PDA

View Full Version : Анален секс без презерватив :(



sadface1112
09-18-2010, 11:49
Здравейте
Случката се развива преди минути ..
Именно : Правихме вагинален секс С ПРЕЗЕРВАТИВ , в последствие без да исках нацелих ануса , той зе че влезе от раз .. и приятелката ми поиска да махна презерватива и така. В последствие го махнах , и накрая се източих в нея , след което течност по вагината и не е попадала . Веднага след това влязох в банята , и си измих члена обилно със сапун и вода .. много търкане падна . През това време тя прегледа форуми , и останови за някакви болести или зарязявания ..
До колко време се остановяват симптоми ?
Каква е опасността за мен и нея ?
Как да постъпим ?

Благодаря

PepSsSi
09-18-2010, 11:55
Ох, края на дебелото черво си е бъкан с бактерии, особено след като не си е правила клизма...кофти. То по-скоро за теб може да възникне проблем. Следете се внимателно и това е...при най-малкото отклонение от нормалното марш на лекар и така. Внимавайте оттук нататък и дано нищо ви няма. успех ;)

sadface1112
09-18-2010, 11:58
Ох, края на дебелото черво си е бъкан с бактерии, особено след като не си е правила клизма...кофти. То по-скоро за теб може да възникне проблем. Следете се внимателно и това е...при най-малкото отклонение от нормалното марш на лекар и така. Внимавайте оттук нататък и дано нищо ви няма. успех ;)

А може ли да се забременее ??
И за какви симптоми да гледам .. ? аз и тя разбирасе
И двамата сме шокирани в момента , паника голяма , незнаем какво да правим ;(
100% ли ще ми стане нещо , или има вероятност всичко да е минало без проблем ;(

cekokn
09-18-2010, 12:00
Здравейте
Случката се развива преди минути ..
Именно : Правихме вагинален секс С ПРЕЗЕРВАТИВ , в последствие без да исках нацелих ануса , той зе че влезе от раз .. и приятелката ми поиска да махна презерватива и така. В последствие го махнах , и накрая се източих в нея , след което течност по вагината и не е попадала . Веднага след това влязох в банята , и си измих члена обилно със сапун и вода .. много търкане падна . През това време тя прегледа форуми , и останови за някакви болести или зарязявания ..
До колко време се остановяват симптоми ?
Каква е опасността за мен и нея ?
Как да постъпим ?

Благодаря как може да си толкова неточен :razz: :razz: другия пат му сложи оптичен мерник барем ти помогне :razz: :razz: ...

П.П. По скоро може ти да си се заразил с нещо при 1-ви симптоми на лекар и тва е! :shock:

cekokn
09-18-2010, 12:01
Ох, края на дебелото черво си е бъкан с бактерии, особено след като не си е правила клизма...кофти. То по-скоро за теб може да възникне проблем. Следете се внимателно и това е...при най-малкото отклонение от нормалното марш на лекар и така. Внимавайте оттук нататък и дано нищо ви няма. успех ;)

А може ли да се забременее ??
И за какви симптоми да гледам .. ? аз и тя разбирасе
И двамата сме шокирани в момента , паника голяма , незнаем какво да правим ;(
100% ли ще ми стане нещо , или има вероятност всичко да е минало без проблем ;( има вероятност да сте минали на косъм :-o :o а вероятноста да забременее е много малка просто ако спермата протече от дупето до влагалището ама е много малка не се тревожете за бебета а за болестите

PepSsSi
09-18-2010, 12:03
Е, не се забременява така лесно. Пък и не си свършвал във влагалището й.... Не забравяйте ,че хората са най- неплодородните създания. Както казват философите, 100%-ова истина няма. Никой не може да ти каже дали ще се заразиш с нещо. Ако момичето ти не страда от предавани по полов път болести (започвайки от сериозни като СПИН, сифилис и стигнем до най-обикновените гъбички) единственото , което може да ти стане е някоя инфекция, примерно.... Не съм лекар или медицинско лице, карам на обща култура. Успокойте се, гушнете се и каквото било,било! Ако ти има нещо ще усетиш :)

sadface1112
09-18-2010, 12:05
Мерси .. успокоихте ни малко
Тя редовно си проверява и казва че СПЕРМА От ануса и НЕ ТЕЧЕ !
Това спасява от забременяване
Няма никакви болести впрочем
А и сега преглеждах темата " на задна " и има потребителки който са писали че приятелите им винаги се изпразват от зад и не е ставало нищо ... ?

RoSKo0o0
09-18-2010, 13:28
Оф, сори че ще го кажа, но сте много глупави, ама много!

CircleOfPain
09-18-2010, 14:02
Оф, сори че ще го кажа, но сте много глупави, ама много!
Оф сори че ще повторя :(

0y7ofCon7roL
09-18-2010, 14:37
Няма никаф дерт аз никога не съм слагал капут и винаги като чукам в дупето си се празня там и до ся нищо не ми е ставало :)

Stef93
09-18-2010, 14:46
Никой не казва ,че трябва да ви има нещо!
Да забременее-не може,щом не е попаднала сперма във влагалището.
Ако ти и приятелката ти нямате болести,нито на теб,нито на нея ще и стане нещо.Инфекции е възможно разбира се,но инфекции може да се получат при всеки един начин почти,не говоря само за секс!
Не се притеснявайте,но щом сте толкова шокирани сега,защо не помислихте преди да го направите без кондом?Правете го със,ако не искате да се притеснявате от нищо!Успех от тук на сетне!
8) чаоо от мен

ToXiCtHeBeSt
09-18-2010, 15:05
http://ugly.skicu.net/ugly/m030.gif

Moderatorius
09-18-2010, 17:23
Без да иска бил го нацелил. Ебаси смеха :lol: :lol:

henrietta
09-18-2010, 18:08
Случва се, в малките часове мозъкът работи на бавни обороти.
Естествено, че има възможност от забраменяване при свършване в ануса, стотици деца са се родили по този начин, така наречените "backdoor babies", гадничко е.
Следващия път гледай къде се целиш, батка.