PDA

View Full Version : въпросче



CCooLL
09-18-2010, 17:29
та реших да почвам да ходя на фитнес но първо да питам, та нали се казва " който пита, далече отива " та вапроса ми е ако може малко по така " напредналите " да ме информират, че не съм от най-умните :D та ако може да ме информирате малко за " анаболи " и вреден ли е, и другия ми вапрос е кое е по добре - креатин или анаболи....

LifeFitness0
09-18-2010, 17:42
Още не си почнал анаболи искаш. :razz:
Тренирай малко и почни с добавките(протеин,креатин, минокиселини...)
Анаболите само ще те напомпат и вредните ефекти са много,а като спреш да ги пиеш спадаш.Така че с тях не се захващай!
А за добавки-тренирай поне няколко месеца.(Ако си на 14-15 и повече)

CCooLL
09-18-2010, 18:00
брат точно за това питам...защото не съм запознат...
след колко месеца да почвам креатина ? 1-2 ?

П.П. на 14 съм

redbul2
09-18-2010, 18:06
креатин или анаболи....На тая възраст за теб и креатинът е анабол. Изобщо си малък за фитнес. Ходи на лостовете да се люляш и да висиш за по-висок ръст :-D

CCooLL
09-18-2010, 18:12
redbul2

ебати лафа...да се люляш на лостове...аз ще се " люлям " ама да не земе после ти да си сабираш зъбите от земята....и има огромна разлика междо анаболи и креатин...анаболи помага на мускола да расте а креатина увеличава енергийния запас вклиучително и задаржа водата в тялото...то по добре от малак да се почне да се тренира от колкото голям...

LifeFitness0
09-18-2010, 18:17
то по добре от малак да се почне да се тренира от колкото голям...Не е много вярно това.Докато организма още се развива не е препоръчително да се пият тия работи.Стани поне на 16 и започвай!

ПП:След няколко месеца правя 16,тренирам от 1 година и все още съм чист. :wink:

CCooLL
09-18-2010, 18:19
то по добре от малак да се почне да се тренира от колкото голям...Не е много вярно това.Докато организма още се развива не е препоръчително да се пият тия работи.Стани поне на 16 и започвай!

ПП:След няколко месеца правя 16,тренирам от 1 година и все още съм чист. :wink:

ето такива постове ми тряят ;) мс за инфото ;)

FlipY
09-18-2010, 18:22
Хем не си запознат , хем им чупиш зъбите :D Креатина не е един , че да се задържа вода . Почети темите в някои форум , след 5-10 дена четене ще си знаеш нещата горе-долу. Креатини не ти трябват още , анаболи ...ако имаш пари и искаш да се напомпаш от днес за вчера , зимай, ама разучи първо вредните ефекти , за да не се оплакваш после че пишока ти се свил с някои друг сантиметър , а и си прецакваш черен дроб и организма като цяло, не съм ти родител , не те познавам , като искаш си трови тялото .
Забележка:Даже и да позакоравееш не се надявай съученичките ти да ти се лепят като мухи на мед. Почни нещо за здраве , съвета за лостовете си беше добър.

CCooLL
09-18-2010, 18:28
не ми е за ученичките...имам си приятелка...а и може да съм малък но ако стане дума за бой налитам на секи...не веднаш са ме викали в дирекцията или съм ял бой... тъй, че на секи налитам...ако ще и 100 кила да е и да е напонпан...

CircleOfPain
09-18-2010, 18:33
Хал хабер си нямаш зъби ше чупиш.
Креатина не дава енергия, овеличава Мускулната маса, сила и малко издържливостта при това само ако се приема известно време, а не отведнъж. Само Монохидрата задържа вода, ама това е нещо доста непонятно за нас :-D
Не взимай нищо защото въобще не си запознат, почвай да четеш след някой друг месец четене ще си в час с нещата!

FlipY
09-18-2010, 18:36
Kреатините даже като слаби добавки имат ограничения във възрастта и това не е случайно , земи си монохидрат като искаш 25-30 лв е и стига за месец, наи-много да качиш 2 кг , да изглеждаш подпухнал и да го изпикаеш като спреш.Чети във форумите , тренираи чисто и след половин година вече като доиде застоя земи нещо леко

redbul2
09-18-2010, 19:22
redbul2

ама да не земе после ти да си сабираш зъбите от земята....

Ахам, на всичкото отгоре и нагъл. Ще ядеш много бой на даскало с тоя дързък тон. Я си спомни кой си и какво представляваш!

CCooLL
Новак
Новак


Регистриран на: 21 Авг 2010
Мнения: 31


МнениеПуснато на: Съб Авг 21, 2010 12:40 pm Заглавие: xexe :D Отговорете с цитат
абе кажете някви тренирофки да тренирам че съм голяма хърба Razz там кат стаам рано сутрин ли вечер ли нз Razz единствената тренирофка коята правя е да си мия зъбити и повярвайте изморително е Razz ама сер кажете нещо Very Happy знам че тряя първи да имам маса че после мусколи но колкото и да ям просто не надебелявам метаболзма ми е бърз или нещо от сорка Razz кажете там лицеви упори ли или нещо от сорта и колкоа пати на ден Razz ще ме извинявате ама съм малко тъпичак Very Happy



CCooLL

Отговори: 14
Видяна: 225
МнениеФорум: Спорт и здраве Пуснато на: Съб Авг 21, 2010 2:55 pm Заглавие: xexe :D
6te me izvinite samo za latinicata no trqq da pi6a barzo 6toto pi6a prez telefona i mi zema kinti :D
13 godini
47 kila
viso4ina - nqmam si i na predstava, 165 be6e mai :D

CircleOfPain
09-18-2010, 19:37
47 килограмоФ бияч :razz:

LifeFitness0
09-18-2010, 20:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

awerw
09-19-2010, 07:26
47 килограмоФ бияч :razz:

+ налита на всеки !!!

CircleOfPain
09-19-2010, 08:22
Стромба за докато стане 40кг за да се орелефи на макс :razz: :razz: :razz: :razz: