PDA

View Full Version : не се чуствам на място..



bettyblackdewil
09-17-2010, 20:59
в компанията не се чуствам на място.. аз съм най-малката а другите са мн по-големи от мене.. немога да се отпусна напълно пред тях просто не се чуствам на всички си имат сериозни връзки само аз съм самичка / не че ми трябва момче де ама пак е гадно като аз излизам с тях те са с гаджетата а аз сама / а друга компания няма да намеря.. то ще намеря но те пък са съвсем неподходящи за мен.... а тази в която съм сама мн рядко да се забавлявам.. да забавлявам се но е рядко..

HateEternal
09-17-2010, 21:03
и сега?

bettyblackdewil
09-17-2010, 21:06
еми сегаа.. това питам.. няма с кой да излизам а при тях.. не съм на място..

goppe
09-17-2010, 21:37
Значи отиваш в Богьовци (предполагам знаеш къде е), сядаш на кафето и чакаш да дойде некой местен убавец. :lol:

bettyblackdewil
09-17-2010, 21:43
:D :D :D еми от Костинброд съм няма да ходя нагоре надолу за да чакам някакъв си убавец :D

flearness
09-18-2010, 21:00
в компанията не се чуствам на място.. аз съм най-малката а другите са мн по-големи от мене.. немога да се отпусна напълно пред тях просто не се чуствам на място.. а и това не е единствения проблем.. всичките ми близки приятелки вече на са девствени а само аз съм.. а и всички си имат сериозни връзки само аз съм самичка / не че ми трябва момче де ама пак е гадно като аз излизам с тях те са с гаджетата а аз сама / а друга компания няма да намеря.. то ще намеря но те пък са съвсем неподходящи за мен.... а тази в която съм сама мн рядко да се забавлявам.. да забавлявам се но е рядко..
аз имам 3 фр
даскало харесвам фр с които почти никога не се карам и на които мога да се доверя :) е и тея от дск са добри ;-)

bettyblackdewil
09-18-2010, 22:33
ем то мойта компания не е от даскалото.. и аз като теб само с 3 там.. 2 момчета де и не сме големи приятели ама пак мога да общувам с тях.. и все пак обичам компанията си но немога да се отпусна пред повечето хора..

ntL
09-19-2010, 00:49
Ти не си длъжна да годуваш на познатите си. Щом не се чувстваш добре, намираш си друга компания. Бтв те поздравявам, че все още си девствена, ако наистина е така де.. :)

flearness
09-19-2010, 10:35
ем то мойта компания не е от даскалото.. и аз като теб само с 3 там.. 2 момчета де и не сме големи приятели ама пак мога да общувам с тях.. и все пак обичам компанията си но немога да се отпусна пред повечето хора..

имам впредвид да прекарваш повече време с хората с коит се отпускаш и на коит може да се довериш.. :smt023 а и с онези прекарвай време не ги зарязвай не ти траат врагове ама не стой само с тях щот все пак човек траа и да се отпуска :D

sladurche01
09-19-2010, 12:15
разбирам те напълно след като и при мен е същата ситуация,но аз изобщо не виждам нещата по този начин! Аз съм на 13,а в компанията ни има хора които са дори на 20тина примерно ., :) и аз съм ''самичка'' (без гадже) но какво пък може би е за добро или след време ще дойде ПЕРФЕКТНИЯ :D :grin: .. чувствай се на място щом другите те приемат :) .. иии малко повече забавления няма да ти се отразят зле .. :) :-)

kikimora28
09-21-2010, 02:23
амии аз пък мога да ти кажа 4е години наред бях дупе и гащи с едно моми4е... нямах др фрс ама не ми и трябваха... скарахме се... после си намерих други 2 прятелки ии със тях бяхме нерадлени... ама пак ми поомръзнаха и може би аз на тях.... :) сега съм в друга компания... мисълта ми е 4е каквато и да си... винаги има някой друг като теб... ако не те кефи компанията... не ги режи не се караите... просто като се намерят др хора излизай пове4ко с тях... пък за девствеността... не се притеснявай... и аз съм така ама не се 4ужстжам изостанала или нш такова... :) успех с приятелите... знам 4е е трудно ама свиква се :)