PDA

View Full Version : Преебванеее..



bettyblackdewil
09-18-2010, 16:23
ееее случвало ли ви се е ваш добър приятел да почне да ви хареса.. вие да го разкарате защото не го харесвате.. след това да почнете леко да го харесвате.. но пък точно тогава да разберете че си е хванал друга??

ntL
09-18-2010, 17:14
Представи си, че аз съм този приятел. Е мойто пате, няма да те чакам цял живот да ти скимне на нещото там.. и тогава, когато поискаш да ме имаш, примерно. Няма как да стане. И всичко това идва от твоята несигурност в желанията си. Но няма нищо лошо в това, всички се учим от грешките си. Затова, като правиш някакъв избор, то гледай да е сигурен и окончателен. :)

sasha_90
09-18-2010, 17:17
Не и дано не ми се случва.Изглежда и е доста кофти.

bettyblackdewil
09-18-2010, 17:28
еми знам че няма да ме чака но не съм аз виновна че почнах да го харесвам... а пък и той си хвана гадже около 1-2 седмици след като ми каза че ме харесва.. така че не ме е чакал много..

sasha_90
09-18-2010, 17:30
Той изобщо не те е чакал,ако питаш мен.Толкова и чувствата му са били истински,след като толкова бързо е намерил друга.Не съжалявай,че си го изтървала.Ще намериш по-добър.

ntL
09-18-2010, 17:35
еми знам че няма да ме чака но не съм аз виновна че почнах да го харесвам... а пък и той си хвана гадже около 1-2 седмици след като ми каза че ме харесва.. така че не ме е чакал много..

Ето миличка, видя ли? Сама стигна до извода, че не си е заслужавало, щом са минали 1-2 седмици. Добре, че не се е случило нещо, защото, ако беше, щеше да е мимолетно и несериозно:) Горе главата, пиле, на този свят има трудно заменими, но не и незаменими хора.

bettyblackdewil
09-18-2010, 18:54
ем аз не че бях влюбена в него просто почнах да го гледам с други очи..

flearness
09-18-2010, 22:48
ееее случвало ли ви се е ваш добър приятел да почне да ви хареса.. вие да го разкарате защото не го харесвате.. след това да почнете леко да го харесвате.. но пък точно тогава да разберете че си е хванал друга??


кат за начало си го върни кат фр....

Cvetenseto
09-18-2010, 23:29
Да, случвало ми се е, моето мнение е, че трябва да помислиш върху това, дали найстина си му обърнала внимание като момче, или е станало, защото си свикнала да получаваш неговото внимание и да не си свикнала погледът му да е насочен към друга... И все пак нищо не се знае ;)

Di
09-18-2010, 23:32
да,случвало се е

bettyblackdewil
09-19-2010, 10:50
ееее случвало ли ви се е ваш добър приятел да почне да ви хареса.. вие да го разкарате защото не го харесвате.. след това да почнете леко да го харесвате.. но пък точно тогава да разберете че си е хванал друга??


кат за начало си го върни кат фр....




ами всъщност и аз вече не го харесвам.. и много много искам да сме близки както преди но той се държи идиотски.. като се видим по улиците ако аз не го заговоря той няма да завърже разговор.. личи си че му е досадно като говори с мен.. преди ми звънеше и си говорихме по 1-2 часа имло е и 3 часов разговор а сега изобщо не се сеща за мен.. толко много се промени.. и като гледам няма пак да сме както преди... : (