PDA

View Full Version : Обяснете на това тъпо животно .



YouDontKnowMe
09-18-2010, 12:02
Тъкмо се прибираме от един семинар и лягаме да се гушкаме с него. Няколко пъти приключихме темата с изпитите и курсовете. Лежим си , милваме се и изведнъж той казва - дали ще се справим с всичко това. И аз - с какво - ами с изпити, курсове, бла бла. Ядосах се и му казах - и какво сега за изпити ли мислиш, като сме заедно ? Той млъкна и започна както винаги да имитира медитация. Навиках му се няколко пъти, той само мълчи. Преследвах го в тоалетната, и му отворих вратата и пак му се навиках, а той ми каза, едва ли не, че не е вярно. Ама да ми беше казъл нещо мило, а не да си трае като пукел , като го питах дали пак за изпити мисли.
Мама му.
Извинете ме за стила на писане, ама съм бясна.
Сега съм у тях.
Кажете на това нещастно същество, че трябваше в началото да ми каже , че е спрял да мисли за проклетите изпити, а не да ми мълчи.
Бясна съм.
Не стига, че се виждаме два пъти в седмицата, и че има време за проклетите изпити (даже аз повече се интересувам от него).

Добре, бихте ли казали на едно добро, малко, весело , мило момиче, което ви гушка и целува, че сега си мислите за изпитите и тази тема да подхванете, при положение, че сте я приключили , и сте се разбрали да не спамите за нея. Егати, само изпити, само учене. Не може ли малко спокойствие.

Не стига, че непрекъснато ми е напрегнато за учене, сега и той почна.

YouDontKnowMe
09-18-2010, 12:05
Прочете темата и ми се извини. Задник . Мерси все пак за вниманието .

Serendipitys
09-18-2010, 12:14
Жалко за горкото момче, което така измъчваш. Какво като е продължил да мисли за това? Явно тези неща го вълнуват и притесняват, толкова ли е трудно да проявиш разбиране? Нима като сте заедно трябва само и винаги да мислите един за друг и да се натискате? Нямам думи, не е имало за какво да се извинява!

YouDontKnowMe
09-18-2010, 12:18
Жалко за горкото момче, което така измъчваш. Какво като е продължил да мисли за това? Явно тези неща го вълнуват и притесняват, толкова ли е трудно да проявиш разбиране? Нима като сте заедно трябва само и винаги да мислите един за друг и да се натискате? Нямам думи, не е имало за какво да се извинява!
И мен ме вълнува и притесняват, ама да седне да учи малко, не да се притеснява. И не, не се натискаме, а просто лежим и си почиваме , защото сме страшно изморени от обиколките и пътя . И изобщо не си наясна с отношенията ни като цяло , а само с конкретната ситуация, която даже не е обективно представена, защото бях раздразнена.

Той: Получи се недоразумение и тя стана агресивна :D

SemperFidelis
09-18-2010, 12:32
Май човека се е изморил от теб, не от изпитите. :shock:

YouDontKnowMe
09-18-2010, 12:34
Май човека се е изморил от теб, не от изпитите. :shock:
Как не ме е срам :D Отивам да го поизморя още малко, че вече е на легло , брб :razz: Всъщност първо ще обядваме с техните.
Ако мине модератор тук, нека да ключне темата, ама и да стои - не ми пречи :D

RoSKo0o0
09-18-2010, 12:35
:D Вие сте големи образи, чак банята... :lol: :lol:

sasha_90
09-18-2010, 12:43
Човекът мисли за изпитите,защото са важни за него.Какво за всяко нещо му врещищ?Нормална ли си?Я,по-спокойно,че да не ти избяга.

Moderatorius
09-18-2010, 12:46
Кво толкова, че му крещи? И аз мразя да ми говорят за учене през лятната ваканция, например. :D

RoSKo0o0
09-18-2010, 12:48
Сигурен съм, че сега и двамата се попикават от смях като четат колко се впрягате :lol:

sasha_90
09-18-2010, 12:51
Сигурен съм, че сега и двамата се попикават от смях като четат колко се впрягате :lol:
В такъв случай да се смеят.Но ние трябва повече да се смеем,защото на нормални хора не би им хрумнало да пускат измислени теми.А нали знаеш-който се смее последен,се смее най-добре.

bilqnavod
09-18-2010, 14:05
Миличка само едно ще ти кажа. Ако продължаваш в същия дух да му крещиш, да бъдеш груба и вулгарна спрямо него и пред него, има вероятност да пратиш всичко по дяволите. Накрая ще му писне и ще те зареже. Съвет - мъжете не обичат агресивните жени, те обичат скромните и порядъчни момичета. Ако не престанеш с това поведение, ще намери някоя, която ще се държи мило с него и ще му споделя проблемите.
Замисли се ако той се държи така с теб дали ще ти е хубаво и друго - може би избягва срещите с теб, защото му е писнало да му врънкаш. Та нали за това е една връзка да се споделя всичко между двамата най- вече тревогите, които много измъчват както в случая момчето ти.

