PDA

View Full Version : моето момиче за милиони ;(



nikiTANEV
09-18-2010, 17:18
Запознахме се към средата на януари миналата година (ще я нарека К). Тогава бяхме в едно училище, но в различни паралелки. По едно време започнахме да си чатим по скайп доста, бяхме забавни един на друг и си допадахме. Един ден ми спомена, че имала плакат на любимците ми от Металика и ето повод за първата ни среща! Беше в градската градина. След училище отидохме там, седнахме на една пейка и като се заговорихме не усетих как минаха 5 часа и половина. Просто усетих, че съм влюбен в нея. Тя беше едно малко, сладко, лъчезарно момиче, което след всяка изминала минута с нея исках да прегърна все повече и по-силно! Виждах и че тя изпитва симпатии към мен. На втората ни среща, която беше вече към 8 вечерта, бяхме в другия голям парк на града. На една от пейките, отново както си лафехме сладко сладко, се бяхме прегърнали ... от доста време. Просто вече знаех, че това е момичето което искам да е до мен!! Нещата бързо се развиха и на 3тата ни среща (г/д 1 седмица след първата, на 5ти февруари) вече реших да я притисна и с помощта на 2-3 целуфки вече бяхме заедно :grin: Може да ви се стори смешно, но аз съм доста високо момче - тогава бях около 186см, сега около 192, а тя е около 160. Много ми се бъзикаха с разликата във височината, но честно казано и със извинение - БОЛЕШЕ МЕ К**А! Аз обичах това момиче и нищо нямаше да ми го отнеме!

Да ама на една от училищните екскурзии играли на шише и тя целунала друго момче по устата. Реших, че не е толкова страшно и й казах, че нищо не ни пречи да продължим, след като ми каза, че наистина съжалява и не иска да се разделяме. Времето минаваше покрай нашата щастлива връзка, естествено имахме някои пререкания, но ... това е нормално.

Тук е момента да спомена, че тогава и 2та бяхме на 13 и бяхме девствени. Моят рожден ден, обаче, е на 24ти Май, а нейния на 13ти Октомври. Към 5тия месец вече сериозно се замисляхме кога да го направим за първи път. Тя искаше първо да навърши 14 за да не се чувста тъпо, че е загубила девствеността си толкова малка. Нямах абсолютно нищо против! Аз просто бях радостен, че това момиче бе с мен и ако трябваше, щях да чакам и 16 да навърши!!

Малко по-късно обаче (не помня защо) се скарахме по-сериозно. Тръгнах си и я оставих сама в центъра на града на път към урока ми по математика (к'во да се праи кандидатсване след 7ми клас :х). По пътя обаче минах покраи къщата на бившата си (да я наречем Т), към която отдавна не изпитвах нищо. Не знам как по дяволите точно в този момент тя слизаше пред тях да посрещне приятелката си и да излязат. Казах и здрасти и тя ме пита как върви с новата. Заговорихме се, разправих и за караницата, казах и и за това, че ще чакам да навърши 14, за да ми пусне (както казах не ми пукаше но нз к'во ми стана тогава :Х) и ето ти повод бившата да те привикне обратно ... Каза ми, че просто ако се върна при нея ще го направим при първа възможност. Идея си нямам какъв дявол се бе преселил във мен, но тръгнах да я целувам във знак на съгласие !!! Точно преди да и пусна език се дръпнах и си казах "К'во праиш бе тъпак!!?"! Теглих и едни майни на Т и си продължих към урока. Съвестта ме гризеше - до сега не бях лъгал К и знаех, че ако разбере от някой друг ще е много лошо! Взех тела, обадих и се и и казах за случилото се. Каза ми да се срещнем около тях след урока ми. Така и стана. Разменихме няколко извинения и след като и 2та се заклехме, че вече няма да има такива изцепки след като сме квит, отново бяхме заедно и в щастливи отношения!!

