PDA

View Full Version : Бременност ли е?



iwelinababy
09-17-2010, 20:26
мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс.. :?


Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

SmilezZz
09-18-2010, 11:17
ОМГ..Кога ли ще се научите,че секса не е просто удоволствие,а и сериозно нещо..
Щом знаете какво е секс,би трябвало и да знаете,че секс се прави с предпазни средства,освен ако и двамата не искате дете..
:? Както и да е..
Съмнявам се толкова рано да ти се е появили симптомите на бременност,но все пак не знам..Отиди на гинеколог (:

bet3to
09-18-2010, 11:25
Стига с тия теми беее колкото и да се ровя във форума все на такива попадам егати сте значи. Като не искате бебе има противозачатъчни, презервативи . :x :-x

kalpazanka
09-18-2010, 11:39
В опасен ден ли беше?

PinkMojo
09-18-2010, 23:18
Споко, нищо ти няма, много е рано да ти се появявта такива симптоми

ntL
09-19-2010, 01:06
Не си бременна, споко.
Не си набивай излишно филми, няма никакъв смисъл от тях.

MimiSpasova17
09-21-2010, 11:01
мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс.. :?


Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka


1-во Когато задаваш такива въпроси описвай всичко!Е .. без в каква поза сте били и колко време те е клатушкал ;) сеш се нали?
2-По каналите остава семенна течност с която може да сзабременееш.След колко време сте повторили ?В овулация ли си била ?
3-Ще ти пожелая,както и ти на мен си пожелала да си бременна,но не от 10,а от 1,защото е не възможно да забременееш от 10 едновремено,колкото и да ти се иска ;)
Нека си възпитаваме бебетата заедно ;)
А да,и да добавя...за бебетата където си написала " колкото и да ги обичам и да са ми сладки " Бебетата не са само сладки...те са и отговорност,която ти си забравила да споменеш ;)

edy
09-21-2010, 11:59
мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс.. :?


Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka


1-во Когато задаваш такива въпроси описвай всичко!Е .. без в каква поза сте били и колко време те е клатушкал ;) сеш се нали?
2-По каналите остава семенна течност с която може да сзабременееш.След колко време сте повторили ?В овулация ли си била ?
3-Ще ти пожелая,както и ти на мен си пожелала да си бременна,но не от 10,а от 1,защото е не възможно да забременееш от 10 едновремено,колкото и да ти се иска ;)
Нека си възпитаваме бебетата заедно ;)
А да,и да добавя...за бебетата където си написала " колкото и да ги обичам и да са ми сладки " Бебетата не са само сладки...те са и отговорност,която ти си забравила да споменеш ;)

Затова е написала, че не иска бебе толкова рано .. :?

DarkTemplar
09-21-2010, 12:13
Не, не е. Доволна?

Di
09-21-2010, 23:40
Не съм ясновидец :(

sapphire5
09-22-2010, 13:04
Отиди на гинеколог ..
ние тук какво можем да ти помогнем??