RoSKo0o0
09-18-2010, 14:08
Сигурен съм, че сега и двамата се попикават от смях като четат колко се впрягате :lol:
В такъв случай да се смеят.Но ние трябва повече да се смеем,защото на нормални хора не би им хрумнало да пускат измислени теми.А нали знаеш-който се смее последен,се смее най-добре.

Закон си е това, да :)

YouDontKnowMe
09-18-2010, 14:19
Да ви имам сериозността :D
може би избягва срещите с теб, защото му е писнало да му врънкаш.
Учим заедно, непрекъснато сме заедно и си говорим. При това по негова воля :D
Забавно ми е да чета, ама се връщам в леглото при него :D
Мерси за коментарите ^

radeberger
09-18-2010, 14:33
Явно изпитите го притесняват. Ти май много лесно се палиш :-D .

YouDontKnowMe
09-18-2010, 14:36
Миличка само едно ще ти кажа. Ако продължаваш в същия дух да му крещиш, да бъдеш груба и вулгарна спрямо него и пред него, има вероятност да пратиш всичко по дяволите. Накрая ще му писне и ще те зареже. Съвет - мъжете не обичат агресивните жени, те обичат скромните и порядъчни момичета. Ако не престанеш с това поведение, ще намери някоя, която ще се държи мило с него и ще му споделя проблемите.
Замисли се ако той се държи така с теб дали ще ти е хубаво и друго - може би избягва срещите с теб, защото му е писнало да му врънкаш. Та нали за това е една връзка да се споделя всичко между двамата най- вече тревогите, които много измъчват както в случая момчето ти.
Леле, леле. Разбирам да беше права, ама си доста далеч от истината.
Аз съм лош човек, само крещя и викам, не съм мила и добра, не споделям. Това се разбира от поста ти . Как да ти кажа, мисля, че човека е оценил в мен други качества, между които не присъстват скромност и порядъчност , както и това за изпитите не е тревога. Просто ще се явяваме на тойфел, евентуално другото лято (най-късно), пък той чак сега след последният семинар се сети, че ще ни е малко нанагорно и с другите неща, които имаме в програмата.
Пък аз му бяха казала, че ми е писнало да говорим за това, мамка му, от 9ти клас не сме спряли .
Човека нито ме избягва, нито се крие, нито крие, нито аз крия. Малко сме като на семейни начала, а и аз съм нервоза. Той пък си е перфектен, като изключа, че понякога много бавно говори/прави разни неща и се ядосвам :D През останалото време съм мила и добричка, повярвай ми.
Пък и имам силната дума във връзката, тъй като аз я започнах и аз я задвижих. Човека няма проблем някой да мисли вместо него.
И сега, за едно врънкане, един каприз от моя страна (не си ги позволявам често напоследък, че ми е писнало само за глупости да се ядосвам) , започнете да ми четете морал.
Нямам проблеми с любовният живот, никога не съм имала. В нито една от връзките ми (едната почти 3г, другата почти 1г, другите по-кратички.). Отношенията ми винаги са изцяло регламентирани, сиреч - не те задължавам нищо , всичко е по-желание. Всеки по желание след скандал се е извинявал. Макар, че в сегашната връзка няма такива даже.
Естествено, трябва някой да се набеди като лош .. По-добре ли се чувствате, утешавате ли се с мисълта, че вие сте скромни и кротички ... Интересно, как ли ви се качват на главата, или колко ли се понася смирението.

Не знам, нещо много на сериозно взехте всичко.
Даже ме провокирахте , милото ми същеcтво сега си дреме само :D

YouDontKnowMe
09-18-2010, 14:38
Явно изпитите го притесняват. Ти май много лесно се палиш :-D .
А мен като че ли не ме притесняват :D Абе, минимум 80т. ще имаме :D В това съм сигурна, ако са 100 - още по-добре :D

И аз съм сигурна, че просто се е чудел какво да каже в мълчанието, за това повече се ядосах, защото после нищо не каза и се садна на някъде :D

