PDA

View Full Version : Загубих ли я :( ?



StillNoob
09-17-2010, 20:42
Здравейте,
на 20 години съм.. С приятелката ми ходехме 3 години и половина преди да се разделим миналия месец, защото разбрах, че се занимава с друго момче (пишат си говорят си по тела и т.н) и го крие от мен..
Тогава реагирах достра остро, защото веднъж вече се беше случвало и аз го простих.. Нарекох я курва, макар и не в прав текст.. Казах и, че не искам да имам нищо общо с човек, който крие. Даже и казах, че искам да ме премахне от живота си както и аз смятах да направя.. Но сега осъзнах, че всичко това се е случвало заради мен, заради това, че последните месеци се държах с нея отвратително.. Не бях до нея, когато имаше нужда от мен, а когато аз имах нужда от нея тя винаги беше до мен.. Държах се като истинска свиня.. Сега тя ми каза,че незнае какво усеща към мен и това е напълно нормално.. Сега се опитвам да и обясня, че съм се променил, че съм осъзнал много неща, че съм бил сляп и не съм виждал какво съкровище имам до себе си, а тя ми каза, че никога, дори и да ми прости, няма да забрави това, което и наговорих, и което направих след като се разделихме миналият месец... И то е съвсем нормално.. Попитах я дали иска да ни даде втори шанс да и покажа, че съм различен, от това, което съм и показвал досега... Тя ми каза, че и трябва време, и че незнаела какво иска сега.. Но това направо ме разкъсва, защото сега излизат с това момче, за което разбрах не от нея, а тя ми беше казала, когато разбрах, че вече няма нищо общо с него, защото той искал просто секс от нея... ВИжда се само с момчета, които аз не познавам :С ИСка ми се да ни даде втори шанс.. КАкто аз го направих.. но не знам дали не е твърде късно :С защото аз наистина се държах като свияня..

SemperFidelis
09-17-2010, 21:03
И к'во, да си го отрежа ли?

OneGuy
09-17-2010, 21:11
Ако толкова много я обичаш ... намираш начин да говорите очи в очи и и казваш всичко ... и от там нататък всичко зависи от нея ... :shock:

RoSKo0o0
09-17-2010, 21:12
...

ThinkerBell
09-17-2010, 22:19
az 6te ti dam edin okyrajava6t otgovor ... sqka6 vijdam sebe si, predi nqkolko meseca se sly4i podobno ne6to i da az igraeh rolqta na priqtelkata ti ... no tyk 6te ti kaja vsi4ki hora sa razli4ni i priemat ne6tata po razli4en na4in... moqt priqtel sa6to se opita da me nare4e k***a razbira se ne v prav text kaza mi ujasni i obidni ne6ta, no te nqkaksi nqmaha zna4enie za6toto v men naddelqva6e straha 4e 6te go izgubq i estestveno bqh gyzna za storenoto ot men ...s vsi4ko tova iskam da kaja 4e go obi4am prekaleno mn i kogato za sekyndi vsi4ko se ry6e6e tezi dymi nqmaha zna4enie ... spored men moq savet e 4e trqbva da i pokaje6 kakvo e izgybila , nz spomni si v na4aloto s kakvo si q vpe4atlil napravi go otnovo, samo 4e po-romanti4no, ne se moli v krakata i pokaji i 4e vse pak ti sa6to si narenen ... e tova e ot men yspeh :)

GD
09-18-2010, 05:26
Когато имаш нещо не го оценяваш, когато го загубиш. чак тогава разбираш какво си загубил и съжаляваш.Сам си си виновен и да ти даде шанс няма да е същото както преди.Всичко е свършило и приеми този факт по скоро.

a1a2b3v
09-18-2010, 07:38
Фанта, не се самообвинявай, не си ти виновен, а тя че ти изневерява. Държал си се гадно... ми, че тя не си ли го е заслужила?! Та what the hell защо се самообвиняваш?!. НЕ ТИ НЕ СИ ВИНОВЕН!!! Вземи се в ръце, тя е тази, която трябва да съжелява. :shock: :shock:

RoSKo0o0
09-18-2010, 08:05
Да... Дени е права, знай че ще съжалява и ще оцени един ден всичко. Не прави глупости...

a1a2b3v
09-18-2010, 08:20
Да... Дени е права, знай че ще съжалява и ще оцени един ден всичко. Не прави глупости...

Ми разбира се, че съм права фанта . :oops: Явно просто се е случило наскоро и понеже се чуства гузен не мисли трезво и се обвинява. След като мине време ще се осъзнае, но дано да е по-скоро, защото така се съсипва не е нужно да страда и тъгува за нея. :)

RoSKo0o0
09-18-2010, 08:44
Да... Дени е права, знай че ще съжалява и ще оцени един ден всичко. Не прави глупости...

