PDA

View Full Version : Тормоз в училище



judje
09-17-2010, 10:47
та има един в училище от моя клас дето се ме тормози всеки ден :lol: унижава ме пред съученицитем ми и какво ли още не :( и незнам какво да правя постоянно иска да преписва от мене (седи пред мен) на тестовете а ако му кажа няма да ти дам да преписваш или нещо подобно веднага се зъби... :o плс хелп немога да го набия проал съм се преди и не става се ме фаща шубето

PepSsSi
09-17-2010, 11:02
Кажи му да не те закача, действай спокойно от начало. Не му давай да преписва. Най много да си изядеш боя пред свидетели, ама после ще го осъдиш ;) То даже може и за клевета, нанесени морални щети, дрън-дрън...забавно ще му стане като на майка му звънне адвокат ( е, винаги може да е ебавка,добре изпипана, че да го сплашиш) Намери си начин, освен ако не искаш да бъдеш слабохарактерно бебе и занапред

Grudi_SeXa
09-17-2010, 11:03
Нямаш ли по-голям брат, братовчед, приятели?

judje
09-17-2010, 11:10
ами не :o

Grudi_SeXa
09-17-2010, 11:25
А откъде си и кой клас?

Хммм, далечко си ми, а и нямам приятели в Плевен. Поговори с него нормално и гледай да измислите нещо в стил "аз ще ти давам да преписваш, ти няма да ме тормозиш". ;)

judje
09-17-2010, 11:28
Плевен 8 клас

greengreengreen
09-17-2010, 13:23
Плевен 8 клас

8 клас и още на 3тия учебен ден без да те познава те тормози :-o на къде отива света

Tempest
09-17-2010, 13:27
инати се бе, кво като ти се зъби? Без покритие е 100%.. малко синини минават бързо.. той като остане на поправка има да се чуди откъде му е дошло :)

judje
09-17-2010, 13:39
малко синини минават бързо..

лесно е да се каже

judje
09-17-2010, 13:40
"аз ще ти давам да преписваш, ти няма да ме тормозиш". ;)

опитвал съм и не става :(

awerw
09-17-2010, 13:45
ами чакаш пич :? щом вече те е набелязал че си слаб :( гадноо :( траеш докато спре или почваш и ти :-D ако си още малък и ще ходиш в друго училище гледай там да се представиш по добре :)

Grudi_SeXa
09-17-2010, 14:04
С удоволствие бих го превъзпитал тоя хубавец, но наистина нямам път към Плевен. Ако прекали с тормоза, говори с вашите.

Tempest
09-17-2010, 14:07
малко синини минават бързо..

лесно е да се каже

ти май търсиш универсалното решение - хем да спре да те закача, хем почти нищо да не направиш... ако е по-мускулест от тебе, тва не тряа те стряска.. гледал съм фитнес маниак да е пребиван от едно лапе (2 години по-малко от него, не толкова силно).. ако се стигне до бой не силата е определяща ;)

не може все леката, брат.. живота е гаден, тряа свикнеш да се бориш с трудностите ;)

awerw
09-17-2010, 14:14
ако сега си и заек незнам :? и аз съм заек но нямам никви проблеми а училището не е известно с хубави неща 8-)

k1r37o
09-17-2010, 14:30
Ти си луд бе,блъфирай го нещо... кажи му,че си казал на важте,че те тормози.И че ако не престане ще го съдиш и готово.Ама му го кажи като сте само 2мата,щото сиг ако сте през мн. хора ще се направи на отворко и пак ще почне 8-)

Офтопик:

"awerw" - махни тоя аватар,че ме възбужда бе 8-) :D :oops:

Govnyo
09-17-2010, 15:02
ебава те само защото пикаеш седнал

judje
09-17-2010, 15:06
това горното не го разбрах

awerw
09-17-2010, 15:10
Ти си луд бе,блъфирай го нещо... кажи му,че си казал на важте,че те тормози.И че ако не престане ще го съдиш и готово.Ама му го кажи като сте само 2мата,щото сиг ако сте през мн. хора ще се направи на отворко и пак ще почне 8-)

Офтопик:

"awerw" - махни тоя аватар,че ме възбужда бе 8-) :D :oops:

ееми за какво ми го препоръча, сега ще си го гледаш :D

Sapunji
09-17-2010, 15:15
та има един в училище от моя клас дето се ме тормози всеки ден :lol: унижава ме пред съученицитем ми и какво ли още не :( и незнам какво да правя постоянно иска да преписва от мене (седи пред мен) на тестовете а ако му кажа няма да ти дам да преписваш или нещо подобно веднага се зъби... :o плс хелп немога да го набия проал съм се преди и не става се ме фаща шубето

За да те фаща шубето, значи или е по мусколест или е по висок от тебе а да ти кажа по голям (висок) човек най лесно се бие.Вкарай му 2 бързи и се чуди на кои свят е.

