PDA

View Full Version : ...



wre
09-17-2010, 19:48
...

gegata15
09-17-2010, 20:06
ам били обяснил за какво става на въпрос за да можем да ти помогнем някак... виждам , че ти е мн тежко , но все пак опитай...

wre
09-17-2010, 20:13
...

programings
09-17-2010, 20:21
И какво са тези твой съученици повече от теб? Защо се чустваш така, че все едно те са нещо велико във сравнение със теб? Защото са имали до сега гаджета ли, или за нещо друго? Да не мислиш, че това ги прави велики? :?
Ще ти кажа само едно нещо : Бъди себе си, и всичко ще се оправи! Няма какво да му мислиш, просто се отпусни, и бъди СЕБЕ СИ, дръж се ЕСТЕСТВЕНО във училище, не се стеснявай, и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото си!!!

wre
09-17-2010, 20:31
...

bettyblackdewil
09-17-2010, 20:32
Хей.. и аз бях така преди.. и само да ти кажа че ако бяхме в едно и също даскало с радост бих била твоя дружка : )) та така.. преди и с мен се държаха много гадно.. подиграваха ми се за каквото се сетят.. измисляха ми тъпи / наистина тъпи / прякори.. но открих слабото място на един от тях и атакувах и от тогава тои се държи по-добе.. с други пък от време на време почнах да разменям по една две приказки / нормални като нормалните хора а не с обидите и подигравките / на други изобщо не им обръщах внимание не ги поглждах и не ми пукаше дали ми говорят зад гърба.. но сега нещата се промениха.. тоест миналата година.. сега съм в нов калс / най-простия в даскалото / където мисля че съм се вписала и ще бъда уважавана / надявам се / а ти защо не се преместиш другаде.. например другия срок...

Lian4ety
09-17-2010, 20:33
В училище всички са еднакви никой не е повече от другия! Виж аз не съм психолог, нито те познавам незнам как точно стоят нещата, но искам да ти кажа,че ако ти не си уверен в себе си няма как другите да са уверени в теб... Просто им кажи две приказки кажи им да те опознаят и, че не си 'това, за което те мислят' покажи им, че си много повече от тяхното впечатление :) Отпусни се дръж се естествено, бъди себе си и да не ти пука чак толкова за хорското мнение .. А и още нещо тва, че не си имал пряк контакт с момиче не е чак такъв проблем. На колко години си? ако не е тайна разбира се ..

Di
09-17-2010, 20:45
Никога не бих позволил да се държат така с мен
НИКОГА..

върни си за всичко

HateEternal
09-17-2010, 20:51
^съгласна.
Аз... от две години съм в новo даскало, та един от класа се заяждаше с мен защото съм метъл xD, знам, че е тъпо но се дразнех. Както казах, заяждаше, вече седим заедно ^^. Просто покажи, че не ти харесва да те мачкат и обиждат, покажи, че можеш да се защитаваш не да им мълчиш и да ги траеш.
"5.Ако някой се конфронтира с теб, без никаква причина, а просто да се забавлява, помоли го да спре, и ако не престане, изцяло го смажи с цялата си сатанинска сила." ^^'''.

wre
09-17-2010, 20:52
...

hXoLl
09-17-2010, 20:57
Здравей! Напълно те разбирам и аз се чувствам така. Вече втора година съм с новия ми клас, а си говоря само с едно момче 8-)! Докато в предишния ми клас бях най-великия:D може би за това сега всичко ми се връща:( ! От почти две години съм станал необщителен, притеснявам се от нови, непознати хора. Прекалено много ме интересува мнението на останалите за мен. :(

Надявам се че един ден всичко ще се оправи, ще имам повече приятели и т.н :)

Пожелавам ти успех :)

Burn94
09-17-2010, 21:02
Има една приказка аз не съм злопаметен просто съм много зъл и помня дълго. Та мисълта ми е ако не си тренирал бойни изкуства защо не потренираш нещо или пък иди малко на фитнес хем да натрупаш мускули хем и повдига самочувствието до накакво ниво. И на последно място но не по важност вземи и пребии някой от тези които те унижават така нека ти говорят хората не става със саморазправа ... нищо подобно трябва един път да покажеш че които се ебава с теб няма да се измъкне безнаказан. Повярвай пребии един и проблема със самочувствието ще ти се оправи също и ще почнат да те забелязват хората :) . И все пак внимавай срещу кой тръгваш тъй като има и разни гадни връзкарчета който могат да ти направят живота в даскало черен.