Ми разбира се, че съм права фанта . :oops: Явно просто се е случило наскоро и понеже се чуства гузен не мисли трезво и се обвинява. След като мине време ще се осъзнае, но дано да е по-скоро, защото така се съсипва не е нужно да страда и тъгува за нея. :)

Е, да... но като цяло съвети да даваш е много по-лесно. Трудничко става на практика вече... само не си проваляй живота заради нея...

Muccia
09-18-2010, 08:47
Разбирам те, че ти липсва и си се привързал към нея, но вие сте си дали вече втори шанс заради нея. Тя го е пропиляла. Не казвам, че вината е само нейна или само твоя..напротив :) За да е раздялата на лице значи, че и ти и тя имате заслугите за това.
Но защо искаш да се върнеш някъде, където никой не те очаква?
Да, може и да се оправите сега...но до кога? Тя няма да преглътне обидата, която си и нанесъл и при всяко скарване ще се сеща за тези думи(на мен лично ми се е случвало) Ще ходите още няколко месеца и отново ще сте в същата ситуация :(
Съжалявам, но мнението ми е такова. Ти си младо момче, животът е пред теб,изживей го :) По-добре си вземи поука от цялата ви връзка и се постарай в следващите да не се получава.
И за бога как може да сте такива гадняри с приятелките си? Хем я обичаш, хем си се държал като свиня..Какво спечели от всичко това? По-щастлив ли се чувстваше като я отблъскваше?

В крайна сметка, в живота има само 1 сигурно нещо - Все някога всичко свършва.

a1a2b3v
09-18-2010, 09:39
Е, да... но като цяло съвети да даваш е много по-лесно. Трудничко става на практика вече... само не си проваляй живота заради нея...

Е никога не съм казвала обратното... животът е гаден :? .

strangecloudinthesky
09-18-2010, 09:42
не се занимавай с мацката, освен ако не си много находчив, добър в целуването и не си сигурен, че можеш да и дадеш повече от колкото гаджето и....

7227
09-18-2010, 09:44
Ти нали спомена,че не е за първи път?Тогава значи тя те лъгала и продължава, а сега се прави на недостъпна и просто иска да те разкара.Остави всичко на времето.Ако тя наистина има чувства към теб ще се съберете,но ако няма ще си излиза с другите момчета,които ти дори не познаваш.

RoSKo0o0
09-18-2010, 09:45
Е, да... но като цяло съвети да даваш е много по-лесно. Трудничко става на практика вече... само не си проваляй живота заради нея...

Е никога не съм казвала обратното... животът е гаден :? .

Животът не е гаден, някои хора са гадни! Ей, няма да мислиш така иначе няма да дойдеш във Фанталенд :PPP

a1a2b3v
09-18-2010, 09:59
Е, да... но като цяло съвети да даваш е много по-лесно. Трудничко става на практика вече... само не си проваляй живота заради нея...

Е никога не съм казвала обратното... животът е гаден :? .

Животът не е гаден, някои хора са гадни! Ей, няма да мислиш така иначе няма да дойдеш във Фанталенд :PPP

Добре спирам. #-o Иии нали знаеш там съм първа! :oops: Не забравяш обещанието си нали?? :-| :twisted:

RoSKo0o0
09-18-2010, 10:06
Е, да... но като цяло съвети да даваш е много по-лесно. Трудничко става на практика вече... само не си проваляй живота заради нея...

Е никога не съм казвала обратното... животът е гаден :? .

Животът не е гаден, някои хора са гадни! Ей, няма да мислиш така иначе няма да дойдеш във Фанталенд :PPP

Добре спирам. #-o Иии нали знаеш там съм първа! :oops: Не забравяш обещанието си нали?? :-| :twisted:

А, да ... че как иначе :) Чакам те не ами...

П.С. Да не спамим тук :D

spopi
09-18-2010, 11:29
Пич този път ти си сбъркал тя е била до теб а ти както каза последно време си е пренебрегвал и тя е имала нужда от някой в този момент и онзи е бил на среща.Поговорете!! Нея пускай да си отиде ако наистина е обичаш. :)

a1a2b3v
09-18-2010, 12:05
Пич този път ти си сбъркал тя е била до теб а ти както каза последно време си е пренебрегвал и тя е имала нужда от някой в този момент и онзи е бил на среща.Поговорете!! Нея пускай да си отиде ако наистина е обичаш. :)

Не е той сбъркал. Държал се е така, защото му е изневерила, напълно нормално е. Ти какво очакваш, да се хвърли в прегръдките и сякъш нищо не е станало ли? Пък и тя му изневерява за 2ри път.

RoSKo0o0
09-18-2010, 12:22
Аз сега разбирам за изневярата, че и два пъти :shock: Аз такива работи май нямам сили да прощавам :P

spopi
09-18-2010, 12:33
Пич този път ти си сбъркал тя е била до теб а ти както каза последно време си е пренебрегвал и тя е имала нужда от някой в този момент и онзи е бил на среща.Поговорете!! Нея пускай да си отиде ако наистина е обичаш. :)

Не е той сбъркал. Държал се е така, защото му е изневерила, напълно нормално е. Ти какво очакваш, да се хвърли в прегръдките и сякъш нищо не е станало ли? Пък и тя му изневерява за 2ри път.

