PDA

View Full Version : ВСИЧКИ,които се притесняват от новия си клас



Di
09-17-2010, 22:02
Просто бъдете себе си,не си мислете,че няма да ви харесват или ще ви се присмиват.
Бъдете оптимисти,това е нещо, с което трябва да се справите.
Усмихвайте се,намерете общи теми със съучениците Ви и лека полека ще се интегрирате в новия клас,а защо не и в другите?

Пример с мен
Отидох в ново училище,не познавах никой,всички ме мразеха,но сега целия ми випуск ме познава,та дори и от другите.Ако искате да успеете - просто трябва да опитате. :)
Успех.


Ако мислите,че темата е тъпа и излишна - зключете я :)

god94
09-17-2010, 22:08
Не ми дреме за тях. Аз съм себе си и никога няма да се променя :)

KumchoValcho
09-18-2010, 08:52
О, верно бе, как не съм се сетил
Вече ще бъда себе си, мерси за съвета, който ще промени живота ми

FlowerPower
09-18-2010, 09:01
Всъщност позитивните съвети никога не са излишни :-)

chococookie
09-18-2010, 09:40
Само където не на всички може да се харесаме..нали така

Tempest
09-18-2010, 09:58
да си мислиш, че всички те харесват, остави че е наивно, ами е и ме напушва на смях като го чуя... няма никъв смисъл на всички да се харесаш, тва значи, че угаждаш на всички и клякаш (правиш компромиси) за всеки.. което не значи че си себе си, а се нагаждаш според обстановката.. казвам го информативно, никой не е засегнат в казаното..

аз имах познати преди 4 години в новия клас и честно казано щом свърши 7ми, спрях да мисля за миналия си клас :D хич не ми липсваха, а сегашния са същите деца, каквито заварих 8ми клас.. само дето тогава и аз бях дете, а сега малко или много пораснах...

Di
09-18-2010, 10:01
О, верно бе, как не съм се сетил
Вече ще бъда себе си, мерси за съвета, който ще промени живота ми

точно на теб ти трябва супер много

Di
09-18-2010, 10:02
Само където не на всички може да се харесаме..нали така

да,не съм казал обратното :)

chococookie
09-18-2010, 10:04
Само където не на всички може да се харесаме..нали така

да,не съм казал обратното :)
не, не..просто мисля, че не нужно да си приятел с всички..достатъчно е да имаш 3-4 човека, с които да се разбираш. А моя клас е едва от 12 човека 8-)

MissNothing
09-18-2010, 16:29
А кой клас си и как промени омразата? Разкажи нещо повече..
Иначе браво на теб. :)

fenasf
09-18-2010, 20:25
Тва е супер, но да правя ли опити да заговарям хора от класа ? Определено не ми е в стила, общувам си с 1-2 човека :-o

ecstazy
09-18-2010, 21:23
^ Не бъди темерут, общувай с другите. Не казвам да си първи приятел на всички, ама все пак.. с 1-2 човека само да си говориш мисля, че прави лошо впечатление на другите за теб. Както си решиш.

Di
09-18-2010, 21:27
А кой клас си и как промени омразата? Разкажи нещо повече..
Иначе браво на теб. :)

Ами те си бяха изградили някакъв образ за мен,че съм бил курвар и т.н. но постепенно пред училище се запознаваш с тях,бягате от час заедно и те опознават малко или много..някой не ми се радват пък по друга причина - че съм по-популярен от тях и т.н. но не мисля че това трябва да ви притеснява.
Винаги ще има лидери и аутсайдери,важното е да е си някъде в средата(като мен) според моите виждания
:)

fenasf
09-18-2010, 21:29
^ Не бъди темерут, общувай с другите. Не казвам да си първи приятел на всички, ама все пак.. с 1-2 човека само да си говориш мисля, че прави лошо впечатление на другите за теб. Както си решиш.

Ем, да де ама кво да направя - да ходя до всеки и да викам кво стаа как си

малко е идиотско :(