PDA

View Full Version : Скейт



olcheto76
09-18-2010, 20:35
Аз съм момИче на 13 години от София и много искам да се науча да карам скейт.
Проблемът е ,че никога не съм стъпвала на него и нямам. :( :( Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна!!

bettyblackdewil
09-18-2010, 20:41
ем и аз много искам да се науча.. пробвала съм се но страхът от падане е мн коварен и ще трябва да го преодолея за да се науча.. а ти ако искаш някой познат който кара или все пак има скейт го помоли да ти го даде назаем и да те научи... : ))

Me4encety
09-18-2010, 20:48
ооо скейта е трудна раота ти тряа да си сложиш крака така че да балнсираш да се наклониш на еди къде си и един фр докат ма учеше така са истърсих на кълбета съм са търкаляла после цялата бях синя и ми мина мерака.ако питаш мен скейта е за момчета те могат да ходат със синини там да са фукат че са бойни белези обаче момиче да ходи насинено си е грозно но ако искаш да се научиш толкова давай но нали зн рисковете на професията :)

MotherfuckinFreak
09-18-2010, 21:06
Хей, какъв е проблема? Стъпи и пробвай, нищо няма да загубиш. Поне ще разбереш дали наистина го искаш :)
Виж аз също съм момиче на 14 от Пловдив и мога да ти кажа, че е страхотно. Аз лично карам от 1-2 години. Догодина ще ходя на батъл и така... И не съм съгласна, че скейта е за момчета. Падала съм много пъти и то гадно, например по-миналата неделя си изкривих крака. Няма да те лъжа болеше адски много, но в същия ден отново карах, защото просто ми е тръпка, а и за 1 седмица минава. Естествено има по-лоши падания, но става ако правиш трикове и т.н.
Така че не се страхувай, страхът само ти пречи.
Опитай!
-Поздрави, Марина :)

Me4encety
09-18-2010, 21:13
маринкеее ти на колко си маринке щом не ти е проблем да ходиш кат пребита(и от кой район на нащо градче хубафко си?)

nikiTANEV
09-19-2010, 08:56
маринкеее ти на колко си маринке щом не ти е проблем да ходиш кат пребита(и от кой район на нащо градче хубафко си?)

Какъв проблем да има? Хората я знаят, че кара скейт и от време на време пада, и не си мислят, че някой я изнасилва през седмица :lol: olcheto76 Пробвай се, разбери дали страха от падане или едно такова ще ти убият ентусиазма и се откажи :)

MotherfuckinFreak
09-19-2010, 12:53
На 14 съм забележи. И кой е казал, че ходя като пребита?
Не съм казала, че вече няква си чупа крака, ръце (не ми се е случвало още) и къв ти е проблема? Като не искаш да караш, недей. Като мислиш, че е за момчета, окей. Твое си е мнението. Кво ти преча аз, даже и да ходя като пребита?! Извинявай мн. ама ти изобщо знаеш ли к'во е да се Удариш?? Пази си се там цял живот да не се спънеш, че е мн опасно.
Нека да си опита момичето и да разбере...

teenshit
09-19-2010, 14:35
Аве трябва да си смела ако не искаш ухлузвания една каска,подлакътники и си готова За на първо време се научи да балнсираш после ще ти дойде отвътре 8)

MotherfuckinFreak
09-19-2010, 17:25
Аве трябва да си смела ако не искаш ухлузвания една каска,подлакътники и си готова За на първо време се научи да балнсираш после ще ти дойде отвътре 8)

Да, точно така. Ако толкова те е страх да се удариш си сложи наколенки и каска. Така няма да има проблем, а повярвай с времето ще се научиш и как да падаш, така че да нямаш болезнени рани (естествено зависи от падането) :)

MotherfuckinFreak
09-19-2010, 17:28
маринкеее ти на колко си маринке щом не ти е проблем да ходиш кат пребита(и от кой район на нащо градче хубафко си?)
Какво те интересува от кой район съм? И ОМГ да не се познаваме, че да ми викаш МАРИНКЕ...Пф..

AsHbRoWnIE
09-19-2010, 19:32
Кви каски кви глупости говорите бе.
Аз съм карал скейт 3 години.. още като почнах се отпуснах ..просто трябва да се учиш на нормален скейт..а не на тайванка... :)
Яко беше спр мн ме кефеше ама по едно време тръпката изчезна просто

kikimora28
09-20-2010, 14:23
незнам дали ве4е си запо4нала да караш.. но даваи... :grin: аз не карам.. но съм фен на скейтбординга... верно 4е в бг нещата са ташак... на мн други места съм била иии нивото просто е много по високо... скейтърите са къе къде по барнати... :-) но и при нас го има това 4е няма моми4ета които да карат.. даваи... имаш и време да се у4иш.. вс е в твои ръце :)

kikimora28
09-20-2010, 14:27
ии между др нз дали моми4ето е навита да ходи с каска наколенки ии нз кви глупости да се излага... зн само 4е няя умреш ако панеш... пък скейт може втора ръка от нета да си купиш.. ако имаш фрс които карат можеш от тях да си вземе6.... можеш и нов ноо мисля 4е някаде 200лв щи излезе... има и по 30лв де ама... мн ташак са :) късмет със скейта.... аз безмалко да си разбия главата в един ръб имала съм и др контузии ноо минават.. нахъсай се и даваи...