Пак известно време нищо интересно не се случваше (в лошия смисъл ест). Към началото на новата учебна година (бяхме приети в езикова в един и същ клас !!) отново незнам за какво се бяхме скарали, но и казах, че искам да се разделим малко. Тя каза, че няма проблем, почивка след 8 месеца е ОК. Събрахме се след това, пак няколко караници, но всичко беше точно. Тя навърши 14те на заветния 13ти Октомври и ето, че вече можеше да го направим. Поради лоши стечения на обстоятелствата около нас нямаше никаде свободно време или място за това. Но добрината ни се изплати .. с лихвите!! Първият път беше у тях, на Нова година! :grin: След това продължихме да се обичаме, не като 80% от случаите - ебат и заебат ... Още няколко пъти го направихме до една екскурзия, ако не се лъжа към април месец. Беше 11-дневна училищна екскурзия из европа и се очертаваше да е изживяването на живота ни - да празнуваме точно 14тия си месец в Париж !!! Да, ама не! Дойде и втората голяма караница, за която определено имах голяма вина! Наистина не и обръщах внимание, като че ме беше срам от нея пред останалите в автобуса! А ТОВА НИКОГА НЕ Е БИЛО ТАКА ! С пълно право в единия от хотелите на 4тия ден тя ми тегли майните. Ядосах и се и когато ме викна на следващата вечер в стаята си да си оправим отношенията, аз, да се еба в тапия говедар, и казах, че не я обичам ... Честно казано обичах я, но просто ме беше наранила когато ме отряза предишния ден. Следващата ми тъпа постъпка - на следващия ден хванах една Бургазлийка от екскурзията. Не знам какво ми хареса в нея, но бях с нея до края на екскурзията. К плачеше ... Сега като се сетя се опитвам да опазя клавиатурата от тоновете вода изтичащи от очите ми ... Мина екскурзията и бяхме разделени за около месец.

Пак както преди, просто осъзнах, че не мога без нея! Казах и че искам отново да сме заедно и въпреки това, което и бях причинил тя прие. В следващите месеци ( до 11 септември тази година), се старах тя да е най-щастливото момиче, доколкото зависеше от мен! Не бях с нея просто по навик, или защото нямаше с коя друга да тръгна! Аз я обичах! С ЦЯЛОТО СИ ШИБАНО СЪРЦЕ! Виждах, че и тя е щастлива, всичко беше 6.

Дойде и лятната ваканция след 8ми клас. Аз бях на море, после тя след мен, после отиде и в гърция към края на ваканцията, аз бях и до софия известно време (защото баща ми живее там - наще са разведени ама се тая).

На 11ти, докато седях у нас в софия и инсталирах на тати Диабло 2 да цъка, се обадих на любимата си да я чуя какво прави. Завърших разговора с едно искрено "Обичам те, слънце!", но не получих отговор :( Попитах "защо?" и получих само едно ... не съм сигурна. Стана ми зле ... Казах си "Какво пък, нормално е, не ме е виждала дълго време но на 14ти като се видим ще се оправи всичко!". И за трети път ... ДА АМА НЕ ! на 12ти тя каза, че приключваме ... Бях толкова съсипан, че няма накъде! Още по-лошото бе, че чувствата и останаха същите дори и след като се видяхме на 15ти септември.

Опитах се да си я върна, с обещания (които никога не съм нарушавал) и всякакви молби. Тя си остана твърда като камък ... Казах си, че ако съм мъж на място, ще я оставя да е свободна след като не ме обича вече! Уговорихме се да излезем на 16ти и и обясних, какво ще направя. Тя бе съгласна да се чуваме по телефона вечер и да се виждаме от време на време извън училище. Всичко ми изглеждаше перфектно, но на следващия ден тя съвсем ми обърна гръб - каза, че никога вече няма да излезем насаме, единствения ни контакт ще е в училище от време на време, и ще се чуваме за малко по телефона вечер. Нещата ставаха все по-зле за мен ... просто не можех да си намеря място от мъка! Наистина се опитвам да и дам това което иска - а именно свободата, но аз не мога да потискам всичките тези чувства които съм насъбрал през времето което не съм я виждал! На всяко едно междучасие искам да ида при нея, да я прегърна, да я целуна както само аз я целувах, да забравя, че даскалката по химия идва да ми пиши няква 4ка и просто да не я пусна! Уви, не мога да го направя ... Обичам я и искам тя да е щастлива! Тя го знае и знае, че аз съм готов във всеки един момент да сме заедно отново!

