PDA

View Full Version : Как разбирате?



crawler92
09-18-2010, 13:02
Здравейте! може и да има такава подобна тема в форума,просто не съм погледнал (ако има такава случайно) .. та да ви попитам как и кога разбирате ,че дадено момиче ви върти на малкият си пръст,че вече незнам какво да си мисля!

Sh@d0w
09-18-2010, 13:11
Как разбираш ли?Ми ако имаш поне малко акъл ще разбереш...

Да беше обяснил ситуацията поне.

a1a2b3v
09-18-2010, 13:34
Ми глей ся.. аз като се чудя дали момче ме върти на малкия си пръст хвърлям зарове ако ми се падне 1 и 1, 1 и 2, 1 и 3, 1и 4, 1и5, 1и6, 2и2, 2и3,2и4, 2и5, 2и6, 3и3, 3 и 4, 3и5,3 и6, 4и 4, 4 и 5, 4 и6, 5и5, 5и6, или 6и 6 значи ме върти а ако това, което ти се падне не съответства с никое от горе посочените- НЕ! :razz: :razz:

Sh@d0w
09-18-2010, 13:42
@a1a2b3v има и по-лесен начин

Хвърляш монета
-ези или тура: върти те на малкия си пръст
-ако остане във въздуха не те върти

;)

a1a2b3v
09-18-2010, 13:46
@a1a2b3v има и по-лесен начин

Хвърляш монета
-ези или тура: върти те на малкия си пръст
-ако остане във въздуха не те върти

;)

Виж за този не бях се сетила :D :D Следващия път, като някой ме върти ши знаем ко да праим :grin: :grin:

RoSKo0o0
09-18-2010, 14:05
@a1a2b3v има и по-лесен начин

Хвърляш монета
-ези или тура: върти те на малкия си пръст
-ако остане във въздуха не те върти

;)

Виж за този не бях се сетила :D :D Следващия път, като някой ме върти ши знаем ко да праим :grin: :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ntL
09-18-2010, 15:30
Е тази тема разби всичките ми очаквания за малоумие, извинявам се на автора, ако се обиди. Необходими са милиграми от мозъка ти, за да усетиш, че момичето те върти на пръста. Ако почне да се държи студено с теб, ако не те гледа в очите и се озърта постоянно, ако си крие телефона от теб, ако говори съмнително често по него, ако не ти вдига няколко последователни пъти в рамките на 1 час и после ти се оправдава тъпо.. "миличко, бях в банята и се подмивах" и т.н. Използвай тая глава на раменете си, не е само за украса там.

sasha_90
09-18-2010, 15:55
Ако си умен,разбираш почти веднага.Ако ли не - продължават да те въртят.

a1a2b3v
09-18-2010, 15:55
Е тази тема разби всичките ми очаквания за малоумие, извинявам се на автора, ако се обиди. Необходими са милиграми от мозъка ти, за да усетиш, че момичето те върти на пръста. Ако почне да се държи студено с теб, ако не те гледа в очите и се озърта постоянно, ако си крие телефона от теб, ако говори съмнително често по него, ако не ти вдига няколко последователни пъти в рамките на 1 час и после ти се оправдава тъпо.. "миличко, бях в банята и се подмивах" и т.н. Използвай тая глава на раменете си, не е само за украса там.
Защо изобщо се занимаваш да даваш отговори на тъпи теми? :?

ntL
09-18-2010, 16:03
Е тази тема разби всичките ми очаквания за малоумие, извинявам се на автора, ако се обиди. Необходими са милиграми от мозъка ти, за да усетиш, че момичето те върти на пръста. Ако почне да се държи студено с теб, ако не те гледа в очите и се озърта постоянно, ако си крие телефона от теб, ако говори съмнително често по него, ако не ти вдига няколко последователни пъти в рамките на 1 час и после ти се оправдава тъпо.. "миличко, бях в банята и се подмивах" и т.н. Използвай тая глава на раменете си, не е само за украса там.
Защо изобщо се занимаваш да даваш отговори на тъпи теми? :?

Извинявам се за офтопик-а предварително. Бейби, т'ва като упрек ли да го приемам? :grin:

SmilezZz
09-18-2010, 16:15
Вместо да обиждате автора,защо не погледнете и себе си..
Вижте се само какви простотии изръсвате и пълните темата с вашите глупости.. :? Жалки сте....
Когато човек е наистина влюбен в дадено момиче,не може да разбере дали го въртят или не..Защото той просто е "пиян от любов" 8-) и просто не забелязва или не иска да забелязва това..

По темата:
- Всяко момиче е различно..
Някои момичета започват да се държат студено..
Винаги да си намерят някакво оправдание,за да не
излизате..
- Други започват да капризничат..
Искат най-различни неща..
Искат да вършиш дадено нещо и когато го направиш,
те изритват 8-)
- И така нататък.. 8-)

w0sh
09-18-2010, 16:17
Абе трудничко си е едно момиче да те балансира само на 1 пръст.

Може би ако е отраснала в циркова трупа.

Guio92
09-18-2010, 16:30
^ Ооо, маймуни има много :D

rebeccaa
09-18-2010, 16:34
Вместо да обиждате автора,защо не погледнете и себе си..
Вижте се само какви простотии изръсвате и пълните темата с вашите глупости.. :? Жалки сте....
Когато човек е наистина влюбен в дадено момиче,не може да разбере дали го въртят или не..Защото той просто е "пиян от любов" 8-) и просто не забелязва или не иска да забелязва това..

По темата:
- Всяко момиче е различно..
Някои момичета започват да се държат студено..
Винаги да си намерят някакво оправдание,за да не
излизате..
- Други започват да капризничат..
Искат най-различни неща..
Искат да вършиш дадено нещо и когато го направиш,
те изритват 8-)
- И така нататък.. 8-)





Съгласна.

a1a2b3v
09-18-2010, 16:42
Извинявам се за офтопик-а предварително. Бейби, т'ва като упрек ли да го приемам? :grin:
Мне нищо подобно. :D Просто се учудих. :)

a1a2b3v
09-18-2010, 16:44
Абе трудничко си е едно момиче да те балансира само на 1 пръст.

Може би ако е отраснала в циркова трупа.
:-D:-D

ntL
09-18-2010, 16:45
Извинявам се за офтопик-а предварително. Бейби, т'ва като упрек ли да го приемам? :grin:
Мне нищо подобно. :D Просто се учудих. :)

Честно да ти кажа и аз нямам отговор на този твой въпрос, просто се изнервих от това, че се задават въпроси, на които и човек с резултат от тест за интелигентност 24 ще може да отговори. :grin: :grin:

Righteousness
09-18-2010, 16:53
Хаха аз бих казал друго, ако се съмняваш че те върти не си я зел заради характера а за някой други хълмове или месопотамии... Продължавайте да търсите кифли и да очаквате IQ, ако спрете тийнпроблем ке фалира xD

No offense!

soul1199
09-18-2010, 18:07
:lol:

peshost
09-18-2010, 20:29
Еми ако ти се завие свят като я видиш, значи те върти на пръста си.