PDA

View Full Version : Объркана съм и то много



gigiii
09-17-2010, 17:07
Когато приятеля ми беще на село си и се виждахме всеки ден,наистина ми беше приятно ...но като се прибра пак започнаха съмненията ми :( :( :( :( :( (преди да дойде -пак се чуствах така)-тъпо....
Всеки петък -или казва че отива при приятеля си и при неговите род.(а приятеля му си има гадйе и живечт заедно)да не си помислите нещо...че м/у тях 2 има нещо,или пък казча ,че отива при леля си :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Не знам но мисля че отива при някое момиче ,какво ще прави при леля си 3 дена,защото там седи 3 дена,нямам му доверие по дяволите :( :( :(
/заедно сме от 8.9 месеца
А иначе когато си беше тук ми намекна -да ме лиже и така нататака но аз не му позволих,и се разбрахме че като се видим слд път ще му позволя....но нз дали заслужава ..не искам коментари от сорта
Ми ние от къде да знаем с кой е ,и прочие!
Искам да ме посъветвате какво да правя,а той ми е казвал че леля си я обича по-вече от майка си...
И двамата сме от различни градове,което много ме натъжава :( :(
Никога не ми е казвал или писал-Обичам те,Липсваш ми...аз му ги казвам ,той на мен не ..Вчера стана на въпрос за това и тои ми пише
-ти си мислиш,че като не ти го пиша и не го казвам значи не го чуствам така ли.....Объркана съм :-o

gigiii
09-17-2010, 17:12
:-o :-o :-o

Whoopdedoo
09-17-2010, 17:57
Разбира се, че не те обича, пха... изневерява ти с леля си, а като е при приятеля си правят сандвич на неговата.
Не заслужава да те лиже... ПРУСТАГ ТАКЪВ!

Зарежи го и се самоубий.

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 17:58
ти не си фред

gigiii
09-17-2010, 18:01
успя да ме разсмееш,ноо
1-во-Ляля му е около 60-те даже повече,няма как да стане
2-ро при приятеля му -там живеят всички-майката на К,баща му,баба му и приятелката му...вярно че и ечерта е там,нооо си спи сам..
Претесняваме това,че като каже че отива у леля си,аз все си мисля че е при момиче... :o :o :o :o

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:02
убий го докато яде 8-)

Whoopdedoo
09-17-2010, 18:06
Леля му да не е момче?!
Аз като ти казвам, че плющи дърта слива да не би да лъжа...

xRoSHaVx
09-17-2010, 18:17
еми различни градове тои не те вижда доста и е решил да си има резерва за града,или плющи леля си както казаха преди мене :D:D . убииго докато спи (devil) :D:D :razz: :razz: :razz: :evil: :evil:

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:19
еми различни градове тои не те вижда доста и е решил да си има резерва за града,или плущи леля си както казаха преди мене :D:D .yбииго докато спи (devil) :D:D :razz: :razz: :razz: :evil: :evil:

оо колко си прост ..

justwondering
09-17-2010, 18:21
Внушаваш си. :wink:

xRoSHaVx
09-17-2010, 18:22
еми различни градове тои не те вижда доста и е решил да си има резерва за града,или плущи леля си както казаха преди мене :D:D .yбииго докато спи (devil) :D:D :razz: :razz: :razz: :evil: :evil:

оо колко си прост ..

убиди ме са ше се гръмна :D:D:D:D:D (и що съм прост 2 казах варианта :D:D:D:D ) :razz: :razz: 8-) 8-)

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:23
тихо ма свиня

xRoSHaVx
09-17-2010, 18:24
тихо ма свиня


кои бе :D:D:D:D:D :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-)

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:29
на бащати малкия син

0y7ofCon7roL
09-17-2010, 18:30
Разбира се, че не те обича, пха... изневерява ти с леля си, а като е при приятеля си правят сандвич на неговата.
Не заслужава да те лиже... ПРУСТАГ ТАКЪВ!