Не знам някой усещал ли го е на тая възраст и ако искате ми се смейте, но аз така човек не съм обиквал! Тя е моето момиче и сега когато я няма просто света ми е толкова сив ... други момичета не виждам, седя вкъщи и чакам тя да ми се обади или да влезе в скайп да и попиша малко.... Старая се да не и досаждам и се опитвам да бъда силен и търпелив, с надеждата, че както всички мои близки осъзаха колко обичам това малко сладко създание и как съм готов да направя всичко да си я върна и да я направя щастлива както преди, така и тя да го осъзнае! Една съучеинчка с опит в любовта ми каза "Старата любов ръжда не хваща, повярвай ми!". Вярвам в това и се надявам ако не скоро, то поне след като К си намери друг, при някоя негова тъпа изцепка тя да осъзнае, че е загубила много като ме е оставила! Не искам гадно да и правя, казвам го като надежда, че тя ще се върне! И съм готов да чакам години ако чувствата ми към нея не угаснат! Връщам се към хронологиите в скайп с нея и се псувам като каруцар, как подяволите съм могъл някога да и се ядосам, да и говоря по този начин, камо ли да и направя нещо толкова гадно като това на екскурзията :Х

Моля ви, кажете как да направя така, че да имам г/д близък контакт с нея, но без да и досаждам и без да я карам да ми обърне гръб тотално и да ме намрази! Искам и двете неща с цялто си сърце, а десетки пъти повече я обичам и искам да направя всичко възможно да е щастлива! Но просто не мога без нея, тапото време минава толкова бавно, гръдния кош ми е свит все едно съм на 400м под повъхността на морето! БОЛЕН СЪМ!

Извинявам се за необикновено дългия пост, но година и половина връзка не се съкращава в десет изречения. Искрени благодарности на този, който си направи труда да го прочете и още по-големи, на тези които се отзоват с идеи за помощ!

;(;(

sasha_90
09-18-2010, 17:44
Изчакай известно време да видиш дали ще се върне.Но често да ти кажа,си мисля,че това е краят.Затова недей да се надяваш на нещо,все пак.Твърде много пъти сте се разделяли и сте се събирали,но нищо не се променя.Не вярвам да излезе нещо.

programings
09-18-2010, 17:46
Направих си труда да прочета целият пост до края, и за съжаление да ти кажа според мене това е краят, едва ли ще се върне, както каза потребителят по-горе, прекалено много пъти сте се разделяли и събирали, и вече май ти няма доверие!

StilianStoqnov
09-18-2010, 17:47
Какви са тия книги дето пишете тука, нямате ли си друга работа...пффффф загубеняци

sasha_90
09-18-2010, 17:50
Какви са тия книги дето пишете тука, нямате ли си друга работа...пффффф загубеняци
Като не ти се чете,поне не цапай с глупавите си коментари.

nikiTANEV
09-18-2010, 18:07
sasha_90 проблема е, че тя знае, че можем да бъдем щастливи заедно. Аз и го доказах! И не е вярно, че нищо не се променя - последните 2 месеца всичко беше перфектно! Просто не знам как изведнъж загуби чувствата си към мен:(

programings тя няма защо да ми няма доверие. Изцепките със изневерите са далеч в миналото, затрупани с хубави моменти, в които съм и доказвал, че може да ми има доверие под всякъкъв вид :(

Тя не е от обикновените лесни момичета. Kакто гласи заглавието, друга такава едва ли ще намеря ... Просто май както често става, последния шанс в който си сигурен, че ще направиш всичко красиво няма кой да ти го даде ;( за момента просто не искам да го повярвам :(

P.S. В статията съм наблегнал на лошите моменти във връзката ни, защото иначе няма да си имате представа какво е станало м/у нас и може би затова давате такива отговори. Прекрасни моменти един със друг сме имали много и постоянно! Много повече и по-силни от лошите! Всичко бих дал отново да ги имаме!