Негова работа той си знае мое мнение. :)

stefan1
09-18-2010, 12:50
дай й малко време, а след това поговорете

sasha_90
09-18-2010, 12:59
В началото,когато започнах да чета,щях да напиша,че тя е виновна и не заслужава да й се молиш.Но по надолу като четох,вече започвам да се чудя кой е по-виновен за раздялата ви.От една страна тя-занимавала се е с друго момче и щом не ти е казала за него има вероятност да ти е изневерила с него.Но от втора страна-ти.Наговорил си и страшно лоши неща,подтикнати от нейните контакти с другото момче.Съветвам те да не я търсиш.Сам виждаш,че още се занимава със същото момче,което трябва да ти подсказва за липсата на шанс да си отново с нея.

JUSTniki
09-18-2010, 13:02
Хубаво е, че си осъзнал грешката си ..
Аз не мога да ти кажа, какво мисли тя, защото не владея телепатия.
Но според мен и дай времето, което и трябва .. :(

nikiTANEV
09-18-2010, 16:55
Приятелю, аз самия изживявам доста тежка раздяла след дълга връзка в момента, въпреки, че съм на 16. GD е прав,че оценяваш нещо, чак когато го загубиш, но както се сещаш това се отнася и за нея! Правилно ти казаха да си поговорите, убеди я, че ще я направиш щастлива, но не я притискай за да не ти обърне гръб тотално. Накарай я да си мисли, че ти си близо до нея и много я обичаш! Но ако нещата с другия вече са доста напреднали, може би, не искам да ти правя гадно допълнително, трябва да забравиш за нея. :(

ntL
09-18-2010, 17:10
[12.9.2010 г. 22:10:18] lenity: milo prosti mi molq te :(
[12.9.2010 г. 22:10:19] Mrrr: woobshte ne mi gowori be
[12.9.2010 г. 22:10:20] Mrrr: kotence
[12.9.2010 г. 22:10:21] Mrrr: (puke)
[12.9.2010 г. 22:10:25] lenity: molq te
[12.9.2010 г. 22:10:29] lenity: ne iskah da stava taka.. beshe avantiura samo
[12.9.2010 г. 22:10:34] Mrrr: e sa dazhe beh sys zhena
[12.9.2010 г. 22:10:35] Mrrr: a ti
[12.9.2010 г. 22:10:36] Mrrr: si sedish
[12.9.2010 г. 22:10:38] Mrrr: sama
[12.9.2010 г. 22:10:41] Mrrr: i sama she umresh
[12.9.2010 г. 22:10:42] Mrrr: bokluk
[12.9.2010 г. 22:10:45] Mrrr: wun ot zhiwota mi
[12.9.2010 г. 22:10:50] *** Mrrr блокира lenity. ***

Въпросният Mrrr съм аз.
Ето виждаш, и аз бях груб.
Но си я върнах след това, за кратко време, просто защото аз така пожелах.
Ако я обичаш наистина и тя те обича, говорете, манипулирай положението и това е.

soul1199
09-18-2010, 17:47
за6о не и пратиш тази тема?хем 6е види,какво значи за теб,хем 6е види и за другото момче

StillNoob
09-18-2010, 17:47
Да и двамата сме виновни, но според мен, аз съм по-виновен! Не бях до нея и т.н ! Как да поговоря с нея, като всеки път като говорим за нещо и тя или ми отговаря само с "ок" "не знам какво чувствам" или "времето ще ми покаже какво да правя"... Онзи ден бяхме на РД поканени и двамата... Бях си казал, че и глътка алкохол няма да отпия, защото имах планове да прекарам време с нея, и исках да не си мисли, че казвам или правя всичко това, просто защото съм употребил алкохол.. Е имах моето време - гъделичках я, тя се семееше, галих я по ръцете, лицето и т.н целувах я по бузките и вратлето - тя не се отдръпна, нито ми каза, че и е неприятно и да спра.. После ме гушна преди да се приберем, защото я попитах дали може да я гушна. Вчера пък дойде да гледаме филм в нас.. След филма отново същото - галене и т.н ... Днес бяхме на един фест и там взимаше участие тоя първия, дето разбрах за него.. тя ме пита няма ли да се запознаете - на мен ми идеше да го потроша от бой, но не го направих, заради нея! Говореха си те двамата, аз седях настрана... просто, ако бях до нея не знам какво щях да направя... Сега отново и казах колко много ми се иска да сме двамата, да се гушкаме и т.н, а тя ми отговори нали се разбрахме за времето..

P.S - Казах и какво значи за мен и т.н веднъж - "на живо" и и слагах под чистачката на колата, писма, в които и се обяснявам в любов - тя каза само : "много мило" ; "много е хубаво"...