PDA

View Full Version : MTV-Video Awards'10



OneInMillion
09-18-2010, 18:48
Доволни ли сте от победителите?Какво мислите за шоуто?Според мен беше мега ЯКО!Гага разби всички! :grin: Еминем също! :grin: Не съм доволен само да Бийбър ама така е кой знае колко много пъпчасали 13 - 14 годишни тинейджърки са гласували за него?!?! :?

chococookie
09-18-2010, 18:59
МТВ си е Пайнер на запада..Адската идиотщина година след година и жалки победители.

lenito_sf
09-18-2010, 20:53
Не си доволен/на за Бийбър защото не ти харесва или за да си като всички които не им харесва?
Според мен всичко си е заслужено тази година, дори за бобъра, щото за една година милиони малолетни пикли луднаха по него и направи толко пари колкото вие за три живота няма да направите : ]
пък и не е като да не е талантлив..

BlackEyedPeas
09-18-2010, 21:51
МТВ си е Пайнер на запада..Адската идиотщина година след година и жалки победители.

Няма какво повече да кажа! Това си е истината, с всяка година стават все по-тъпи и по-тъпи, единственно Филмовите Награди на МТВ са забавни, но и те си имат някои минуси!

smallly
09-19-2010, 14:00
аа без Убиди моля !!! аз също съм на 14 :D :D ии на мен ми хареса шоуто Еминем fav :smt007 колкото до Джъстин абсолютно го игнорирах :D :D :D :grin:

ameli
09-19-2010, 15:57
Чакайте малко бе, той Бийбър направи шоуто :lol: Толкова му се смях на него.. първото "концертче", после лутането из залата, докато намери откъде да се качи и накрая животното на главата :lol: Такъв смях, такова нещо..

Иначе шоуто беше добро. Добре беше измислено като цяло, хареса ми повече, в сравнение с другите години. Те Гага и Еминем обраха всички възможни награди, явно са си го заслужили. ;)

MissInd3p3nd3nt
09-21-2010, 21:52
По принцип Еминем не го харесвам ,но в последно време наистина има много добри парчета.
Представянето на Риана изобщо не ми хареса , не че разбирам от пеене ,но според мен пя фалшиво