Dragonflyelf
09-18-2010, 18:36
Скъпи Ники Танев,

На дълъг пост се отговаря с. .. позна - дълъг пост. Изключително съм очудена, че действително някой би могъл да напише подобно нещо в този форум. От всичко, което съм изчела досега (не че е кой знае колко много), това тук наистина... наистина ме накара действително да те разбера. Наистина, любовта не е по моята част, затова и се ровя по тези места, опитвайки се да я разбера - какво представлява, защо я чувстват някои хора и т.н. Така че едва ли бих могла да ти бъда от кой знае каква помощ по темата.
Но това, което наистина знам и в което съм наистина убедена, е, че трябва да станеш писател. Ти наистина съумяваш да изразиш чувствата си, успя да разкажеш всичко подредено, поддържайки интереса ми. Имаш някакви емоции вътре в себе си, а ние, творците, сме просто кълбо от емоции, които имаме нужда да изразим някак. Ти се справяш прекрасно с писането! Бих те посъветвал да използваш този момент, тези чувства и това уникално събитие, за да започнеш да пишеш! Хващай тетрадка, химикал и учителката си по литература (надявам се да си попаднал на добра) и се заемай!!!
С искрени пожелания за успех!

п.с. Ако вече пишеш, съжалявам за безсмисления си съвет и най вече - късмет!

nikiTANEV
09-18-2010, 18:42
Скъпи Ники Танев,

На дълъг пост се отговаря с. .. позна - дълъг пост. Изключително съм очудена, че действително някой би могъл да напише подобно нещо в този форум. От всичко, което съм изчела досега (не че е кой знае колко много), това тук наистина... наистина ме накара действително да те разбера. Наистина, любовта не е по моята част, затова и се ровя по тези места, опитвайки се да я разбера - какво представлява, защо я чувстват някои хора и т.н. Така че едва ли бих могла да ти бъда от кой знае каква помощ по темата.
Но това, което наистина знам и в което съм наистина убедена, е, че трябва да станеш писател. Ти наистина съумяваш да изразиш чувствата си, успя да разкажеш всичко подредено, поддържайки интереса ми. Имаш някакви емоции вътре в себе си, а ние, творците, сме просто кълбо от емоции, които имаме нужда да изразим някак. Ти се справяш прекрасно с писането! Бих те посъветвал да използваш този момент, тези чувства и това уникално събитие, за да започнеш да пишеш! Хващай тетрадка, химикал и учителката си по литература (надявам се да си попаднал на добра) и се заемай!!!
С искрени пожелания за успех!

п.с. Ако вече пишеш, съжалявам за безсмисления си съвет и най вече - късмет!


Мерси! Първо, че си направи труда да го прочетеш и второ за комплимента! Ако наистина съм успял да задържа вниманието Ви и съм успял да ви накарам да ме разберете, ако не и да се чувствате като мен, то ако моята любима прочете това, наистина ще осъзнае, че има човек до нея, който я обича безрезервно, на който може да има доверие и с когото може да бъде щастлива! Коментара ти изобщо не бе безсмислен! И пак мерси и дано господ чуе молитвите ми и реши, че аз наистина заслужавам да си я върна!

