PDA

View Full Version : Как да си отпусна кецовете



balon4eeeee
09-17-2010, 20:32
които са от верур още са нови и много твърди и докато ги раззтъпча ще пукна Ако ги намокря ще умекнат ли ? С топла вода ? :D

HeavensMaiden
09-17-2010, 21:16
Ем става или с мокри вестници да ги натъпчеш или да ги обуеш с мокри чорапи :) Принципно става и с напоени парцали с ракия ама за велура нз недей да пробваш да не е пък да ги прецакаш. :0 Тва са методите които аз знам . Надявам се да съм ти била от помощ ;)

PullMeCloser
09-17-2010, 22:14
Велура мисля,че не трябва да се мокри.Пробвай да ги дадеш на някой с по-голям крак от твоя,да ги поноси малко. :D

fuckme
09-18-2010, 06:51
еми ходи си с тях многоо и за два - три дена ще ти се отпуснат :)

anonymous708973
09-18-2010, 07:31
Велурът не се мокри! Неслучайно никой нормален не излиза с обувки от велур във влажно време... Що направо не вземеш да ги полееш, а?

nelly46
09-18-2010, 07:38
ВЕЛУРЪТ НЕ СЕ МОКРИИИ! иначе после ще ходиш без кецове хаха .... ами празтъпчи ги ходи по цял ден с тях и така :) :D :D :D

balon4eeeee
09-18-2010, 07:42
ОБЪРКАХ СЕ !!! :D Не са велур а синтетична кожа - набук !!!

gabi7u
09-18-2010, 08:35
Велурът не се мокри! Неслучайно никой нормален не излиза с обувки от велур във влажно време... Що направо не вземеш да ги полееш, а?

хм .. мен ботите ми (за зимата) са велуренки.
С тях ходя в най-голямата вода и влага. В сняг .. газя и в локви.
Напълно здрави са си..
Кецовете ми са от велур. Много се прашат, понеже са черни и аз всеки път когато се прибера ги минавам с мокра гъба ..
Не знам какво ги прайте вие вашите ама мойте са си цели 8-)

иначе да .. опитай се да ги разтъпчеш - не ги тормози с води и глупости и мокри чорапи, че после да миришат на пор ..
побягай малко с тях и .. готово.

zlatnata_ribkaaa
09-18-2010, 10:23
Сложи от вътре малко талк на прах и по чорапите си сложи малко , сложи си лепенки и излез на една хубава дълга разходка след която кецовете трябва да са се разтъпкали, а ти да не си чувстваш краката :D . Успех :) :) :) .