PDA

View Full Version : чуствам си опотреба моля Ви за помощ



nk
09-18-2010, 14:07
здравей доктор Тийн имам нужда от съвет... преди време бях влюбена в едно момче това беше единственото момче което не ми пусна...преди 3 месеца той се сети за мене и започнахме да си пишем ... когато ми пишеше направо изтръпвахх .... той ме използзва не ме иска за нищо друго ... иска само секс от мен .... преди 1 месецц се разбрах ме да му духам..нямам представа защо се съгласихх но отидох ии го направихх .. след което той сии тръгнаа дори не ми каза и чао после се случи и се оказах ме вв еднаа компанияя ... той неискаше никои да разбира за това което ми кара да мисля че един вид го е срамм от мене азз нямаше да кажа и не съмм но тоии реши , че съмм казала вече на всички при коетосъштия денн ми звъня около 15 пътии .... сега мии звъни не много често ноо вв последните 3дена не е прускалл да ми се обади за да ме пита какво права ии кога ще се ебемм неззнамм защо но някак не мога да му отказвам... дали има някаф начин той да ми харесва или иска само секс от мен ?Защото азз го искамм като гадже дори седмица ми стига но искамм да го имам ....

programings
09-18-2010, 14:15
Ами не виждаш ли, че само те използва за секс? То е повече от очевидно! Зарежи го, защо да си със него, като не сте нормални гаджета, а само и единствено ще сте заедно за да правите секс, май не си струва, а?

nk
09-18-2010, 14:45
Ами не виждаш ли, че само те използва за секс? То е повече от очевидно! Зарежи го, защо да си със него, като не сте нормални гаджета, а само и единствено ще сте заедно за да правите секс, май не си струва, а?



правв сии не си струва... но по някафф начинн се привързахх къмм негоимам мното други момчета ноо проссто ако иима наччинн исскамм неггоо !! .... :хх а и имамм еддинн фрр които мисли че тои може ии да ме харесва за да мии звънни ии като сии пишемм по скаипа и не му отговора да се нервира... и не винагии ме питаа кога ще правимм секс звъни да си говоримм повечето пътии

programings
09-18-2010, 14:52
Еми ако този твой приятел според теб става за гадже, и ако ти харесва го взимай и зарязвай онзи използвач, какво си тръгнала със него! Колкото и да ти харесва на външен вид той ще продължава да те използва каквото и да правиш! Не си струва да оставаш със него според мен!

SmilezZz
09-18-2010, 14:53
1. Научи се да пишеш.. !!! :-x

2. Не осъзнаваш ли,че те искам само и
единствено за секс..Не си струва да
започваш такава връзка..
А ти всъщност защо го искаш за гадже
и то само за една седмица ?
Имаш ли някакви чувства към него или
просто "ината" те кара да го искаш и да
го получиш..

nk
09-18-2010, 14:57
Имам някакви чуства къмм него .Но и това ,че е момче което не съмм имала помага да го искам още повече...

programings
09-18-2010, 15:04
Не разбирам какви чувства можеш да имаш към човек, които те използва САМО за СЕКС и за нищо друго! Това е чист използвач и всеки опит за връзка е безмислен! И какво, ако започнете връзка ли? Ами представи си всеки ден да ходиш до храста да му духаш, и така от ден на ден ще се превръщаш със извинение във к*рва! Няма смисъл, ЗАРЕЖИ го!

nk
09-18-2010, 15:08
Ще се опитам но незнам дали ,че мога. Просто не мога да го одрежа опитвам да правя опити , но нищо не се получава , защото той извърта нещатата и всичко почва отначало ...

bettyblackdewil
09-18-2010, 16:20
ти си едно наивно и лесно момиче.. 1-во че не осъзнаваш че той те използва 2-ро че неможеш да му откажеш.. момичее стегни се.. ако искаш да станеш за посмешище и всички да те знаят колко си лесна пордължаваи в същия дух.. но ако искаш хората да те знаят с друго / с нещо добро / по-добре се осъзнаи и го разкараи от живота ти колкото и да ти е трудно : ))

sasha_90
09-18-2010, 17:28
Или си луда или тъпа.Човекът ти казва "кога ще се е*ем".А ти продължаваш да питаш дали те харесва или иска само секс....

programings
09-18-2010, 17:34
Или си луда или тъпа.Човекът ти казва "кога ще се е*ем".А ти продължаваш да питаш дали те харесва или иска само секс....

И аз това мислех да напиша, ама викам да съм по-мил със момичето ...

sasha_90
09-18-2010, 17:47
Или си луда или тъпа.Човекът ти казва "кога ще се е*ем".А ти продължаваш да питаш дали те харесва или иска само секс....

И аз това мислех да напиша, ама викам да съм по-мил със момичето ...
То и да си мил и да не си,това,което написах,си е реалността.Така че колкото по откровено и .... гадно да се изкажеш,ще е хубаво поне да се стресне и да не се излага по този глупав начин.

Dragonflyelf
09-18-2010, 18:14
Тя знае, че той я използва. Обаче тя го иска, защото не може да го има... Затова се прави на жертва.

Отговорът е елементарен - тя е мазохист. -.-'' И така, решихме поредния случай, Уотсън.

п.с. да, видях, че имала чувства (кхъ-кхъ), но видях, че това, че не го има, я кара да го иска повече -.-'' без коментар.

nk
09-18-2010, 18:52
прави сте мазохист съм и съм луда и много много тъпа и ограничена колкото тъпо и курвенско да звуча азз имам много момчеттаа ноо исскамм негоо ! Предполагг ,че в мене иима повече инатт ,защото не съм го имала отколкото чуства но простоо трябва да е мойй ! :х:х Благодаря ви ...

programings
09-18-2010, 19:10
:lol: :lol: :lol: Оооо, колко мъка има по тоя свят божееее!

nk
09-18-2010, 19:21
:D :D емии след толко коментари разбрах нещо за себе си и за него ии в крайна сметка съм ви адски благодарна , че потвърдихте всичките неща,който знаех но не исках да повярвам :D Той го д*ха ще си намера по-добър....

programings
09-18-2010, 19:25
Най-сетне! :lol:

nk
09-18-2010, 19:26
По- добре късно отколкото никога :D:D

programings
09-18-2010, 19:31
Естествено! Браво, че го осъзна! Радвам се, че ти помогнахме да го проумееш! :)
100 процента ще си намериш някой друг, които няма само да те използва, а ще те обича и цени! Успех! :)

nk
09-18-2010, 19:50
Отновооо Ви благодаря ... имам само един въпрос , ако тази вечер пак ми се обади искам да ми кажете протален начинн как да го отрежа знам много но при него не вървят :D:D:D Благодаря!

Me4encety
09-18-2010, 20:15
еми ето ти брутален начин "майната ти не искам да та виждам повече долен мръсен използвач да не си ме потърсил повече защото ще стане мн лошо"ма тряа да му се ядосаш и да звучиш мн гневна според мен това ша проработи но нз се пак :)

Dragonflyelf
09-18-2010, 21:01
Ухаа... радвам се, че ще го отрежеш... О.О Не вярвах, че ще се навиеш, но се радвам =] Ще ти бъде много по-добре =)

PinkMojo
09-18-2010, 22:55
Браво, че се осъзна, не съм видала много момичета да го правят
BTW от кога момчетата решават дали да пускат на момичетата :D

bgmacka97
09-18-2010, 23:39
ami pravite sexs ne te e sram zna4i ami togava go pitai moje li da ima ne6ty po seriozno mejdu nas i ako kaje ne go ostavi i tyi to :-)