PDA

View Full Version : Снимки - преди и след солариум :)



KidCudi
09-17-2010, 22:40
Здравейте ! :) Мисля, че заглавието си казва всичко :)



Който иска може да слага снимки преди да е започнал да ходи на солариум и вече с тен.

За колко време направихте такъв тен, каква козметика използвате, по колко стоите, от колко време ходите и все такива неща !



п.с. едно малко въпросче ... там, където ходите дават ли ви специални предпазни очила ? питам, защото тук в едно студио не дават Оо ..

fuckme
09-18-2010, 06:49
тия солариуми да толкова вредни...ще си направите някоя глупост с кожата и после ще се чудите кво да правите.. :?

BonnieandClyde666
09-18-2010, 09:14
Ми, че как иначе? Трябва да сме като болшинството селски пръчки и брантии, чудещи се по какъв начин да избиват множеството си комплекси, за да бъдат все повече и повече забелязвани, и че като тях не може да бъде и да прилича никой друг. Малко се отклоних. Та, по темата: явно никой не осъзнава каква вреда може да му причини солариумът.

Minerva
09-18-2010, 11:23
Това освен, че е вредно е и ба*ти грозотията :x Много са ми смешни някой като ги видя с тена от солариум - то си личи!

doktorEmilAntonov
09-18-2010, 12:21
Лошото е, че това е станало голяма мода. Дори в темите с красиви момичета повечето са направо "препечени". Остави колко е вредно, но и стават все по-непривлекателни като минат границата. Добре е да имаш тен, но не да се направиш на мангал/ка.

Minerva
09-18-2010, 13:24
Поредната мода, наложена от Пайнер, която само в България я има. Ние тука сме някакви уникати!

britzy
09-18-2010, 14:12
То дори не мязат на на мангали а на моркови Damn it супер грозотията

BonnieandClyde666
09-18-2010, 14:21
То не е лесно да си Куха Лейка на днешно време!

Ankh
09-18-2010, 15:07
Вие сте сбъркани бе.
Природата ви е създала с бяла кожа (повечето), вие на сила се правите на маймуни.
Колко хора има, които дават всичко да са с бяла кожа.
Ама сега е на мода да си черен все едно си омазан с лайна и топирана коса, три пъти по-голяма от главата ти.

nimfetka7
09-18-2010, 16:38
Вие сте сбъркани бе.
Природата ви е създала с бяла кожа (повечето), вие на сила се правите на маймуни.
Колко хора има, които дават всичко да са с бяла кожа.
Ама сега е на мода да си черен все едно си омазан с лайна и топирана коса, три пъти по-голяма от главата ти.
подкрепям мнението ти, въпреки че е малко пресилено

KidCudi
09-18-2010, 17:42
Офф ...

1во - НИКОЙ не ви е искал мнението за това колко са вредни солариумите...


2ро - много умно бе, само в България има солариуми и само тук ходят на солариуми!!! ( между другото, не съм видяла нито една " черна " чалга " звезда " ... но може и грешката да е моя понеже изобщо не ги слушам/гледам )


3то - ти като носиш бяла блуза, що я носиш ? щото е модерно или защото искаш и ти харесва ?!?!?


4то - Знам много добре каква е вредата от солариумите и за какво става въпрос! Изчела съм всичко възможно по темата. Аз лично НИКОГА не съм ходила на солариум и нямам такова намерение ! Просто ми е интересно да видя снимки ...


5то - Хич не ме интересува кой колко иска да е бял !


6то - мерси много за спама ...

britzy
09-18-2010, 18:21
И ние ти мерсим ;-)

BonnieandClyde666
09-18-2010, 18:46
Офф ...

1во - НИКОЙ не ви е искал мнението за това колко са вредни солариумите...


2ро - много умно бе, само в България има солариуми и само тук ходят на солариуми!!! ( между другото, не съм видяла нито една " черна " чалга " звезда " ... но може и грешката да е моя понеже изобщо не ги слушам/гледам )


3то - ти като носиш бяла блуза, що я носиш ? щото е модерно или защото искаш и ти харесва ?!?!?


4то - Знам много добре каква е вредата от солариумите и за какво става въпрос! Изчела съм всичко възможно по темата. Аз лично НИКОГА не съм ходила на солариум и нямам такова намерение ! Просто ми е интересно да видя снимки ...


