PDA

View Full Version : Как да го привлека



daniitooo1
09-18-2010, 08:23
Здравейте, искам помощ за това как да привлека едно момче от новото ми училище. Той е 12 клас, аз 8 :( Страшно много го харесвам. Когато го видях за първи път бяхме в една доста смешна ситуация и това може би ще ми помогне, защото вече май е запомнил коя съм : ) Аз искам нещо повече, искам да се заговорим, да ме хареса и т.н. Нищо не знам за него, дори името му .. все пак от 2 дена сме на училище, но ще направя всичко, за да разбера повече неща за него в понеделник. Моля ви дайте ми съвети как да привлека вниманието му :(

RoSKo0o0
09-18-2010, 08:25
Трудна работа да стане нещо. На него му предстои нов живот. Не знам дали би се загледал в толкова малко момиче (освен, ако не си от онези мутанти, приличащи на 20 години)... или ако те хване може да е само за едно нещо. Това е моето мнение :) Чакай и други!

AniBG
09-18-2010, 08:29
Здравейте, искам помощ за това как да привлека едно момче от новото ми училище. Той е 12 клас, аз 8 :( Страшно много го харесвам. Когато го видях за първи път бяхме в една доста смешна ситуация и това може би ще ми помогне, защото вече май е запомнил коя съм : ) Аз искам нещо повече, искам да се заговорим, да ме хареса и т.н. Нищо не знам за него, дори името му .. все пак от 2 дена сме на училище, но ще направя всичко, за да разбера повече неща за него в понеделник. Моля ви дайте ми съвети как да привлека вниманието му :(
Ами като искаш да "се заговорите", зашо просто ти не го аговориш!? :? Не е толкова трудно! Опитай някой път (да кажем някоя събота или петък в училище) да го попиташ как се казва, какви интереси има! Ако ти каже примерно спорт, почни да му говориш за спорт и така... :lol: Не виждам нищо сложно в това, пък и щом отидеш ей така да го заговориш той предполагам ще си помисли, че ти се интересуваш от него! После всичко ще си стане от самосебе си! :wink:

daniitooo1
09-18-2010, 08:31
Даа има и други с едно момче вече си пращаме едни погледи като се видим, но аз си искам този :D Трудно ми е да го заговоря защото е голям, а и малко ме е срам.. предпочитам той да направи първата крачка, но за да стане трябва да го привлека с нещо..

MartyParty
09-18-2010, 08:41
Хъм...Високо искаш да скочиш.Пробвай се все пак ,но според мен също няма смисъл. В 12 клас момчето вече мисли по съвсем друг начин- на емоционално ниво се съмнявам, че ще го задоволиш.
Иначе обърни внимание на нещата ,по които се увлича,намери си някакви допирни точки с него (ако има такива нали) .Но гледай да не се навираш прекалено ,защото бързо ги отблъсква.

BlackCross
09-18-2010, 09:28
Според мен нямаш шанс с него той едва ли си пада по лапенца?!

daniitooo1
09-18-2010, 17:00
Знам, че съм малка за него, но просто искам да му привлека вниманието, да го заинтригувам, да ме забележи.. Пък знае ли човек, може да стане нещо.. била съм с такъв на неговата възраст, дори тогава бях по - малка, за това още не съм изгубила надежа. За това моля за съвети : )

ntL
09-18-2010, 17:05
Изпърди му се в лицето НЯМА НАЧИН да не ти каже нещо (освен ако не е бот)

АХАХАХАХАХАХХАХАХААХХАХАХ АХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХААХАХАХАХАХАХХАХАХААХХА ХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХА ХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХААХАХАХАХАХАХХАХАХАА ХХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ АХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХААХАХАХАХАХАХХАХА ХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХААХА ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХА!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Righteousness
09-18-2010, 17:12
Още един пример какво точно се търси в половинката :)
Всички гледат характера xD

soul1199
09-18-2010, 17:43
доста трудно,пък и не се знае дали си няма приятелка,но все пак,пробвай ако се намери някой общ познат или ддз и аз