоврени и едва успява да изкара черните точки, а какво остава сам да ги изкарам с някво запарване. ;/

PepSsSi
09-17-2010, 11:05
Толкова ти е била кадърна козметичката пък мога да ти кажа :D Или просто това си е нейния начин да те кара да ходиш по-често и да и даваш повече пари :Д

sa6opi4a
09-17-2010, 11:52
:)
Ти как ми предлагаш за запарвам кожата на носа, за да изкарма точките? Къпане с топла вода и после човръкане?

PepSsSi
09-17-2010, 13:26
Нееееееееее! Как ти я запарва козметика? или и тя не знае :D
Слагаш в една теднжерка вода и чай от лайка, сваряваш го, взимаш една хавлиена кърпа, навеждаш си главата над парата, излизаща от тенджеркаа, а кърпата ти покрива процепа между теб и ръба на съда :Д малко е гадно да се диша ама....

sa6opi4a
09-17-2010, 13:43
Бе май с тиксото ми се струва по - просто :D :D

Колко пъти у седмицата го правиш това ?

PepSsSi
09-17-2010, 13:44
просто ама то няма и да стане :Д хаха твои са си точиците, гледай си ги :-D