PDA

View Full Version : Странното ми хоби!



programings
09-17-2010, 17:12
Пф, Здравейте! Та така ето и моят проблем, които вече имам от няколко дена във новото даскало :
Значи моето хоби се струва много, ама много цитирам "ИДИОТСКО" на новите ми съученици във новото даскало!
Хобито ми е радиолюбителство, правя радиоприемници, антени, събирам такива, поправям, разглобявам, занимавам се със радиоприемане от далечни места, радиостанции, и така!
Като ме попитат какво ми е хобито, и аз съответно и казвам, и още на втората минута започват да се хилят, и не ме изслушват до края, и ми става някак си тъпо, а аз много си харесвам това хоби!

OneInMillion
09-17-2010, 17:25
Щом хобито ти доставя удоволствие другото няма значение!!! :)

xoxi
09-17-2010, 17:28
Въобще да не ти пука!
Прави това, което ти харесва и да не те интересува кой какво ще ти каже за това.
Хубаво е, че си открил нещо, което ти е интересно и обичаш да го правиш.. това е най-важното.

king95
09-17-2010, 17:28
Ти си продължавай с хобито, но не позволявай да ти пречи в отношението със съучениците ти.

xWandereRx
09-17-2010, 17:32
интересно е, смей им се и ти, предполагам че хобитата на всички от класа ти са да слушат музика, компютърни игри или да излизат с приятели... ебаси хобитата
смей им се

Pantheratigris
09-17-2010, 18:27
яко звучи :)

MissNothing
09-17-2010, 18:37
Да, странно е, необичайно, но пък идиотско? Не знам кога някои хора ще проумеят, че всеки си има интереси...

Pwnmaster
09-17-2010, 18:39
На мен ми звучи интересно :)

programings
09-17-2010, 18:44
Интересно си е хобито, мен ме запали чичо, който е радиолюбител! :)

SmilezZz
09-17-2010, 18:59
На мен също ми звучи интересно...
Иначе както ти казаха,щом това ти
доставя удоволствие - другото е без
значение..Занимавай се с това...
Всъщност даже е по-интересно това от
останалите хобита от рода на волейбол,танци
и т.н..
Не им обръщай внимание..
Бъди себе си..
И продължавай с хобито си (:

Di
09-17-2010, 19:24
а те сигурно и това нямат
но ако си момиче е лошо..

MissNothing
09-17-2010, 19:37
Е какво като е момиче? Само момчетата ли могат да имат такъв тип хоби?

Burn94
09-17-2010, 19:43
За всеки влак си има пътници бе и аз на мойте приятели като им казах че ще взимам гущер за домашен любимец ме сметнаха за луд но е то че от 3 месеца гадината живее у нас :) И все пак хобито ти е много интересно. Продължавай напред!

brum21
09-17-2010, 19:43
прай се на гъзар и се хили и ти ... разсмивай ги, а пък ти си продължавай да си поправяж антени :-)

JustMe92
09-17-2010, 21:37
Супер е хобито.И аз преди разглобявах играчки,играх си с електромоторчета и жички до деня в който умната ми майка не реши да изхввърли всичко.

god94
09-17-2010, 22:09
Подкрепям те! Всеки има право да избира хоби и тем подобни. По-добре да правиш отколкото цял ден да жулиш чикии .. :)

Продължавай, умните хора биха те разбрали :)

radeberger
09-17-2010, 22:52
Бих казал, че съучениците ти са още недорасли. А тяхното хоби какво е. Седене на компа?

BeezyJey
09-18-2010, 12:03
Щом хобито ти доставя удоволствие другото няма значение!!! :)

KumchoValcho
09-18-2010, 12:22
а те сигурно и това нямат
но ако си момиче е лошо..ахах и защо пък да е лошо?

А иначе - най-важно е човек да прави това, което обича. Другото е незначително :)
Хобито ти е нестандартно, и дори странно - тоест супер! 8-)
Омръзнало ми всеки да ми обяснява как обича да слуша музика и да излиза с приятели.

diksi
09-18-2010, 14:28
Ема да не ти пука, то така е весело да имате различни хобита един от моя клас хобито му е цитирам: "Танкове, бойни снаряди, картечници, и други неща които и да мога да ги кажа не съм сигурна как се пишат" Ще става пехотинец и даже ходи да кандидатства за военно училище.. Ама ние си се смееме с него защото ни е забавно тва негово хоби и на него въобще не му става "тъпо" хили се и той с нас.. 8-)

Di
09-18-2010, 14:40
а те сигурно и това нямат
но ако си момиче е лошо..ахах и защо пък да е лошо?

А иначе - най-важно е човек да прави това, което обича. Другото е незначително :)
Хобито ти е нестандартно, и дори странно - тоест супер! 8-)
Омръзнало ми всеки да ми обяснява как обича да слуша музика и да излиза с приятели.

Ми по простата причина,че ще и се смеят

TheNewReligion
09-18-2010, 14:49
Не мога да разбера защо залъгвате автора? "Аа, странно е, ама продължавай да го правиш, да не ти пука, че даскалото ти е пълно с ограничени путки, които ако искат ще те спукват от ебавки за едното нищо. Спокойно, бе." Имам предвид, че трябва да се съобразиш с обстоятелствата и да довериш това, което обичаш само на някого, който ти е станал по-близък и си опознал по-добре. Каквото и да пишете "да не ти пука", "важното е да те кефи". Както, надявам се" разбрахте, не казвам да престанеш да правиш това, което обичаш, а да се предпазиш по подходящия начин, защото няма начин да променим факта, че училищата са пълни с абсолютни идиоти, които са способни да ти съсипят живота, избивайки комплексите си, с думи от сорта на "да не ти пука", "бъди себе си", "не обръщай внимание".