PDA

View Full Version : Хм.. какво да правя? Голям проблем.



ntL
09-18-2010, 14:50
Здравейте :)

Какъв ми е проблемът на мен... много противоречиви неща мога да изложа тук.. но нека да опитам. Когато си търся момиче.. не подбирам много, а всъщност съм адски претенциозен. Когато намеря момиче, което адски много харесвам и сме заедно.. омръзва ми още на 1-вата седмица. Това е от няколко години насам, след като прекратих една дългогодишна връзка. След тази връзка имам чувството, че спрях да мога да се влюбвам, или не знам и аз.. и сега вече ми е трудно да намеря момиче, което да удовлетвори всички мои желания и капризи.. А уж не искам много, само да е сериозна, да има ъкъл в главата си, да бъде само с мен и да има добра външност. Ще се радвам и жени да коментират съобщението ми.

Благодаря предварително за изгубеното Ви време :)

programings
09-18-2010, 14:57
Ами пич, поболял си се най-вероятно по дългогодишната връзка, и сега се чустваш някак си несигурен да започнеш нова! Не бъди толкова капризен, давай шанс на момичетата, и не ги зарязвай толкова бързо, а и най-важното - спри да мислиш за предишната си връзка и започни отначало!

ntL
09-18-2010, 15:12
Там е интересното, че въобще не мисля за тази връзка.. много рядко се сещам за това момиче... а като се сетя, почти никаква емоция не изразявам. А сега късам момичета още на 1=вата седмица, въпреки, че съм си играл със седмици и месеци да си "зарибявам" и като нещата се случат хоп.... за 1-2 седмици желанието ми умира. Не вярвам вече на жените, а и ги слагам ВСИЧКИ под общ знаменател, което май не е правилно... :o

StilianStoqnov
09-18-2010, 17:46
ми и аз като теб прекратих връка отдавна, от тогава съм се пробвал с няколко, но не става, просто не ти е дошло времето за такива "гадости" ахах живей си живота - забивай си мацки по-яко е, за сериозни връзки ни ти е време още :D

sasha_90
09-18-2010, 17:49
Мисля,че в предишната си връзка си бил наранен и сега вътрешно не искаш друга,поради същата причина.Права ли съм?

ntL
09-18-2010, 17:57
Може би си права, че несъзнателно субкомуникирам с подсъзнанието си и не позволявам на никоя жена да се докосне до мен, но както казах, не мисля за нея въобще. Не знам какъв ми е проблемът точно, може би е страх, може да е всичко.. не знам....

ntL
09-18-2010, 17:58
ми и аз като теб прекратих връка отдавна, от тогава съм се пробвал с няколко, но не става, просто не ти е дошло времето за такива "гадости" ахах живей си живота - забивай си мацки по-яко е, за сериозни връзки ни ти е време още :D

;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

malkataa
09-18-2010, 19:04
Ами то и аз след като прекратих дълга връзка стана както с тебе.. и на мен ми се струва, че някак си не мога да се влюбя отново, но мисля, че проблемът е, че просто търсиш стария партньор в новите и затова не се получава.Опитай да не сравняваш сегашните с миналата, защото всеки човек е различен и надали ще намериш някое момиче, което да е същото.. :)

ntL
09-18-2010, 19:11
Не мисля, че сравнявам сегашните с предишната... винаги намирам някакви кусури, винаги се дразня дори за най-малкото и приключвам често връзки по доста неадекватни причини.. :(

programings
09-18-2010, 19:13
Е ти значи не оценяваш труда си, няколко седмици да навиваш някоя, и после да я зарежеш!

ntL
09-18-2010, 19:25
Ами да, точно. Но не го правя съзнателно, просто ми омръзват и това е.. после се замислям и се убеждавам, че момичето, което съм зарязал е перфектна, но... няма връщане назад, а и не го мисля повече от 1-2 часа и така.. до следващата. Но не ми е добре така, по дяволите! Знам уж как да се държа с една жена, но не мога да я задържа за повече вре,е и причината съм единствено и само АЗ.

programings
09-18-2010, 19:27
И защо пък ще ти омръзва момиче след момиче наред и то за 1 седмица? Ей това не мога да си го обясня! :lol: Мислиш, че като хванеш някоя нова ще получиш нещо, което не си получил от предишната ли, или?

ntL
09-18-2010, 22:17
Май не разбираш каква е целта на темата ми. Нищо не си мисля, аз сам не мога да си обясня защо така се получава, затова искам някакви мнения!