MotherfuckinFreak
09-20-2010, 14:40
ии между др нз дали моми4ето е навита да ходи с каска наколенки ии нз кви глупости да се излага... зн само 4е няя умреш ако панеш... пък скейт може втора ръка от нета да си купиш.. ако имаш фрс които карат можеш от тях да си вземе6.... можеш и нов ноо мисля 4е някаде 200лв щи излезе... има и по 30лв де ама... мн ташак са :) късмет със скейта.... аз безмалко да си разбия главата в един ръб имала съм и др контузии ноо минават.. нахъсай се и даваи...

Е, попринцип да, тва за каската си е така, но както разбираме май малко я е страх и за това... Аз имам така да се каже марков скейт и то за 75 лв. Наистина хич не е скъп щом се има впредвид, че не е някакво менте. Но според мен първо си вземи някакъв по-евтин, по твое желание си е.
А раните наистина не болят чак толкова :)

kikimora28
09-21-2010, 02:17
АБЕ да... има го и тва... на мен ми казаха за на4инаещи дъска флай или елемент... ама ся.. :D купуваш си хубави машики ала бауа :D имай предвид оба4е 4е наще скейтъри са малко ташак.. поне на мен де.... не 4е мн мн ги познавам в моя град ама... това лято бях в гърция... където е уж само селяния и нз кво... едно 4е мом4етата бяха мн луди... караха спр добре... 2ро 4е бяха изкл яки от кам стил татуси и т.н. ииии бяха пекани някви... мисълта ми е 4е ако някой някога те угаври... не спи4ай... бтв купи си хубави обувки... знам 4е и тва е важно... :)

MotherfuckinFreak
09-21-2010, 14:24
Абе да ти кажа при нас ги има всякакви лудаци на Съединение :D
Ама естествено не са като в чужбина, няма как...
Еее те мн евтини са ти предложили Елементс :D и то за начинаещи, хаха... Може би ако решиш да се занимаваш повече, ама пак по-хубаво да си имал друг преди тоя...
Тва за обувките наистина е много важно. Като си изкривих крака бях с Converse и беше много зле, понеже не беше стегнат...Абе пробвай и тогава копувай квото искаш...
Аа wtf тва момиче изчезна нещо, сами си пишем, поне да каже кво стана :D

kikimora28
09-21-2010, 19:27
да бе :D емии на мен ми го каза един пишман скейтър ама :D най хубаво да отиде в един скейт шоп ии да пита момичето.. нито ще я върнат нито нш.. азз нося сърка в момента... баща ми им вика кирка ама тва е др въпрос... най важното е воля да имаш...

MotherfuckinFreak
09-21-2010, 20:43
Ох, тая марка е мн трудна за всички . Аз пък си го знам Сирка и тва е :D
Ааа wtf това момиче щом е от София там има скейт училище, уе. Сам да пита в някой магазин, нищо няма да и стане, да. Ама то нищо няма и да стане, ако прочете коментарите тука :D
Еее кирка, тва не го бях чувала до сега, сирса, кърка ама кирка... :D

kikimora28
09-21-2010, 21:48
еми кърка звучи мн яко :grin: като адидас само че адиСАС ахаха ужким от съркъл т.е. кръг => сърка... :-o нали по моита логика.. ама и тя пък една страшна логика :D бтв какво др слушаш освен жустин бибер ( аз така обичам да му викам :-D )

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 11:13
Хаха, не гледайте снимката, не го слушам кой знае колко :D
Не бе слушам хип-хоп, РнБ, рап и тавика, ам без метъл и рок :D и чалга .
А ти на колко си уе..? Ох, с тва уе и майна... :D Е от Пловдив съм кво да правя... :D Я ако искаш пусни едно скайпче на личноо...?! :P

ll40o4yYll
09-22-2010, 11:43
Ох, тая марка е мн трудна за всички . Аз пък си го знам Сирка и тва е :D
Ааа wtf това момиче щом е от София там има скейт училище, уе. Сам да пита в някой магазин, нищо няма да и стане, да. Ама то нищо няма и да стане, ако прочете коментарите тука :D
Еее кирка, тва не го бях чувала до сега, сирса, кърка ама кирка... :D
при мене първоначално беше цирка :D ама после разбрах че е сирка :lol:

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 11:49
Ох, тая марка е мн трудна за всички . Аз пък си го знам Сирка и тва е :D
Ааа wtf това момиче щом е от София там има скейт училище, уе. Сам да пита в някой магазин, нищо няма да и стане, да. Ама то нищо няма и да стане, ако прочете коментарите тука :D
Еее кирка, тва не го бях чувала до сега, сирса, кърка ама кирка... :D
при мене първоначално беше цирка :D ама после разбрах че е сирка :lol:

И аз като теб :D

ll40o4yYll
09-22-2010, 11:58
Хей, какъв е проблема? Стъпи и пробвай, нищо няма да загубиш. Поне ще разбереш дали наистина го искаш :)
Виж аз също съм момиче на 14 от Пловдив и мога да ти кажа, че е страхотно. Аз лично карам от 1-2 години. Догодина ще ходя на батъл и така... И не съм съгласна, че скейта е за момчета. Падала съм много пъти и то гадно, например по-миналата неделя си изкривих крака. Няма да те лъжа болеше адски много, но в същия ден отново карах, защото просто ми е тръпка, а и за 1 седмица минава. Естествено има по-лоши падания, но става ако правиш трикове и т.н.
Така че не се страхувай, страхът само ти пречи.
Опитай!
-Поздрави, Марина :)
браво :), аз не карам сакте, но съм голяма фенка на скейтбордистите и се радвам, че има все повече момичета скейтъри :)

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 12:23
Мерси много :)
Ааа ама на скейтбордистите ли си фенка или на скейтбординга :-D има разлика..?!! :D Иначе защо не се пробваш да караш, ако те кефи?! :)

kikimora28
09-22-2010, 12:31
мноого правилен въпрос... :D ама за момичето доста труден сигурно 8-)

MotherfuckinFreak
09-22-2010, 18:59
Е, пробваш и си отговаряш :D

ll40o4yYll
09-24-2010, 07:17
Мерси много :)
Ааа ама на скейтбордистите ли си фенка или на скейтбординга :-D има разлика..?!! :D Иначе защо не се пробваш да караш, ако те кефи?! :)
скейтбординга :grin: иначе... пробвах, пребих се яко :oops: ... но мн ме кефи и ще продалжавам 8-)

MotherfuckinFreak
09-24-2010, 12:06
Само така :grin: Споко, аз колко пъти съм се пребивала :D даже някъде в горните коментари съм писала мисля... А wtf от къде си?

TheInvincible
09-25-2010, 14:55
абе да се кара скейт не е трудно ама номерата са трудни 8-) . Аз преди съм карал скеит ама счупих 2 и се отказах :razz:

girl4em
09-27-2010, 08:55
Ох, тая марка е мн трудна за всички . Аз пък си го знам Сирка и тва е :D
Ааа wtf това момиче щом е от София там има скейт училище, уе. Сам да пита в някой магазин, нищо няма да и стане, да. Ама то нищо няма и да стане, ако прочете коментарите тука :D
Еее кирка, тва не го бях чувала до сега, сирса, кърка ама кирка... :D

MotherfuckinFreak извинявай, но къде има скейт училище в София? :D Би ли обеснила по-подробно?Мс предварително :-D

MotherfuckinFreak
09-27-2010, 14:53
:D Първо да се изхилим :D не знам защо, но все тая...
Ами просто е, отиваш в някой скейт шоп и питаш. Един приятел на брат ми от София като си е взимал скейта са му казали, но не знам в кой магазин точно...

Jujitoo
10-02-2010, 20:51
Хора,аз съм на 12 .. няма нищо страшно.Да отначало е малко гадно ама после се свиква.Аз на скоро имахх голям мерак исках да си купувам скейт , ама се отказах ;дд

MotherfuckinFreak
10-02-2010, 21:40
Хора,аз съм на 12 .. няма нищо страшно.Да отначало е малко гадно ама после се свиква.Аз на скоро имахх голям мерак исках да си купувам скейт , ама се отказах ;дд

Точно това е проблема. Всички момичета се отказват, когато стане по-трудно... Ето заради това няма момичета, които карат....

extreme16
10-02-2010, 22:07
Човек не тябва никога да се отказва!! Аз лично много искам да се науча да карам скейт, но в момента се уча да карам Wave Board, което също е много яко. Момиче съм и нямам никво намерение да се отказвам ами точно обратното 8) :D

Skatar4e
07-01-2011, 10:58
А да попитам.На 11 години съм живея в Пловдив и много искам да се науча да карам скейт.Вчера например пробвах да направя Скока със скейта Олито и се пребих някой да помага 8-)

BoyanRadev
07-07-2012, 10:25
момче съм, преди около 1,2 години съм каръл и не е трудно,но ако искъш да правиш номера първо гледай клипчета в нета как се правят и тогава ;) Сега в понеделник ще си взимам нов скейт и мисля отново да започвъм да каръм

slimbo
07-08-2012, 16:05
ооо скейта е трудна раота ти тряа да си сложиш крака така че да балнсираш да се наклониш на еди къде си и един фр докат ма учеше така са истърсих на кълбета съм са търкаляла после цялата бях синя и ми мина мерака.ако питаш мен скейта е за момчета те могат да ходат със синини там да са фукат че са бойни белези обаче момиче да ходи насинено си е грозно но ако искаш да се научиш толкова давай но нали зн рисковете на професията :)

Кво му е грозното да си бойна особа