Tempest
09-17-2010, 15:34
та има един в училище от моя клас дето се ме тормози всеки ден :lol: унижава ме пред съученицитем ми и какво ли още не :( и незнам какво да правя постоянно иска да преписва от мене (седи пред мен) на тестовете а ако му кажа няма да ти дам да преписваш или нещо подобно веднага се зъби... :o плс хелп немога да го набия проал съм се преди и не става се ме фаща шубето

За да те фаща шубето, значи или е по мусколест или е по висок от тебе а да ти кажа по голям (висок) човек най лесно се бие.Вкарай му 2 бързи и се чуди на кои свят е.

аз съм 1,90, ела ми вкарай 2 бързи да видим дали ше успееш ;) всичко е до техника.. силата лесно може да се преобърне срещу силния :) знам го от опит.

Говньо, метафората я схванах, ама не помагаш изобщо.. изобщо не си отваряй работа да пишеш, ако не е в помощ на търсещия такава :)

OneInMillion
09-17-2010, 16:02
Човек имах същия проблем в 8 клас!Тормозеше ме един идиот!Всеки ден беше ад!Той ме съсипа!Накрая го изгониха! Но той достатъчно ми навреди! :o :-o :o

mlakniwe2
09-17-2010, 16:14
не му обръщай внимание или се оплачи на класната или психолого на училището няма нищо срамно в това(няма да има ефект обаче) Псувай го, обиждай го и ако продължава отиди се оплачи-аз пък като бях 8-ми клас всички станахме приятели отначало и си изкарвахме много весело, но 9-ти и 10-ти клас се разделихме на групички,но ще опрайм до 12 клас

Reaper93
09-20-2010, 20:06
Кое даскало си?

Greennight
09-20-2010, 20:11
Нямаш ли по-голям брат, братовчед, приятели? Пфф да се държи като няква п*тка с извинение.По-добре му скочи пък дори да изядеш боя поне си оставаш с честта,което е най-важното!!!И предполагам,че е някво компелсарче дето е поне 20 кила повече от теб и целия клас го защитава....

fenasf
09-20-2010, 20:14
Не прави грешката ми да не отвърнеш - счупи му главата !!!

kireca
09-20-2010, 20:21
Човек имах същия проблем в 8 клас!Тормозеше ме един идиот!Всеки ден беше ад!Той ме съсипа!Накрая го изгониха! Но той достатъчно ми навреди! :o :-o :o

Абсолютно същото се случи и при мен !

Reaper93
09-20-2010, 20:25
Да, и при мен имаше един такъв само, че в 9-ти клас..Постоянно ми искаше телефона(да играе игри кретенчето), напръска ме със снежен спрей и такива глупости...След тва си обръснах мустака едно хубаво ;д(просто не беше много голям и не ми пукаше), пораснах с 10 санта, почнах да нося Пума, Найк, Адидас..От тогава не ме закача :D

CheAD
09-20-2010, 23:19
Човек имах същия проблем в 8 клас!Тормозеше ме един идиот!Всеки ден беше ад!Той ме съсипа!Накрая го изгониха! Но той достатъчно ми навреди! :o :-o :o

Абсолютно същото се случи и при мен !

Блазе ви,имам и аз един такъв,ама той си е кретен не само с мен,но от край време ме дразни,между другото видях че някой е от Плевен,аз съм от Плевен,единственото решение което аз имам към такъв тип проблеми е да се научиш да не ти пука 8-) ако не можеш,ами...винаги има такава опция да се оплачеш на някого-има такова нещо като закон за закрила на детето

kissofthehell
09-20-2010, 23:39
та има един в училище от моя клас дето се ме тормози всеки ден :lol: унижава ме пред съученицитем ми и какво ли още не :( и незнам какво да правя постоянно иска да преписва от мене (седи пред мен) на тестовете а ако му кажа няма да ти дам да преписваш или нещо подобно веднага се зъби... :o плс хелп немога да го набия проал съм се преди и не става се ме фаща шубето

За да те фаща шубето, значи или е по мусколест или е по висок от тебе а да ти кажа по голям (висок) човек най лесно се бие.Вкарай му 2 бързи и се чуди на кои свят е.

аз съм 1,90, ела ми вкарай 2 бързи да видим дали ше успееш ;) всичко е до техника.. силата лесно може да се преобърне срещу силния :) знам го от опит.

Говньо, метафората я схванах, ама не помагаш изобщо.. изобщо не си отваряй работа да пишеш, ако не е в помощ на търсещия такава :)
Напълно вярно. Не зависи ръста или силите имам един от нашия клас досадник закача блабалала малко като случая на автора на тази тема сбихме са 4-5 пъти 2 от тях при директора и ся само минава удря ма по рамото (тва му стана навик, дори не боли) и си заминава 8-)
аз даже съм малко по висок от Tempest към 1.95

darsit0
09-21-2010, 12:23
аз даже съм малко по висок от Tempest към 1.95
ае ко ма напраихте вий бе :lol: всички някфи 2метрови мутанти :D :D :D не го казвам с лошо, не се обиждайте, просто ..... :lol:

katericArofl
09-21-2010, 13:22
аз такива индивиди не познавам 8-)
в кое училище си, че те тормозят.. :-o

