PDA

View Full Version : Дайте съвет !



IzrudaBoss
09-17-2010, 18:23
ЗДравейте....искам искам да ви разкажа моята история за да ми дадете съвет как да я сваля , понеже много се притеснявам да я заговоря. Тя е около 25-30 годишна 4ервенокоса , със сладко гладко ли4ице , готини напращели цомби и малко стегнато пръхкаво дупе като праскова.Къщата й е то4но зад нашата. Не е женена и винаги съм си мислел , че няма кой да я оправя и е много загоряла. Освен това съм забелязал , 4е никъде не ходи....от вкъщи на работа и от работа вкъщи. Винаги като ме види мн ми се радва и ми се усмихва , дори ми се случвало да ме заговаря. Като се прибрах на 15-ти от даскало тя ме видя и ме поздрави и ме пита как мина първия учебен , каде уча ала-бала. Аз обаче се сдухах мн яко , щот тя е супер яка и се засрамих. Отговорих и с кратки изречения без мн да се обеснявам и отминах. Сърцето ми се разтуптя направо. Прибрах се и пак излязох на терсата за да я гледам , а тя все още стоеше на двора и метеше. Погледна ме и аз съвсем по детски сякаш ми идваше да се скрия зад парапета , но се усъзнах и не го направих , а само се усмихнах , а тя отвърна. Нещата обаче се узложниха след вчера.....Както си пушех на терасата и забелязах , че от нейната къща се чува течаща вода. Веднага се усетих ,че се къпе и отдох да я гледам понеже знаех и каде е банята. Прозореца беше на около 2 метра от земята и аз се набрах на перваза и погледнах. Видях я тъкмо докато си миеше косата със шампоана.В приведена поза се беше надупила и си отмиваше шампоана от косата ,а тялото и беше с гръб към мен. Естествено веднага се възбудих :grin: По едно време обаче както надничах тя се обърна и ме видя.....чух че ми каза нещо но не разбрах какво понеже вече се бях изстрелял да бягам. Мислех ,че не ме познала но След това тя дойде до вкъщи и почука на вратата , но не отворих. Сигурно щеше спокойно да ми обесни ,че не трябва да правя така , но не отворих защото ме беше срам от постъпката ми. Дайте съвет как да подходя за да се извиня и същевременно да я сваля. Това мисля , че ще е повод да я заговоря. Мисля да ида при нея като мъж и да и кажа , че просто толкова много ме кефи и ми е възбудила интереса да я видя гола. Вие какво бихте направили ? Между другото много се притеснявам от това , че може да ме отреже или да се получи някоя неловка ситуация. Все пак аз съм на 17 години нормално е да ме е срам от нея .а пък съм Сигурен въпреки , че съм малък , 4е тя ме харесва.....Знаете как е...то човек си го усеща. Не съм нито грозен нито някакъв жен4о....имам спортно стегнато мускулесто тяло....абе нормално момче съм и си имам сичко което иска една жена....просто съм неуверен. Кажете как да я сваля , кво да и кажа.....Моля ви помогнете , влюбен съм в нея. ?


п.с - Благодаря предварително

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:31
ти си бъхти тъпака (меко казано)

Whoopdedoo
09-17-2010, 18:32
Спри хероина, младеж.

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:34
Спри хероина, младеж.

на кой думаш ?

Whoopdedoo
09-17-2010, 18:36
Спри хероина, младеж.

на кой думаш ?

не е на теб, спокойно...

amazingwoman
09-17-2010, 18:37
Човече ако си вярваш, че една жена ще тръгне да се занимава с някой пикльо дълбоко се лъжеш. Слез на земята и се огледай в реалността.

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 18:43
Човече ако си вярваш, че една жена ще тръгне да се занимава с някой пикльо дълбоко се лъжеш. Слез на земята и се огледай в реалността.

ти па ко са праиш на умен we

YVKsport
09-17-2010, 18:57
Купи една бутилка бейлис и я чакай пред тях,кажи,че е за извинение и влизай :grin:

PyCoKoCkA93
09-17-2010, 19:05
Вземи и една бутилка синьо Джони и я напий и е готова :D
Сега харабия-най-добре отиди при едрогърда жрица на любовта от НЕцигански произход и задоволи нагона си :D:D:D

SEXTRAVAGANTE
09-17-2010, 19:45
Поемаш дълбоко дъх , казваш си на ум че си номер 1 за да се надъхаш и званиш. Като излезе бъди естествен и импровизирай , хич не си прави труда да си мислиш предварително кво да и казваш , щото ще се объркаш. кажи и ,че съжеляваш за дето си я гледал и обесни какво чувстваш. На няколко мили думи едвали ще се ядоса....само няма да не изцепиш нещо вулгарно. Ако ти е навита може да те покани или просто да завърже с тебе някоя тема на разговор и така....
Ако пък няма симпатии тактично ще ти обясни ,че няма да се получи и тва е. Пожелаваш и приятна вечер и си тръгваш като пич. Няма от какво да те е срам. Ако пък толкоз много се притесняваш пусни и една бележка пред вратата....може да детинско ,но ще е по добре отколкото бездействаш. В бележката напиши , 4е те е срам от постъпката и не можеш да я погледнеш в очите и за това се извиняаш и изливаш чувстата си на хартия. Пиши и ,че ти е симпатична и , че искаш да се сприятелите или нещо от сорта.Покани я на кафе примерно.....Тънко и намеквай , 4е те привлича , недей директно да и приказваш , че искаш да я чукаш.

Успех приятел , надявам се да съм помогнал. Ай дано удариш дупката
8-)

IzrudaBoss
09-17-2010, 19:51
Вземи и една бутилка синьо Джони и я напий и е готова :D
Сега харабия-най-добре отиди при едрогърда жрица на любовта от НЕцигански произход и задоволи нагона си :D:D:D



Да бе , тя като ме види с тая бутилка и ще си каже : "Тоя пък пикльо , кво си мисли.....че като ме напие и ще му пусна" :-D

IzrudaBoss
09-17-2010, 19:53
Поемаш дълбоко дъх , казваш си на ум че си номер 1 за да се надъхаш и званиш. Като излезе бъди естествен и импровизирай , хич не си прави труда да си мислиш предварително кво да и казваш , щото ще се объркаш. кажи и ,че съжеляваш за дето си я гледал и обесни какво чувстваш. На няколко мили думи едвали ще се ядоса....само няма да не изцепиш нещо вулгарно. Ако ти е навита може да те покани или просто да завърже с тебе някоя тема на разговор и така....
Ако пък няма симпатии тактично ще ти обясни ,че няма да се получи и тва е. Пожелаваш и приятна вечер и си тръгваш като пич. Няма от какво да те е срам. Ако пък толкоз много се притесняваш пусни и една бележка пред вратата....може да детинско ,но ще е по добре отколкото бездействаш. В бележката напиши , 4е те е срам от постъпката и не можеш да я погледнеш в очите и за това се извиняаш и изливаш чувстата си на хартия. Пиши и ,че ти е симпатична и , че искаш да се сприятелите или нещо от сорта.Покани я на кафе примерно.....Тънко и намеквай , 4е те привлича , недей директно да и приказваш , че искаш да я чукаш.

Успех приятел , надявам се да съм помогнал. Ай дано удариш дупката
8-)



Мерси за съвета пич......струва ми се добра идеята ти. Също и предложението за писмото ми харесва и най-вероятно така ще направя.

DarkTemplar
09-18-2010, 19:42
SEXTRAVAGANTE беше достатъчно изчерпателен. ;)