5то - Хич не ме интересува кой колко иска да е бял !


6то - мерси много за спама ...
Ми кат нямаш такова намерение, що питаш тогава? Било й интересно да види снимки. Хаха. Ама, ти не знаеш ли какво е тен? :?

gabi7u
09-18-2010, 18:55
Е значи сте големи проклетии всичките. Аман!
не може да не намерите някъде, където да си наврете спама..
Момичето и е интересно това, както на вас са ви интересни други работи.
И на мен щеше да ми е супер интересно да видя промяната, въпреки че нямам никакво намерение да посещавам солариум ..

Bukmopu
09-18-2010, 19:15
Дали някой изобщо забеляза,че заглавието е `Снимки преди и след солариум`,а не `Вреден ли е солариума+тема,в която злобарките да хранят момичетата,които си падат по тена...` :-o
За какво изобщо трябваше да ги има всичките тея мнения с обиди към мацките,посещаващи солариум? :-o
Българска му работа,момичето направило тема,по която явно нямате адекватен отговор,защо не я подминахте тогава?Или някои хора просто си драскат ей тъй да имат повече мнения... :D

Minerva
09-18-2010, 19:52
Амми, ако идеята наистина е да зяпаме кой как се е направил за смях и да му се подиграваме аз съм за :D

britzy
09-18-2010, 20:15
Дали някой изобщо забеляза,че заглавието е `Снимки преди и след солариум`,а не `Вреден ли е солариума+тема,в която злобарките да хранят момичетата,които си падат по тена...` :-o
За какво изобщо трябваше да ги има всичките тея мнения с обиди към мацките,посещаващи солариум? :-o
Българска му работа,момичето направило тема,по която явно нямате адекватен отговор,защо не я подминахте тогава?Или някои хора просто си драскат ей тъй да имат повече мнения... :D

Тъй като и ти не спази изискването на авторката към темата =>и ти така драскаш ,за да трупаш мнения,философке :-o

BonnieandClyde666
09-19-2010, 05:46
Амми, ако идеята наистина е да зяпаме кой как се е направил за смях и да му се подиграваме аз съм за :D
Евалата! :wink: Да нахраним тъпите кифли заспали! 8)

Moderatorius
09-19-2010, 09:31
Абе, дайте най-после някоя снимка :D

GunSnSteelflowers
09-23-2010, 19:14
Дали някой изобщо забеляза,че заглавието е `Снимки преди и след солариум`,а не `Вреден ли е солариума+тема,в която злобарките да хранят момичетата,които си падат по тена...` :-o
За какво изобщо трябваше да ги има всичките тея мнения с обиди към мацките,посещаващи солариум? :-o
Българска му работа,момичето направило тема,по която явно нямате адекватен отговор,защо не я подминахте тогава?Или някои хора просто си драскат ей тъй да имат повече мнения... :D

Тъй като и ти не спази изискването на авторката към темата =>и ти така драскаш ,за да трупаш мнения,философке :-o


Ти пък си злобна и комплексирана и го доказват всичките ти мнения, от които излиза, че единственото, което правиш е да критикуваш критикуваш критикуваш критикуваш.

И на мен би ми било интересно да видя снимки с промяна, въпреки че харесвам бяла кожа и не бих отишла на солариум. Но не се занимавам по цял ден да грача в теми, дето според мен са безсмислени хах :-o

gia_sena_mono
09-23-2010, 19:27
:D След като оплюхте ефекта на солариума едва ли някоя мацка ще си пусне снимки. :D

unfetter
09-23-2010, 19:50
Стига да не се прекали, може да изглежда много добре, но всичко с граници. Дайте снимки (само да не сте оранжеви МОЛЯ :D ) .

galet0
09-23-2010, 20:02
Малее само спам тая тема :D ... Аз не намерих преди и след...само след: http://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/0000/solarium.jpg

:) :) :) :)

krisito9212
09-23-2010, 21:08
какви комплексирани злобарки сте,просто нямам думи.Влязох в темата с намерение да разгледам снимки(в прочем както във всяка друга-да прочета/видя коментари/снимки по нея)и какво открих пумията,която сте излели от злоба и завист,няма що много сте интелигентни,вещи и компетентни...

MakeMeLaugh
09-23-2010, 21:23
^
С 1 дума.. гъски.