PDA

View Full Version : за мъжката част



Princessani
09-18-2010, 20:04
как ще реагирате ,ако след време разберете ,че имате дъщеря или син някъде и имали такава вероятност :D :D :D :D :D :D :lol:

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:10
ъхъхъххъ колко забавно, ако имаш дете... Ъхъхъхъхъхъхъ направо се попилях от смях... Толкова ли няма, кой да те изведе събота вечер ? Ох да то с твоята визия, и сляп би отказал :)

Wits
09-18-2010, 20:11
http://www.icanhasmotivation.com/wp-content/uploads/2009/05/rape-03.jpg

Нъфф сайд.

YouDontKnowMe
09-18-2010, 20:12
Обичам те, картинката е епик^

Принцеско, нещо хич не ти връзват, а :D

rali4ka1
09-18-2010, 20:13
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.TheAnnoyingAwesomnes, някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:15
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)

YouDontKnowMe
09-18-2010, 20:16
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.
И тя е не е от най-милите :D Колко нападки от нейна страна съм забелязала, и от двата й акаунта. Да не говорим, че и мен ме нападаше по параграфи, които хич не са й ясни.
Щях да го преживея в случай, че преценката й беше малко по-точна, ама и тя си живее в егати измислицата :D

Princessani
09-18-2010, 20:16
ъхъхъххъ колко забавно, ако имаш дете... Ъхъхъхъхъхъхъ направо се попилях от смях... Толкова ли няма, кой да те изведе събота вечер ? Ох да то с твоята визия, и сляп би отказал :) снощи бях навън цяла вечер днеска не ми се излиза
като гледам и ти си тук събота вечер :D :D

rali4ka1
09-18-2010, 20:20
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)
Ми ти като си толкова красива защо не се покажеш да те видим?А?Или просто няма какво да покажеш?Или просто не си тази за която се представяш.Да нямаш дрънкулки в гащите,а да се представяш за момиче?

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:23
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)
Ми ти като си толкова красива защо не се покажеш да те видим?А?Или просто няма какво да покажеш?Или просто не си тази за която се представяш.Да нямаш дрънкулки в гащите,а да се представяш за момиче?


Позна, разкри ме :cry: :cry: :cry: :cry: Само дето ако си имах пишка, нямаше да скучая толкова много :lol: :lol:

Ани нали трябва да има, кой да те ядосва :grin: :grin:

Princessani
09-18-2010, 20:23
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)
Ми ти като си толкова красива защо не се покажеш да те видим?А?Или просто няма какво да покажеш?Или просто не си тази за която се представяш.Да нямаш дрънкулки в гащите,а да се представяш за момиче? не си прави труда да се занимаваш с нея и благодаря ,че ме защити
:oops: :oops:

Princessani
09-18-2010, 20:26
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)
Ми ти като си толкова красива защо не се покажеш да те видим?А?Или просто няма какво да покажеш?Или просто не си тази за която се представяш.Да нямаш дрънкулки в гащите,а да се представяш за момиче?


Позна, разкри ме :cry: :cry: :cry: :cry: Само дето ако си имах пишка, нямаше да скучая толкова много :lol: :lol:

Ани нали трябва да има, кой да те ядосва :grin: :grin:далеко си от истината,как пак позна че ти се връзвам на акъла,та ако може само по темата

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:27
Раличке какво ми бучиш за снимки, като снимките, които си качила ти НИЩО не се различава, освен някво момиче и някъв гардероб... Като сложиш нормални снимки, тогава ми дръж сметка, АЗ какво нямам !

rali4ka1
09-18-2010, 20:29
То за кьоравите не е лесно.Иди на очен лекар.

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:29
Защо все се заяждате с момичето?Всеки си е красив сам за себеси.Това е въпрос на вкус.Някой ако се държи така с теб как ще се чувстваш?Дори не познавате това момиче а само я обиждате.