Raffine
09-18-2010, 11:02
Има една приказка аз не съм злопаметен просто съм много зъл и помня дълго. Та мисълта ми е ако не си тренирал бойни изкуства защо не потренираш нещо или пък иди малко на фитнес хем да натрупаш мускули хем и повдига самочувствието до накакво ниво. И на последно място но не по важност вземи и пребии някой от тези които те унижават така нека ти говорят хората не става със саморазправа ... нищо подобно трябва един път да покажеш че които се ебава с теб няма да се измъкне безнаказан. Повярвай пребии един и проблема със самочувствието ще ти се оправи също и ще почнат да те забелязват хората :) . И все пак внимавай срещу кой тръгваш тъй като има и разни гадни връзкарчета който могат да ти направят живота в даскало черен.

Съгласна съм с идеята да се запишеш на някакъв спор,ако вече не си ,де. Ще ти повдигне самочувствието и цялата отрицателна енергия ще я вложиш в нещо полезно вместо да си тровиш нервната система с неандерталците в класа ти. Но според мен е по-добре,ако не им отвръщаш с насилие. Явно е,че вече ти е кипнало,но вместо да си създаваш проблеми като набиеш някой,излей яда си и ти в подигравки точно като тях.Сигурна съм,че и те имат слабо място и още повече съм сигурна в това заради начина по който се държат с теб.Щом имат нуждата да се правят на велики значи или не са получавали достатъчно внимание като малки или самите те са неуверени в себе си и имат нуждата да си повдегнат самочувствието като измислят малоумни шеги,които да забавляват кухите им приятели. Успех и не се предавай! :)

sasha_90
09-18-2010, 17:59
И аз бях като теб.И в двата ми класа(в основното училище и в гимназията)беше,както при теб.Никога не са ме обичали в класа.Винаги съм била затворена и тиха,внимавах в час,не трупах куп отсъствия...Абе,винаги сме били с противоположни характери.Колкото аз бях по-подредена,тиха и уважаваща училището,толкова те-не.Примирих се.Сега като съм в университета е по-различно.Вече не позволявам на никой да ми се качва на главата и с колегите се уважаваме.
Според мен и при теб е така.Със сигурност си много по-различен от тях и затова не те признават за човек.Не им обръщай внимание,гледай си уроците и да си вземеш образованието.На колко се всъщност?

ntL
09-18-2010, 18:01
И аз бях като теб.И в двата ми класа(в основното училище и в гимназията)беше,както при теб.Никога не са ме обичали в класа.Винаги съм била затворена и тиха,внимавах в час,не трупах куп отсъствия...Абе,винаги сме били с противоположни характери.Колкото аз бях по-подредена,тиха и уважаваща училището,толкова те-не.Примирих се.Сега като съм в университета е по-различно.Вече не позволявам на никой да ми се качва на главата и с колегите се уважаваме.
Според мен и при теб е така.Със сигурност си много по-различен от тях и затова не те признават за човек.Не им обръщай внимание,гледай си уроците и да си вземеш образованието.На колко се всъщност?

Жалко, че в този сайт няма бутон "Харесва ми" :) ;-) ;-)

CCooLL
09-18-2010, 19:32
както каза хората трудно се променят...но други пък много бързо...помисли като пораснеш и станеш баща...какво ще казваш на децата си за ученическите си години ? трябва да се изправиш и да почваш с боя...това е единствения начин...друго решение няма...само здрав бой..трябва да имат малко респект...не ги гледай ако са напомпани...аз знам едно нещо " който първи удря, той последен пада "

flearness
09-18-2010, 21:29
В момента четете поста на един отчаян човек който за момент от минутата може да загуби смисъл да живее. Реках си 15 септември макар и стария клас ще се опитам да бъде нов. Човек трудно се променя. Но всички ме смятат,че съм си старият и,че мога да търпя техните подигравки. в началото опитах с добро,но не стана. Те знаят,че съм един страхливец. Колкото и да прекривам страха си те го надушват. Макар и да е вторият ден всичко си е както преди. Всеки ден си получавам порцията. При опита да бъда различен не се получава. Всеки ме е запомнил като един човек без самочувствие и увереност. Много трудно се адпатирам. Не мога да комоникирам с хората. Не мога да заговоря едно момиче. Никога не съм докосвал момиче. Чакам последният звънец и да се върна към моят свят където сам най-добрият във всичко и всички ме уважават. Явно не мога да променя съдбата си. Искам хората да ме уважават,а не да ме унижават. Искам да бъде поне добър в едно нещо. С искане не става.
Някой ден ще ми кипне и ще излея този гняв върху хората които се подиграха с мен и достойнството ми. А този някой ден го усещам,че наближава. Хората са жестоки. Всеки гледа да е добре. Всеки мисли за себе си. Аз нямам един истински прител,приятелка. Всеки ме използва и ме изоставя. Всеки ме има за подиглавка. Всичко бих да за мало доза самочувствие и самоуверонст от които се нуждая спешно. Най-голямата грешка която направих е,че позвалих на хората да усетят старха ми. Искма един ден да се върна засмян,а на да отивам с притестение. Напишете два реда,че да се успокоя малко!

