PDA

View Full Version : Защо всички ме мразят?



drakon44
09-17-2010, 22:19
Честно да ви кажа,имам голям проблем.Всички ме мразят WTF?? :shock: :shock: ??Държа се съвсем човешки с всички,имам добро възпитани,изкаравам г/д добри отценки.Но в даскалото,класа ми ме сасипват от подигравки,даже 1 иска да ме бие(щото ме бъзикаше и му казах доста истини в очите[изкара ме от нерви] ).За втора год съм,първата беше абсолутно същото,мислех си,че тази ще е различно и тн,но няма промяна.Извън даскало е същото,просто незнам защо всички така ме мразят>?Да неби да е някаква завист,(г/д добри отценки,справям се с повечето неща и тн.)
Моля помогнете,че просто нз как ще я карам :S

radeberger
09-17-2010, 22:38
Може би им изглеждаш смешен и за това те бъзикат.

Иначе като ги оставяш без да предприемаш никакво действие, ти се качват на главата. Но вече си изпуснал момента да направиш така, че другите да имат известно уважение към теб.

drakon44
09-17-2010, 22:43
ами ви сега,в повечето случай като някой ми се базика,мога г/д да се оправя,но понякога казва неща дето хората ги боли доста от това.Сега ще кажете ами затова те мразят,ама честно казано и аз съм човек и на мен нервите несъ ми железни,и в 1 момент превкучвам и всичко садва Х:
Дайте съвети как да си оправя положението,че си е е*ало маийата :ХХ:

radeberger
09-17-2010, 22:51
Почваш да тренираш, ставаш силен и никой няма да смее да те закача :D .


Проучи какво точно ги кара да се заяждат с теб. И се опитай да го промениш.
Все пак аз си мисля, че го правят защото не можеш да им отвърнеш.

drakon44
09-17-2010, 22:57
ами и аз точно това съм измислил.Надявам се да стане.Причината сиг е,че съм доста слаботелесен,но за отвръщането,рядко оставям да ме базикат просто "ей така".Тъпото е,че хора който ми се правят на приятели,никога неме подкрепят,нито в училище нито никъде,а пък аз немога да се сетя с какво съм првукирал това отношение.Сега ще кажете смени си приятелите,но не е толкова леснто :

KumchoValcho
09-18-2010, 07:29
Другите не са виновни, ти си си виновен.
Промени си начина на мислене спрямо това :-o

vampire_girl_9
09-18-2010, 20:45
Ама да,разбира се! В училищата е пълно с някви дрисльовци дето се мислят за нещо повече от другите и това правело момчето виновно,че се държи като Човек.
абе..заеби ги,не им се връзвай на глупостите,покажи им,че си над тях ;]]

AsHbRoWnIE
09-19-2010, 00:06
ЕМ кажи точно с какво те бъзикат :-o

Forester
09-19-2010, 07:36
Според мене пропускаш да ни кажеш нещо. Малко странно как ВСИЧКИ ще те мразят без да си им направил нещо. Вярно, че има надути хора, които обичат да се подиграват на другите, ама чак пък ВСИЧКИ да те мразят... трябва да си им направил нещо.

drakon44
09-19-2010, 09:02
ами какво несъм направил,ли питате.Ами това,че несе държа като кретен,четя уроците,ходя на училище за това за което съм отишъл,а не да правя лигави изпълненя.Гледат ме че стм по-слаб физически и ме сасипват от майтапи,а като "нахраня" някой веднага се обижда и тръгва да ме бие и тн. :o

KumchoValcho
09-19-2010, 09:51
Оф, както казах ако не спреш да мислиш по тоя начин проблемите ти няма да се оправят :)

baby7878
09-19-2010, 10:08
Офф ...аз пък не мисля ,че трябва да си променя мисленото?!? :-o Незнам той си е такъв :!: НЕ ТРЯБВА да си променяш мисленето ,а отношението към тях.Само да знаеш ,че винаги на новият ученик му се подиграват!Трябва да се успокоиш...да им помагаш!Тъкмо възпозвай се от това ,че имаш повече мозък :-D