kloely
09-18-2010, 18:43
От поста ти лично на мен ми стана ясно, че ти наистина я обичаш много и искаш да бъдете щастливи. Дал си всичко от себе си и изглежда проблема е в нея. Дай и време да осмисли всичко. Наскоро прочетох една книга, която завърши със заветното "Чакай и се надявай!". Това е и моят съвет към теб. Ако тя се осъзнае, дано сте щастливи още дълго време. Ако не, дано поне знае каква късметлийка е била да те има до себе си.

nikiTANEV
09-18-2010, 18:48
Забравих да спомена, че тя имаше дълга връзка (около 1 година), която остави малко след като тръгнахме заради мен! Може и да е спам, но така или иначе това си е моят пост и искам да разберете всичко колкото се може по-подробно :)

PinkMojo
09-18-2010, 23:12
Много увлекателно пишеш, изчетох целия пост :D Нз какво да ти кажа освен да се опиташ да продължиш да живееш нормално, намери си ново момиче, излизай. Така К ще види, че си я преодолял даже и да не е истина и 100 % ще и стане неприятно. А и ти малко ще се отърсиш от тая дълга връзка на тея години. Успех и дано успееш да си я върнеш :P

Lian4ety
09-19-2010, 11:37
Прочетох всичко и мисля, че успях да се поставя на твое място.. Разбирам колко много ти е гадно,че вече я няма онази силна любов между вас, но всяко хубаво нещо има край ( не го казвам за да ти е още по-гадно ) просто намери 'общ път' между вас все пак сте били много време заедно и се опитай да я спечелиш като приятел- като най-добър приятел да споделя с теб и т.н :) Просто се радвай, че ще е щастлива с някой друг , пък и може ако се върнат чувствата й да се върне при теб. Успех :wink:

karriikk
10-29-2010, 16:42
Евала!Как може това момиче да остави такова прекрасно момче? :shock:

blackfireXx
10-29-2010, 17:35
преди си падах по едно момиче от моя клас..всичко вървеше супер докато не направих адската изцепка...и след това още не иска и да ме погледне....та докажи на К че наистина държиш на нея по един или друг начин..пращай й любовни смс-и от време на време...незнам...просто докажи че държиш на нея :) ! ! ! УСПЕХ ! ! !

OldSchoolRebel
10-29-2010, 18:06
От Китай се обадиха, искат си обратно стената.

rns92
10-29-2010, 18:14
Със смси и обаждания нищо няма да стане, повярвай ми. При мен проблема беше същия, само че моята връзка беше 2 години. Засипвах я с любовни съобщения всеки ден. Винаги когато беше в скайп и пишех (тя влизаше доста рядко), но ефект нямаше. Прекарах много тежка депресия, която продължи доста месеци.В един момент сърцето ми спря да се свива, когато чуех нещо за нея, леко по леко я забравих. Излизай с приятели, не прави като мен, не се затваряй в себе си. ВРЕМЕТО ЛЕКУВА ВСИЧКО!
:)

darsit0
10-29-2010, 19:07
Евала!Как може това момиче да остави такова прекрасно момче? :shock:

xdanitox
10-29-2010, 22:25
Прочетох целия пост! Вие сте изживели нещо уникално ! Рядко се среща истинска любов на тея години . Хората казват " Не тъжи защото и свършило,умихни се защото се е случило". Така и трябва да направиш. Имали сте нещо красиво и никой който е прочел поста не може да го отрече но е свършило. Продължи напред ! Не казвам да я забравиш ..бъди и приятел ! Бъди до нея когато има нужда . Били сте заедно дълго време . .ии както сте имали невероятни моменти сега може да изживеете други но като приятели. Ии дано някой ден се съберете отново !

