PDA

View Full Version : чудя се ..



___mimity___
09-18-2010, 11:47
Здравейте :) Имам овално лице и тъй като от много отдавна сам с една и съща прическа .. искам малко да я променя . . като си направя прав бритон .. според вас ще отива ли на овално лице .. ( моето е такова ) .. и трябва ли ако направя подобен бритон да скъсявам косата,за да стой по добре ? Благодаря Предварително .. все още се чудя .. какъв точно да бъде .. по къс ели по дълъг ..

waterlily93
09-18-2010, 11:49
не скъсявай косата си нито бретона. нека е по-дълъг, но да не пада в очите ти, а да е на една страна. с каква коса си?

___mimity___
09-18-2010, 11:51
ами с дълга коса съм почти до кръста е .. по рано бях с крив бритон и ми харесваше тогава тъй като бях луда по стила на емотата :-x сега не искам крив а прав .. и аз иначе мисля да не скъсявам дължината на косата ми .. Благодаря за отговора

yana29
09-18-2010, 12:11
http://www.fashion-lifestyle.bg/hair_style_broi10 мисля че ще ти отива аз съм с овално лице и ми отива :)

BeezyJey
09-18-2010, 12:12
Ти луда ли си, коса да кръста и няма да я скъсяваш .. :shock: Скъси я до под раменете бе, к`ви са тия глупости.Ти коса ли имаш на главата си или чувал с вълна .. И бретона си можеш да го пуснеш на една страна или както си е на цялото чело..

PepSsSi
09-18-2010, 12:14
На мен много ми харесва доста дълга коса и прав бретон. Не я скъсявай, може малко да я клъцнеш на пластове. Пробвай с правия бретон, ако не се харесаш го филирай доста и ще стои раздвижено

BeezyJey
09-18-2010, 12:17
Знам, че реагирах остро, но коса да кръста прилича на проскубана.. трудно се поддържа, не знам си к`во си .. но щом искаш да ходиш с такава, твое решение.

waterlily93
09-18-2010, 12:17
Да, съгласна съм. Не харесвам дълги коси. Косата изгубва блясък, цъфти, омазнява се по-бързо, да не говорим, че просто е прекалено много коса. Наистина подстирижи се, колкото можеш повече. Няма нищо лошо в експериметите, косата ти пак ще порасне. Забрави за малко за бретона и се замисли за сериозна подстрижка. Препоръчвам на триъгълник, не на черта. ;]

___mimity___
09-18-2010, 12:18
Задължително ще махна връхчетата .. но няма да я скъсявам изведнъж толко късо .. Харесвам се с дълга коса и приятелите също .. Благодаря ви за отговорите .. А относно бритона .. ще си помисля как да го нося .. :)

___mimity___
09-18-2010, 12:22
Да напълно ви разбирам какво мислите за дългите коси и няма лошо тъй като всеки си има мнение .. но моята коса която е почти до кръста е на триъгълник отзад .. не е на черта .. но полагам много грижи за нея :)