PDA

View Full Version : Връзка от разстояние



Cvetenseto
09-18-2010, 15:47
Здравейте, аз съм едно объркано момиче и моля за съвет. На 18 години съм и имам приятел на 23. Тази година кандидатствах и бях приета в София, от което следва, че с гаджето ми ще поддържаме връзка от разстояние и единият ми въпрос е до колко възможна е такава връзка, но имам и друг проблем- остановявам, че с всеки изминал ден все повече започва да ми липсва един малко по-различен разговор помежду ни, освен битовите / приятелят ми работи/. Имам чувството, че почти нямаме допирни точки и мечтите, който имаме също са коренно различни/ той много често ми говори за брак и за деца, а на мен през ум не ми минава такова нещо, а той така се е вкопчил в мен и страхува да не ме изгубир все едно ще съм последното момиче... но го обичам, той е мечтата на всяко момиче, ала нещо не е наред, разкъсана съм на две и моля за съвет, благодаря предварително.

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

bettyblackdewil
09-18-2010, 15:51
ако наистина се обичате ще запазите връзката си дори и да е от разстояние.. и въпреки това е много трудно да се запази такава връзка.. нужна е много любов и голяма воля...

Di
09-18-2010, 16:00
не започвай такава връзка

kalpazanka
09-18-2010, 16:15
От колко време сте заедно?

sasha_90
09-18-2010, 16:17
Пишеш,че имате различни интереси,как той искал деца и да се ожените-ти не.Прецени си дали искаш връзка,в която двамата искате различни неща.И чак тогава,ако решиш,че ще продължите да сте заедно,води връзка от разстояние.Но те предупреждавам,че за да оцелее такъв вид връзка е нужна много любов и доверие,както и още други неща.

ntL
09-18-2010, 16:19
не започвай такава връзка

Подкрепям напълно!

Бий ме с камъни, ако искаш, но ми позволи да ти кажа, че колкото и да си чувала, че хората имат връзка от разстояние, не се залъгвай. Такива връзки са единствено игра на нерви и психически разстройства от рода на депресии и тем подобни, караници (ежедневни) и т.н. Ако се обичате истински, направете така, че да сте заедно, поне да се виждате всеки ден. Ако не, няма смисъл да продължаваш каквото и да е, свързано с този човек. И съм много прав, повярвай ми. Пробвах да имам такива връзки, уви.. на 100% от тях бяха неуспешни.

programings
09-18-2010, 16:36
Аз лично съм бил свидетел как по скайпа късат двама души от разстояние, и е много кофти да скъсаш по СКАЙПААА, тъй че не почвай такава връзка! :D