OldSchoolRebel
10-30-2010, 06:20
Така и трябва да направиш. Имали сте нещо красиво и никой който е прочел поста не може да го отрече

Така ли? Отричам го. Ако наистина са имали нещо красиво, е нямало да се карат през двадесет минути. Този пич да си ходи при бившата и да не му пука за някакви прецакани от хормони романси.

xdanitox
10-30-2010, 08:44
Всяка връзка има своите слаби и силни моменти а и както Ники сам каза е наблегнал на лошите. Никъде не пише че са се карали през двадесет минути !

nikiTANEV
12-19-2010, 16:16
Така и трябва да направиш. Имали сте нещо красиво и никой който е прочел поста не може да го отрече

Така ли? Отричам го. Ако наистина са имали нещо красиво, е нямало да се карат през двадесет минути. Този пич да си ходи при бившата и да не му пука за някакви прецакани от хормони романси.

Явно от теб хубав съвет няма да видя.

Благодаря на всички, които се нагърбиха да четат тоя пост и с болка на сърцето искам да ви кажа, че към края на октомври месец се опитахме да оправим всичко .... до днес. Уж гледах, макар и тя да е виновна в някои ситуации, да отстъпвам, но човека в мене се обади и взех да я упреквам в това, което прави спрямо мен. Въпреки всичко, което направих за нея през този месец, тя каза, че не съм се променил. Направо нямам думи как на фона на толкова красиви неща, които правихме и аз правех за нея, аз пак ще съм в тая дупка. И то точно на коледа. Искам вече да я забравя защото вече и падам в краката твърде много, но пък ... я обичам ... защо след всичко това? Само Оня горе на небето и червеното нещо в лявата част на гръдния ми кош знаят.

EDIT: Тъкмо се обади, казах и няколко неща различни от проблема .. тя се зарадва и каза, да и пиша смс ако ще излизам някъде. Това направо ме разби щото означава, че тя се тревожи за мен. Леле мале май има светлина в края на тунела :grin:

Lancelot
12-19-2010, 21:08
Така и трябва да направиш. Имали сте нещо красиво и никой който е прочел поста не може да го отрече

Така ли? Отричам го. Ако наистина са имали нещо красиво, е нямало да се карат през двадесет минути. Този пич да си ходи при бившата и да не му пука за някакви прецакани от хормони романси.

Млади са и едвали са чак толкова опитни. Грешките са нещо нормално, особено на възраст като вашата. Пък и нищо не е перфектно. Ако чакаш момиче което никога няма да се кара с теб или няма да ти дава причини за дразнене.... не си за този свят приятелю.

Прочетох темата и... няма ден с ден.. Млади сте и е нормално да има колебания в чувствата ви. Но ако наистина всичко е било толкова прекрасно... едва ли К ще спре да се интересува от теб. Били сте заедно и сте имали нещо прекрасно.. невъзможно е просто да забрави всичко което е изпитвала към теб. Няма начин.
След като не желае да сте заедно.. можеш да и бъдеш приятел - което НЯМА да е въобще лесно за теб. Поне предполагам..както са казали по-горе - Чакай и се надявай, но не забравяй, че ако нещата не се получат трябва да продължиш напред. Пък и никой няма да ти отнеме хубавите спомени :)

shugababe112
12-29-2010, 20:40
Историята ти ме разчувства и ми напомняш за мен преди време..бях с едно момче около година и историята ни завърши както при вас..чувствах се по същия начин,обвинявах се и тн.Трудно ми беше да живея без него,но ми се наложи.Нямам какъв съвет да ти дам,клишираните фрази от рода на "Забрави я,не те заслужава" няма да ти помогнат особено.Единствено времето е способно да те излекува.Тя е в твоя клас,виждаш я всеки ден и това ще усложни и забави процеса,но на мен само това ми помогна.Мина още година и сега съм с друго момче до себе си, помъдряла и по-силна.Успех

electricxx
12-29-2010, 23:10
Така и трябва да направиш. Имали сте нещо красиво и никой който е прочел поста не може да го отрече

Така ли? Отричам го. Ако наистина са имали нещо красиво, е нямало да се карат през двадесет минути. Този пич да си ходи при бившата и да не му пука за някакви прецакани от хормони романси.

Явно от теб хубав съвет няма да видя.

