PDA

View Full Version : вита голд



girl4eety
09-17-2010, 10:54
има ли ефект според вас от тези бонбони, защото се чудя дали утре да не ходя и да си ги купа. На 17 съм.

PepSsSi
09-17-2010, 11:06
Не знам дали има ефект, но силно се съмнявам.... Не си хаби парите за глупости, по-добре с тях си купувай зеленчуци и плодове и ефектът ще е добър и ползотворен за тялото ти :)

girl4eety
09-17-2010, 11:17
Не знам дали има ефект, но силно се съмнявам.... Не си хаби парите за глупости, по-добре с тях си купувай зеленчуци и плодове и ефектът ще е добър и ползотворен за тялото ти :)
Да може би си права, аз си взех ина4е един чай за отслабване от около 2 седмици го пия и не забелязвам никакъв ефект! :-x Та значи ще те послушам и няма да си го взимам, както ти каза по-добре да си взимам плодове. Аз иначе исках да го пробвам, защото искам да сваля доста килограми и най-вече в краката и корема, и викам може да ми помогне поне малко. :) Благодаря ти много :-)

PepSsSi
09-17-2010, 13:23
Чайовете за отслабване ги харесвам попринцип, ама не защото от тях реално се отслабва, ами защото раздвижват стомаха :D моя е доста ленив просто.... имам си Инхуа и го пия от време на време. Най-добре ще е да ходиш на фитнес или пък плуване. Леко с яденето и ще стане :)
успех