Burn94
09-21-2010, 15:01
Виж сега и аз ще ти препоръчам да го пребиеш ама си ползвай правата както трябва а не да му скочиш в гръб и после да те изключат и да ти прецакат бъдещето. Най-вероятно в училището ти има камери така че предизвикваш го спокойно пак почдертавам спокойно без да го псуваш и т.н. защото когато говориш на въпреки обаче спокойно на някой това го ядосва повече съответно е вероятно той да ти посегне, а ти естествено се възползвай от това след като вече те е ударил и най-вероятно напсувал няколко пъти ти го счупи от бой без да те е шубе защото в противен случай той ще счупи теб. След което ако до тогава не са те закарали до директорката може да отидеш сам за да се оплачеш от системен психически и физически тормоз от страна на твоя съученик и тормоза е стигнал до такава степен че дори без реално ти да го предизвикваш той те напада при което си бил длъжен да се защитиш. Съответно на записа от камерите ще се види че той те напада а когато се държиш спокойно и не покажеш агресия в началото ще е в твой плюс. Всичко това звучи като някакъв филм само дето е изпитано от трети човек и фукльото дето се правеше на голям бияч накрая беше изключен от даскалото заради това че са му сритали задника :)

BaffaLsc
09-21-2010, 15:22
Ти си луд бе,блъфирай го нещо... кажи му,че си казал на важте,че те тормози.И че ако не престане ще го съдиш и готово.Ама му го кажи като сте само 2мата,щото сиг ако сте през мн. хора ще се направи на отворко и пак ще почне 8-)

Офтопик:

"awerw" - махни тоя аватар,че ме възбужда бе 8-) :D :oops:

ееми за какво ми го препоръча, сега ще си го гледаш :D
:razz: :razz:
По темата : Кажи на вашите задължително ( според мен :D ) оплачи се на класната или класния ти ,направи нещо ,ако седиш така нищо няма да постигнеш и тоя идиот няма да те остави на мира :)

Greennight
09-21-2010, 16:34
Виж сега и аз ще ти препоръчам да го пребиеш ама си ползвай правата както трябва а не да му скочиш в гръб и после да те изключат и да ти прецакат бъдещето. Най-вероятно в училището ти има камери така че предизвикваш го спокойно пак почдертавам спокойно без да го псуваш и т.н. защото когато говориш на въпреки обаче спокойно на някой това го ядосва повече съответно е вероятно той да ти посегне, а ти естествено се възползвай от това след като вече те е ударил и най-вероятно напсувал няколко пъти ти го счупи от бой без да те е шубе защото в противен случай той ще счупи теб. След което ако до тогава не са те закарали до директорката може да отидеш сам за да се оплачеш от системен психически и физически тормоз от страна на твоя съученик и тормоза е стигнал до такава степен че дори без реално ти да го предизвикваш той те напада при което си бил длъжен да се защитиш. Съответно на записа от камерите ще се види че той те напада а когато се държиш спокойно и не покажеш агресия в началото ще е в твой плюс. Всичко това звучи като някакъв филм само дето е изпитано от трети човек и фукльото дето се правеше на голям бияч накрая беше изключен от даскалото заради това че са му сритали задника :) Пич не става винаги да пребиеш някой просто ако искаш....Ония може да е по-тежък и висок,да тренира нещо и кво ли още не...

N0_feAR
09-21-2010, 20:44
при тестове и контролни просто се премести та на келеша да му увисне ченето или пък (тук ще трябва да жертваш една твоя оценка) просто попълни всичко грешно и като препише веднъж грешните отговори и изкара слабата оценка следващия път просто ще иде при някой друг да досажда и готово. Една двойка за сметка на цяла година тормоз - според мен си струва

shadow2323
09-22-2010, 10:31
Хах не само мен ме тормозят идиоти аз попрнцип сам умно дете и тази истрория много прелича на моита но сега тои започна да ме удря в лицето с иумруци и сега сам го нагрочил да го натрепа следващия път като ме удари тои е по едар и дебел а аз слаб и тънак но не ми пречи да му скоча а другия вариянт ми е с най добрия ми приятел да го причакаме в тъмното и да го счупим от бои .... Секи бива тормозен от идиоти споко по умните ще просперитираме ;)

shadow2323
09-22-2010, 10:31
Хах не само мен ме тормозят идиоти аз попрнцип сам умно дете и тази истрория много прелича на моита но сега тои започна да ме удря в лицето с иумруци и сега сам го нагрочил да го натрепа следващия път като ме удари тои е по едар и дебел а аз слаб и тънак но не ми пречи да му скоча а другия вариянт ми е с най добрия ми приятел да го причакаме в тъмното и да го счупим от бои .... Секи бива тормозен от идиоти споко по умните ще просперитираме ;) и помни кога ме изнерви много мисалта че аз ще бъда с пари и добра работа а че тои ще е бедняк и няма да има образование тази мисал ме топли и успокоява ;) А и да дам още 1 акъл като го биеш го набии пред сички след като го изполомиш здравата като вариш ще създаваш респект хорта ще казват тоя го намля тоя е здрав няма да се закачат с тебе ще гледат с друго око на теб...