Благодаря на всички, които се нагърбиха да четат тоя пост и с болка на сърцето искам да ви кажа, че към края на октомври месец се опитахме да оправим всичко .... до днес. Уж гледах, макар и тя да е виновна в някои ситуации, да отстъпвам, но човека в мене се обади и взех да я упреквам в това, което прави спрямо мен. Въпреки всичко, което направих за нея през този месец, тя каза, че не съм се променил. Направо нямам думи как на фона на толкова красиви неща, които правихме и аз правех за нея, аз пак ще съм в тая дупка. И то точно на коледа. Искам вече да я забравя защото вече и падам в краката твърде много, но пък ... я обичам ... защо след всичко това? Само Оня горе на небето и червеното нещо в лявата част на гръдния ми кош знаят.

EDIT: Тъкмо се обади, казах и няколко неща различни от проблема .. тя се зарадва и каза, да и пиша смс ако ще излизам някъде. Това направо ме разби щото означава, че тя се тревожи за мен. Леле мале май има светлина в края на тунела :grin:
Доста добре си описал всичко.Струваше си да се прочете.Доколкото виждам наистина я обичаш.Мога само да ти пожелая късмет и дано се оправите по празниците :smt114

novasum
12-30-2010, 08:07
Момче съвземи се знам ,че е трудно и ,че ти е гадно ,но няма как любовта боли а явно това момиче не те заслужава :x :-x

readyornot
01-03-2011, 21:38
Лично знам колко е странно и неприятно изведнъж да ти стовари любимото момиче това ... в главата ти възникват един куп въпроси и огромно желание да я върнеш нооо за съжаление не винаги става .... историята ти е трогателна щом я прочетох внимателно цялата .... това момиче има причина да го направи ... нямам представа каква не я познавам лично нито теб не съм в обкръжението ви нито съм бил също така не съм и медиум, но щом го е казала има някаква причина и вариантите са два - или да се случи това за което се надяваш или просто примири се, че вече я няма ...

OnlyHalfEvil
01-04-2011, 14:31
И аз държа да отбележа, че историята ти е написана по много добър начин. Толкова дълги постове, ако не са мои, рядко чета :D По темата с момичето: искрено се надявам, че нещата между вас са се оправили. Ако не са, бих ти казала моето лично мнение. Доколкото разбрах, ти много пъти си й доказвал любовта си, оправдавал си доверието й и края на връзката ви не е причинена от твой фал. Затова по-добре остави я известно време, да не кажа да я игнорираш, гледай да обръщаш внимание на другите от класа ви, излизай с момичета, демонстрирай, че не е единствената. Щом сте ходили толкова време, тя те познава и знае какво е изпуснала. Покажи й, че друга го има, че няма кой да се грижи за нея и да я обича, както ти си правил, това най-вероятно ще я накара да се замисли и да се върне при теб. Ако й се натягаш, нищо няма да се получи. Успех :P

SwEeTMuFFiN
01-04-2011, 17:55
ако това наистина е краят времето ше излекува раните. но тя трябва да знае какво чувстваш към нея за да се освободиш и от там нататъка просто да ти минава. но преди да и кажеш какво чувстваш остави да мине малко време. но тая връзкаа... има начин да си я върнеш ако не е късно. спомни си някоя важна дата във вашата връзка. трябва да я накараш да отидете на ваше място. но понеже не иска да сте сами помоли някои приятел да дойде с вас а после за малко да отиде до другия краи и да останете замалко сами. кажи и датата и какво чувстваше, какво беше... накараи я да си спомни всичко. кажи и че съжеляваш, че си бил (някакъв), че съжеляваш много. и не я притискаи. кажи и че не я притискаш а просто си искал да и кажеш всичко и ако не е късно да ти го покаже. аз бях на моменти разсеяна и не разбрах за какво сте се скарали. много се радвам че са останали хора като теб. разбира се ако това не е шега. моляте дръж ни в течение :-o