bilqnavod
09-18-2010, 14:49
Миличка само едно ще ти кажа. Ако продължаваш в същия дух да му крещиш, да бъдеш груба и вулгарна спрямо него и пред него, има вероятност да пратиш всичко по дяволите. Накрая ще му писне и ще те зареже. Съвет - мъжете не обичат агресивните жени, те обичат скромните и порядъчни момичета. Ако не престанеш с това поведение, ще намери някоя, която ще се държи мило с него и ще му споделя проблемите.
Замисли се ако той се държи така с теб дали ще ти е хубаво и друго - може би избягва срещите с теб, защото му е писнало да му врънкаш. Та нали за това е една връзка да се споделя всичко между двамата най- вече тревогите, които много измъчват както в случая момчето ти.
Леле, леле. Разбирам да беше права, ама си доста далеч от истината.
Аз съм лош човек, само крещя и викам, не съм мила и добра, не споделям. Това се разбира от поста ти . Как да ти кажа, мисля, че човека е оценил в мен други качества, между които не присъстват скромност и порядъчност , както и това за изпитите не е тревога. Просто ще се явяваме на тойфел, евентуално другото лято (най-късно), пък той чак сега след последният семинар се сети, че ще ни е малко нанагорно и с другите неща, които имаме в програмата.
Пък аз му бяха казала, че ми е писнало да говорим за това, мамка му, от 9ти клас не сме спряли .
Човека нито ме избягва, нито се крие, нито крие, нито аз крия. Малко сме като на семейни начала, а и аз съм нервоза. Той пък си е перфектен, като изключа, че понякога много бавно говори/прави разни неща и се ядосвам :D През останалото време съм мила и добричка, повярвай ми.
Пък и имам силната дума във връзката, тъй като аз я започнах и аз я задвижих. Човека няма проблем някой да мисли вместо него.
И сега, за едно врънкане, един каприз от моя страна (не си ги позволявам често напоследък, че ми е писнало само за глупости да се ядосвам) , започнете да ми четете морал.
Нямам проблеми с любовният живот, никога не съм имала. В нито една от връзките ми (едната почти 3г, другата почти 1г, другите по-кратички.). Отношенията ми винаги са изцяло регламентирани, сиреч - не те задължавам нищо , всичко е по-желание. Всеки по желание след скандал се е извинявал. Макар, че в сегашната връзка няма такива даже.
Естествено, трябва някой да се набеди като лош .. По-добре ли се чувствате, утешавате ли се с мисълта, че вие сте скромни и кротички ... Интересно, как ли ви се качват на главата, или колко ли се понася смирението.

Не знам, нещо много на сериозно взехте всичко.
Даже ме провокирахте , милото ми същеcтво сега си дреме само :D

Не го прочетох! :)

CircleOfPain
09-18-2010, 14:50
Ти наред ли си, ако мойта приятелка ме обиждаше ей така задник, нещастник, тъпо съшество щех я кикна, радвай са че те търпи

CircleOfPain
09-18-2010, 14:53
"Тъпо животно" WTF !? :shock:
аз бих ти показал пътя

danchobg
09-18-2010, 14:58
Кво толкова е казал човека :shock: а ти му крещиш сякаш в изневара си го хванала :x . Кажи му: ще се справим и ГОТОВО ...

Kole
09-18-2010, 15:03
Чакай малко, да видя дали съм разбрал. Имаш кавга с гаджето си, безмислена при това, и първото нещо, което правиш е....да напишеш за това в Teenproblem?!?!?! WTF?!?!?!? Абе, този сайт откога стана за словоизлияния?

YouDontKnowMe
09-18-2010, 15:04
Чакай малко, да видя дали съм разбрал. Имаш кавга с гаджето си, безмислена при това, и първото нещо, което правиш е....да напишеш за това в Teenproblem?!?!?! WTF?!?!?!? Абе, този сайт откога стана за словоизлияния?
:D За гаврата . То даже не беше кавга, ама тук така го изкараха :D

SolemnityOfDeath
09-18-2010, 15:08
Я си махни тая котка от аватара, слагай миналия =D

YouDontKnowMe
09-18-2010, 15:11
Я си махни тая котка от аватара, слагай миналия =D
Честно, много грубо ми се виждаше червеното и реших да си сложа нещо по-миловидно вече :D

SolemnityOfDeath
09-18-2010, 15:15
Супер си е, връщай, иначе почвам петиция. :д

поздрави на приятеля ти и не му изяждай главата на горкия, ахах

YouDontKnowMe
09-18-2010, 15:22
Супер си е, връщай, иначе почвам петиция. :д

поздрави на приятеля ти и не му изяждай главата на горкия, ахах
Мерси, пратих му ги . Не го ям, днес инцидентно :D Сега всички са щастливи :D Айде, ще потърся и аватара заради теб като се прибера ^^

ntL
09-18-2010, 15:57
Мацка, дай го малко по-спокойно бе? Кво си се втрещила.. момчето ти не ти е пуснало въпросната вечер и айде вече СВЕТОВЕН проблем ;-) Давай полека, щото аз ако бях на мястото на гаджето ти и да чета това, което си написала.. бягам колкото се може по надалеч.

SolemnityOfDeath
09-18-2010, 16:08
Йес, мерси! ^^'

Скивай тука кво всички се впечатляват. Шегаджии са си хората и се разбират, к'во означава 'ако аз бях на мястото на еди кой си..'

Ми и аз щях да се изнервя, и? Щом си се разбират и се хилят хората всичко е шиан ок :р

w0sh
09-18-2010, 16:11
С право му се караш. Какъв мъж е той ако се притенява от някакви си изпити.

kalpazanka
09-18-2010, 16:14
Мина модератор оттук и заключи темата.