Зарежи го и се самоубий. Подкрепям

xRoSHaVx
09-17-2010, 18:31
на бащати малкия син


ами ако аз съм големия :D:D:D:D:D :razz: :razz: :razz:

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:33
на бащати малкия син


ами ако аз съм големия :D:D:D:D:D :razz: :razz: :razz:

значи си пед*л

amazingwoman
09-17-2010, 18:39
Сериозно по темата. Седнете и поговорете нормално. Обясни му твоите притеснения, може просто ти да се вкарваш в някакъв филм. А на останалите дето се правят на интересни бих им препоръчала да се съберат и да си организират масово самоубийство.

xRoSHaVx
09-17-2010, 18:42
на бащати малкия син


ами ако аз съм големия :D:D:D:D:D :razz: :razz: :razz:

значи си пед*л

нечовешки си тъп Саше
8-) 8-) 8-)

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:45
няма да пиша поече че тва не е кофата и тук банват

PyCoKoCkA93
09-17-2010, 18:59
Мъжете НЕ обичат да говорят за чувствата си,освен,когато не им се наложи...Може би има силни чувства към теб и НЕ е обич,а за липсването...По-вероятно не му липсваш много по простата причина,че не мисли по цял ден за теб...И не,НЕ ти изневерява с леля си,сега и от нея ли ревнуваш? :D Стегни се малко и се отпусни в секса,там почти не трябва да имаш задръжки,ако искаш да задържиш един мъж и това,което правите ти е приятно :)

YouDontKnowMe
09-17-2010, 19:23
Остави го да диша малко .

gigiii
09-17-2010, 19:28
PyCoKoCkA93 ,благодаря за мнението...ами аз също си мисля,че не е обич
но когато сме заедно и примерно се целуваме ,по някой-път наистина мисля че испитва чуства към мен...а и не мисля,че е с мен (просто защото не може да си намери)-не е това,защото е от Сф а и там все някоя ще иска да тръгне с него...А и ние сме заедно от 9 мес.още не сме правили секс,казах му че не съм готова и тои ме исчака достатъчно,последния път ми намекна че секи човек имал нужди и че като не го прави с мен,...че имало хора за това,ТОЛКОВА БОЛНО МИ СТАНА,ЧЕ МИ ИДЕШЕ ДА РЕВНА :o :o :o ...аз му казах да търси друга,и че ще се получи м/у нас скоро.Слд няколко дни му намекнах за др момиче,а той ми каза да съм спокойна че няма момиче и че няма да търсии.няма смисъл да отлагам още... :razz: :razz: :razz: Страхувам се ,че няма да се получи както трябва и няма да му хареса...от това ме е страхх и това ме спираше до сега//

hugeZ
09-17-2010, 19:29
Абе според мен тоз не те обича ..

gigiii
09-18-2010, 08:43
АаАааМИИИ щом така казваш :o :o

XaXo
09-18-2010, 11:42
Просто си въобразяваш... Ако найстина имаше там гадже нямаше да стой по 3дена ами по цели седмици...

gigiii
09-18-2010, 13:21
мии не знам,ако има няква там тя може да учи в друг град-което ме съмнява да е от Сф пък да учи другаде...
Ми той постоянно ми натягва,че няма пари и не знам си кво...пък и не мисля че си има гадже и в Сф ...ако си има няма да идва при мен в моя град..а и аз ходя познавам родителителите му :D :D :D :D
Както и той мойте ..бяхме се разбрали като отида при него в неделя да му позволя да ме лиже и ивентуално да праиме секс...ама няма
щото съм неразположена-ахахаххахахаххахахахахаха :razz: :razz: :razz: пак си имам оправдание :lol: :lol:
Снощи като му се обадих и до къто си говорехме чух гласа на леля му и наистина май е бил там-е не при момиче,сега прибра у тях... и си пишим,написа че довечера пак щял да спи у леля си :razz: :razz:

gigiii
09-18-2010, 17:11
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Moderatorius
09-18-2010, 17:19
Gigiii, ти си ми любимата съфорумничка/съфорумница/съфорумка. Уж си там на 18 или на повече, не знам, пък ми се струва, че и 14 още не си ударила. Кви са тия смешни изказвания, детски игри. Не мисля, че стоиш с него, за да градиш отношения и в бъдещето, ами просто така, колкото да не си сама, колкото да си имаш гадже. Като не му вярваш го оставяш, той сигурно си прави кефа в София, а ти тука си се заровила по форумите да се излагаш. Я стига си се занимавала с него, от колко месеца уж все искаш секс да правиш, пък и в същото време не искаш. Дишай спокойно, мъже колкото искаш. За всеки има.

DarkTemplar
09-18-2010, 19:01
Поредната глупава и незнаеща кво иска (но иначе "много влюбена") пуберка. Залагам си едната ръка, че авторката е на не повече от 15.

Темата въобще не е за този раздел.