сигурно има много грешки,но нямам нерви да поправям...





виждам че доста хора са написали " и аз бях така " а аз още съм така :-D преди ми пукаше кво мислят тия надувки ама сега не ми дреме а и вече поспряха да ме дразнят толкова щото видяха че не ме засягат мн 8) имам няколко фр в даскалото ама и те нещо :? ... ме дразнят особено кат някой даскал ми чете конско а те ми повтарят кво ми е казал сто пъти и само се смеят и почти не ме подкрепят за н6 :-x ама аз си имам и живот и фр извън даскало... и ти траа да си имаш 8)

Butterfly17
09-18-2010, 22:07
Спокойно ще мине малко или мноого време и няма да осъзнаеш колко много приятели имаш до себе си и как много хора започват да те уважават .

Butterfly17
09-18-2010, 22:14
мм сори , че писах 2 мнения

Enforcer
09-19-2010, 12:40
Занчи виш сега, предлагам да се запознаеш с нови хора, извън твоето даскало, извън квартала ти, махлата или където искаш го кажи... просто се запознай с нови хора, нови приятели са винаги добре дошли, най-важното е отначало да НЕ се превиш на такъв какъвто не си, имам на предвид, запознаеш се с няколко човека и те от своя страна те запознаят с техните приятели - тук е моментът да НЕ ТИ ПУКА. Представи си, че си с хора, които те уважават, да точно така, винаги, когато се запознаеш с някого, ти не го знаеш що за човек е, добър или лош, умен или глупав - не, те просто те уважават, понеже не те познават, така че ето - просто си представи, че си с хора от семейството си, с хора, които ги е грижа за теб и те уважават, уверявам те, че наистина ще е така - и ето го момента да покажеш хубавата си страна, както ти каза, тази забавната и готината.
Ако наистина го направиш това, ще започнеш да се събираш с тях по-често, ще те опознаят по добре, и точно тогава гледай да не се депресираш, както казах още не те познават, за тях си "човека, който трябва да уважават", така че СМЕЛО.
Сам ще усетиш, че като го направиш това, тази групичка ще те гледа с уважение, с вяра в теб. Тогава вече самочувствието ти ще е значително подобрено, в следствие ще спре да ти пука много-много кой, какво си мисли за теб и ето, че вече си нов човек, а ония пикльовци от класа ти, само ще те гледат и ще ти мълчат, когато разберът, че си важен за някого, че има хора с които се движеш и забавляваш. С времето ще се примирят с това, че са комплексирани и си го изкарват на по-слабите от тях, понеже ти вече ще си друг човек, а не "онова момче с ниското самочувствие, което тъпчем, за да си пооправим нашето". Чесно да ти кажа, хората които гледат да се правят на силни и смели пред по-слабите са точно такива - СЛАБИ, прсото искат да не го показват, да тъпчат другите, понеже те самите са били тъпчени и отбягвани, това са хора, които лично аз не понасям. Преди години и аз бях в нов клас, помня как бях навлякал тениската на любимата си рокаджийска група, спомням си как един "пиклеш" от новия ми клас се заяждаше с мен - единственото което направих е да му кажа в очите какво мисля за него - пълен простак, чалгаджия (моля хората които слушат чалга да не се убиждат... а може би...) тогава ме изгледа усвирепяло, все едно ще ме бие - изсмях му се, като му казах, че е глупак и той просто реши да ми каже "е ти си пич" и лека полека се отдръпна, та такива хора не бива да ги оставяш да ти се качват на главата, понеже са СЛАБИ и НЕОРИЕНТИРАНИ, просто да не ти пука!

Главата нагоре и смело!

Късмет.

П.С. Да ти кажа ако ступаш някой от тях няма да е лошо, покажи им че не са нищо повече от теб, ти си човек, те са хора, това е, нито са повече от теб нито по-малко. Покажи им го това да ги видя тогава дали няма да умекнат. 8-)

Luniz
09-19-2010, 17:10
Бате ако искаш да разпуснеш и ти е толква трудно опъни 1 коз нищо не ти коства ше се почустваш по спокоен най малкото а на тия хорица дето не те уважават ги заеби избиват си комплекса от тати май :D неа кво да им се връзваш не треа да ти пука от никой ! Щото повечето хора са въздухари сеш се

AsHbRoWnIE
09-19-2010, 19:30
Нагруби ги едно яко да ти олекне ...
Аз съм го правил..после не можеха да ме погледнат от спек :shock: