PDA

View Full Version : Ако някой може да ме уриентира.



pi4man
09-17-2010, 16:21
Здравейте! Предварително се извинявам се ако темата не е в правилния раздел. Така на въпроса... взех си куче (немска овчарка) на 2 месеца и бих искъл да го пообуча малко, нали се сещате седни, легни и т.н. Мисълта ми е ако някой може да ми даде сайт от където да гледам как да го обучавам ще съм много благодарен.

П.П. Пробвах се да потърся в нета, но не открих нищо. Не знам аз ли не търсих правилно или какво ? 8-)

semantics
09-17-2010, 16:25
Опрай си заглавието, че една думичка леко е сгрешена.

Аз с това мога да ти помогна - да научиш още една думичка как се пише.
За кучетата - някой друг.

babity
09-17-2010, 17:00
В dog.bg има страшно много информация ако наистина си съвестен и ще четеш, а не от двата километрични поста да се захванеш в нещо, което гаранция няма да си схванал от първото четене. По - добре се обърни към специалист. Мога да препоръчам ако е нужно.

pi4man
09-17-2010, 21:01
Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя. :)

Serseri91
09-18-2010, 10:28
Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя. :)


И това ли го писа набързо :-o

divacheee
09-18-2010, 11:33
Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя. :)


Всеки с товa се опрaвдaвa ! " Нaписaх го нaбързо, бързaх и зa товa тaкa стaнa " :lol: :lol: :lol:

Bukmopu
09-19-2010, 18:06
Изядохте го човека за едната правописна грешка... :-o
Ебаси злобата.

yakuza_
09-19-2010, 18:44
Има един форум, където хората разбират мн. от това за което ще се инт., но точно заради ей такава грешка, няма да ти обърнат внимание, докато не я оправиш.

galet0
09-22-2010, 15:05
Ми то само да го командваш не става,обаче обучението е лесно.Приготвяш си някви бисквити,солети и т.н за награда ако изпълни това което трябва и т.н...ние нашето куче така го научихме като му кажеш "дай топката" то ти дава неговата топка(от тея гумените)..Иначе е много приятно,само време да имаш.Успех :) :) :)