PDA

View Full Version : Проблем с очите,грима.



akibaki
09-18-2010, 15:41
Здравейтеее!Значи харесвам си очите,искам да ги подчертая с нещо,че да изглеждат по-големи,по-красиви,ползвам молив чат-пат,но постоянно ми дразни очите,и ме кара да си ги свивам,майка ми ми каза,че съм изглеждала уморено с молив.Според вас големи ли са ми очите ии какъв грим е подходящ за мен? :)

http://prikachi.com/images/851/2516851x.jpg

bunnyy
09-18-2010, 15:46
очите ти са достатъчно големи, но ако искаш да изглеждат по големи си слагай бял молив :)

akibaki
09-18-2010, 15:49
очите ти са достатъчно големи, но ако искаш да изглеждат по големи си слагай бял молив :)

Мислиш ли,че наистина са достатъчно,все си мисля,че са някви мижитурки.. :( Аам,как така бял молив? Какво по-точно имаш впредвид? :)

katii
09-18-2010, 16:06
Очна линия ;)

akibaki
09-18-2010, 16:12
Очна линия ;)

Пробвала съм,ама изобщо не умея,мацам се като самото нищо..и съм чувала,че оптически смалявала очите,така ли е? :)

katii
09-18-2010, 16:23
Аз съм чувала ,че ги прави по-големи :) но пък опитай не се слага много трудно просто малко ще се постараеш ;)

nimfetka7
09-18-2010, 16:37
Зависи колко ти е голямо лицето. Така от тази снимка не мога да преценя дали са ти големи очите.
Иначе за да са по големи слагай бял молив отвътре на окото и черен молив отвън. Но все пак зависи от формата на окото. Пробвай да нанасяш молива по различен начин: На цялото око, само в горния ъгъл и т.н :)

akibaki
09-18-2010, 19:47
Други ? :(

footballgirl
09-19-2010, 15:52
ква е тая параноя ;x нормални са ти очите само че ти не можеш да се гримираш тва ти е проблема.. а ако искаш да се научиш ти трябва практика

MeLikesPie
09-19-2010, 18:49
Тва за белия молив е вярно.
Може би очите ти са по-закръглени и затова ти се струват малки. В такъв случай според мен си слагай молив в края на очите.

Всъщност, може ли да постнеш своя снимка в лице, за да преценим какво да ти препоръчаме?

gabi7u
09-19-2010, 18:53
ем аз си слагам небесно син молив - изглежда свежо и оптически уголемява като белия ..

а ако наистина молива нещо те дразни -той не е всичко.. слагай спирала туй - онуй.

mrafka
09-19-2010, 19:39
Ами очите ти са дабре- ускуби си веждите! Това променя мн неща! Ии пробвай да си сложиш спирала. :-P

mArMaLaDkA
09-19-2010, 19:43
Е, те веждите са й тънки. Вярно, малко безформени, но тънки.
Черен молив на горния клепач(от външната страна) пробвала ли си да си слагаш? Уж черното смалявало окото, ама зависи по какъв начин си сложиш очната линия примерно. Ако издължиш линията е нормално да ти изглежда по-присвито окото.

milickata
09-20-2010, 16:19
Мацка, че защо по-големи искаш да ти изглеждат очите....те на снимката ми се виждат прекалено големи даже, така че няма смисъл да искаш да изглеждат още по-големи. Според мен качи някоя снимка на която се вижда цялото ти лице, защото тази никаква работа почти не върши. Иначе конкретно на тази снимка очите ти ми изглеждат малко по-кръгли, така че би било хубаво, ако като се гримираш сложиш черни (тъмни) сенки в ъгъла на окото с цел оптически да се издължи. Който си мисли, че черният молив уголемява очите се лъже, точно обратното е. Лично аз мисля, че очната линия е много добър вариант за теб... За да ти е по-лесно да си слагаш очна линия си купи такава с твърда четка...в сравнение с меката е 100 пъти по-лесна за употреба (да не говорим, че има и специални очни линии оформени като писалки,които сами си дозират течността и те са вариант също). Ако твърдо си решила, че очна линия не можеш да си слагаш, а моливът ти дразни очите има и трети вариант :D - с помощта на апликатор и черни сенки може да се замести и моливът и очната линия, просто трябва да нанесеш достатъчно тънко и плътно сенките (практика малко...няма как). Още за да издължиш оптически очите и да ги направиш "по- отворени", и най-вече за да изглежда гримът завършен, трябва да си сложиш спирала. А за да се постигне ефектът на издължаването наблегни на миглите във външния край на окото. Не забравяй да сложиш и малко спирала и на долните мигли. За сега това се сетих :-P успех

akibaki
09-20-2010, 16:37
Е, те веждите са й тънки. Вярно, малко безформени, но тънки.
Черен молив на горния клепач(от външната страна) пробвала ли си да си слагаш? Уж черното смалявало окото, ама зависи по какъв начин си сложиш очната линия примерно. Ако издължиш линията е нормално да ти изглежда по-присвито окото.

Мм..веждите ми не са тънки безформени :( гъсти са..а иначе не че не мога да си слагам молив,просто с молив нещо се ме глождят очите,а днес си купих очна линия като флумастер,имаха и като четчица,но според мен тя е адски неудобна,и пробвах да си сложа,правя е дебела и неравна :( Ето иначе малко по-ясна снимка: http://prikachi.com/images/445/2521445r.jpg :)

iveto.lykova
01-07-2013, 17:12
очите ти са достатъчно големи, но ако искаш да изглеждат по големи си слагай бял молив :)

да даже имаше и клипче за това http://www.vbox7.com/play:2645b5c655

BamBamBo
01-07-2013, 22:42
Очите ти са нормлана големина,оформи си веждите по - хубаво(най - добре на козметик) за да ги отворят.Повярвай ми ще има моментална разлика.
Ако не можеш да се гримираш,пиши в youtube какъв грим искаш и ще намериш много уроци,аз от там се уча.

rubby179
01-08-2013, 08:36
Поставяй линията на молива във външния ръб на окото. Така няма да ти дразни очите и ще ги направи да изглеждат по-големи.

sexa_na_kompleksa
01-08-2013, 09:47
Нормални са ти очите.
На колко си? Изглеждаш ми малка да се гримираш. Просто ти е детско излъчването и затова не ти стои добре грим.

pepa97
01-11-2013, 08:18
Нормални са ,но ако искаш да изглеждат още по големи виж българските клипчета във фейсбук на Boryana makes up - има супер много клипчета ,които може да ти помогнат