Ми като си толкова миличка, ходи и оближи клитора бе, да не е сама събота вечер :lol: :lol: А и ние не я обиждаме, само и казваме това, което вижда в огледалцето 8-)
Ми ти като си толкова красива защо не се покажеш да те видим?А?Или просто няма какво да покажеш?Или просто не си тази за която се представяш.Да нямаш дрънкулки в гащите,а да се представяш за момиче?


Позна, разкри ме :cry: :cry: :cry: :cry: Само дето ако си имах пишка, нямаше да скучая толкова много :lol: :lol:

Ани нали трябва да има, кой да те ядосва :grin: :grin:далеко си от истината,как пак позна че ти се връзвам на акала ,та ако може само по темата

За какво Акане иде реч ?

DarkTemplar
09-18-2010, 20:31
В тоя раздел някой вечно се прави на интересен или се вкарва във филми.

По темата: засега няма такава вероятност, надявам се и в бъдеще да няма.

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:31
Аз викаш да ида на очен лекар ?
http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/rali4ka1/69391.html
По-скоро микроскоп, отколкото очила ще ми трябват за да видя цвета на очите ти или нещо по-детайлно :lol: :lol:

YouDontKnowMe
09-18-2010, 20:32
http://files.sharenator.com/Cat_fail_Fail-s446x354-10288-580.jpg

Wits
09-18-2010, 20:32
http://img121.imageshack.us/img121/9382/1270129123239.jpg

rali4ka1
09-18-2010, 20:32
Аз как ги виждам?

YouDontKnowMe
09-18-2010, 20:36
За да е поне малко по темата, ето и една самотна майка. Явно таткото не е разбрал за нея. Дано не ви се случва това.
http://failblog.files.wordpress.com/2009/04/fail-owned-parent-fail.jpg

TheAnnoyingAwesomnes
09-18-2010, 20:38
http://prikachi.com/images/554/2517554C.jpg


Яко се вижда на тая снимка как изглеждаш де :lol: :lol: :lol:
А другите си остават като за аватар, ама с качеството на лайно !

0y7ofCon7roL
09-18-2010, 20:45
http://api.ning.com/files/M7-ZTbQuBuyFxnt1Z-FPmXN-14rKtwLHeYAGWtowzxumKWQTnj1pnfZWHmKfymcf6gYqqvwys3 y5mfcLMe-kuXhOTpi1S049/Epic_Fail.jpg

LifeFitness0
09-18-2010, 21:04
ъхъхъххъ колко забавно, ако имаш дете... Ъхъхъхъхъхъхъ направо се попилях от смях... Толкова ли няма, кой да те изведе събота вечер ? Ох да то с твоята визия, и сляп би отказал :) :razz: :razz: :razz:

roshkors
09-18-2010, 22:49
Според мен който и да било, ще поеме отговорност, рано или късно :)

awerw
09-19-2010, 07:44
надявам се да няма :razz:

Princessani
09-20-2010, 11:45
надявам се да няма :razz: :D :D :D :D :D

hugeZ
09-21-2010, 18:37
Ми кво.. Ше знам че имам чаве.. 8-)

Di
09-21-2010, 18:45
няма шанс

YouDontKnowMe
09-21-2010, 18:52
Ми кво.. Ше знам че имам чаве.. 8-)
'Чаве' звучи много сладурско . Докато 'наакани памперси' - не :D

hugeZ
09-21-2010, 19:19
Ми кво.. Ше знам че имам чаве.. 8-)
'Чаве' звучи много сладурско . Докато 'наакани памперси' - не :D Насрани още по - добре :D

YouDontKnowMe
09-21-2010, 19:21
Ми кво.. Ше знам че имам чаве.. 8-)
'Чаве' звучи много сладурско . Докато 'наакани памперси' - не :D Насрани още по - добре :D
А такива да не ги сменяш 2 дни .. Си е направо епик фейл :D

hugeZ
09-21-2010, 19:41
Ми кво.. Ше знам че имам чаве.. 8-)
'Чаве' звучи много сладурско . Докато 'наакани памперси' - не :D Насрани още по - добре :D
А такива да не ги сменяш 2 дни .. Си е направо епик фейл :D нали? :D Да не е спам - ще го застрелям 8-)