PDA

View Full Version : Жена водолей- мъж близнаци



Gerrynka
09-17-2010, 19:33
Е, как ви се струва тази комбинация? Някой да има мнение по въпроса :)

Di
09-17-2010, 19:36
твърде луди сте..всеки ще си прави каквото поиска,но опитайте не се знае

MaLkaTa_LaDy
09-17-2010, 19:38
Същата както останалите 143 комбинации...

RoSKo0o0
09-17-2010, 19:38
пусни смс по някоя телевизия и ще разбереш

YouDontKnowMe
09-17-2010, 19:41
Егати бозавите зодии . Скучна работа .

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 19:49
и аз съм скорпион :д 8-)

YouDontKnowMe
09-17-2010, 19:51
и аз съм скорпион :д 8-)
И аз , и гаджето ми . :D

Smrazqvashta
09-17-2010, 19:55
Ти сериозно ли? :shock:

unbreakabl3
09-17-2010, 20:14
Ох, абе ти сериозно ли вярваш на тези неща? При всеки си е строго индивидуално.. Ето например за Овен и Рак е казано, че е почти невъзможна комбинация, но аз съм с моя приятел Рак от една година почти..
Важна е личността, важно е взаимното доверие и да правите компромиси един спрямо друг..

bebe7o
09-17-2010, 20:31
Колко мъка има по тоя свят, Боже ... :? :?

partychild
09-18-2010, 04:54
Зодия Водолей – Зодия Близнаци
Чудесна двойка, загадка за всички
Близнаците и Водолеят обикновенно добре съжителстват и се разбират чудесно. Основната причина за разногласията между тези два зодиакални знака е истината. Тъй като те гледат на нея от различни страни. Близнаците и Водолеят си съчувстват, философстват и се сприятеляват, настроени на една вълна. Най-често не се влияят от променливите настроения, странностите, депресиите и възходите на другия. Те двамата вероятно ще имат общи интереси в областта на религията, пътешествията, образованието, филмите, забавленията, артистичните или творческите изяви. :) Не се притеснявай..моето е по-сложно :) Водолей - Лъв

programings
09-18-2010, 05:18
Обади се на Пентаграм по Канал 3! :-D

И аз съм Скорпион! 8)

Lincheto
09-18-2010, 09:34
не не не не не

не мога да повярвам, че още пускате такива теми.

7227
09-18-2010, 09:46
Не винаги зодиите влияят на взаимоотношенията.Ако ви е добре заедно що не 8-)

MartyParty
09-18-2010, 10:07
Да кажем ,че питаш от любопитство и не го приемаш много насериозно.
Става ,да. И двата знака са въздушни -демек разбират се на интелектуално ниво ,обаче с двама несериозници трудно се получава здрава връзка. 8-) Казва ти го жена Везни с мъж Близнаци- работата е по -скоро "от днес за утре" .
Иначе :
Близнаци - Водолей
Възможностите за щастливо съжителство са повече от мечтани, но истината е, че ще имате доста чести периоди, през които ще наранявате чувствата на половинката до себе си. Катаклизмите започват в мига, когато е необходимо да определите бъдещите стремежи и цели в живота си. Водолеят ще желае цялостно разгръщане на творческия и професионален потенциал, докато близнаците ще изпитват силно желание да достигнат до заветния връх, като първо постигнат материална сигурност и второ след като са добили множество наранявания от недобре обмислени рисковани действия в професионалната сфера, което задължително ще доведе до напрежение помежду ви. Опитвайте се да правите крачка по крачка без да бързате да достигнете до бленувания връх чрез прекалено упорство и настоятелност променяйки интимната си половинка. Бъдете толерантни към различията на човека до вас и неминуемо ще постигнете синхрон в мечтите си.

SweetLuna7
09-18-2010, 13:59
Чакай да погледна разположението на звездите тази нощ. Някой да знае в коя четвърт е луната?
Сериозно - не се водете от зодиите. :lol: Ако според зодиака сте абсолютно несъвместими ще го зарежеш ли?