PDA

View Full Version : :(:(:(:(:(:(



oooo
09-18-2010, 21:56
Здравейте, имам проблем, приятеля ми е на 17, аз също съм на 17, заедно сме от 8 месеца. Всичко вървеше перфектно докато не започнах да се държа лошо с него, казах му, че ми е безинтересен и не исках да излизам с него. Сега се държа добре, когато излизам с него, той само ми се нахвърля, но когато си пишеме не ми обръща внимание, сякаш не съм му толкова интересна. :S Знам, че сгреших, като му казах такива неща.. Моля ви, помогнете ми, как да върна предишния интерес. Интереса му не е загубен, повярвайте ми, но ако продължава така, ще се загуби. Дръпнато ли да се държа? Помогнете!

xNiKx
09-18-2010, 22:03
Тегли си куршума, много ще си интересна!

Smrazqvashta
09-18-2010, 22:05
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?

oooo
09-18-2010, 22:07
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?

xNiKx
09-18-2010, 22:11
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?
Кат гръмната.

oooo
09-18-2010, 22:12
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?
Кат гръмната.
Kato ne mi pomaga6 po-dobre ne pi6i

unbreakabl3
09-18-2010, 22:13
Ами ти сама трябва да знаеш как да се държиш и как си се държала към него преди. Но може и на него да са му изстинали чувствата.. Не е много приятно някой да се държи с теб като парцал и след тва да ти казва, че много те обича.. Може и да има друго момиче, с което си пише, щом не ти обръща внимание на компа.. Но това са само предположения. Говори с него. Може да си му убила тръпката вече..

xNiKx
09-18-2010, 22:16
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?
Кат гръмната.
Kato ne mi pomaga6 po-dobre ne pi6i
Кво да ти помагам? Тъпата ти тема не заслужава сериозно мислене, не се и мъча. Първо, че е на шльокавица и нарушаваш правилата, второ, че е тъпа и няма смисъл - "как да се държа" ми ако искаш стой пред него, подскачай на един крак, жонглирай с кучета и пей "От икебана". Трето, по подписа ти се разбира, че си доста кофти парче!

oooo
09-18-2010, 22:25
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?
Кат гръмната.
Kato ne mi pomaga6 po-dobre ne pi6i
Кво да ти помагам? Тъпата ти тема не заслужава сериозно мислене, не се и мъча. Първо, че е на шльокавица и нарушаваш правилата, второ, че е тъпа и няма смисъл - "как да се държа" ми ако искаш стой пред него, подскачай на един крак, жонглирай с кучета и пей "От икебана". Трето, по подписа ти се разбира, че си доста кофти парче!
в т0зи слyчаи ти си тъпия

darkPaladin
09-18-2010, 22:27
съмнява ме само тази връзка да си била така дано сега си вземеш поука

че понякога трябва да внимаваш какво говориш като си в цикъл

xNiKx
09-18-2010, 22:28
Аз не разбрах, защо си му казала всичко това? Тъпа си, загубила си интерес към него, не знаеш какво искаш или някоя друга причина?
ne trqbva6e da se durja taka s nego iskam tozi 4ovek 4uvstvam se mn dobre kato sum s nego prosto togava sgre6ih kajete mi kakvo da napravq stanaloto stanalo kak da se durja ?
Кат гръмната.
Kato ne mi pomaga6 po-dobre ne pi6i
Кво да ти помагам? Тъпата ти тема не заслужава сериозно мислене, не се и мъча. Първо, че е на шльокавица и нарушаваш правилата, второ, че е тъпа и няма смисъл - "как да се държа" ми ако искаш стой пред него, подскачай на един крак, жонглирай с кучета и пей "От икебана". Трето, по подписа ти се разбира, че си доста кофти парче!
в т0зи слyчаи ти си тъпия
И аз те обичам. :-)

Smrazqvashta
09-18-2010, 23:12
Твоята ситуация бие малко на тези от сорта "когато имаш нещо не го цениш, като го загубиш се сещаш, колко ти е скъпичко". Първото нещо, което бих те посъветвала е хубава, ама много хубаво да си помислиш дали наистина искаш да си с този човек и дали в бъдеще пак няма да го разочароваш с подобни недообмислени и нетактични постъпки спрямо него. Ако си сигурна, че това няма да се повтори мисля, че може да поговориш с него и да потърсиш своя втори шанс.

AsHbRoWnIE
09-18-2010, 23:12
Зависи...зависи какво си му казвала...пфф
Абе хора не сме оракули ..Бали та кво си казала на пича...Ако си му казала че е пълен изрод нещастник и го мразиш...по-добре не опитвай :? :? :?
А какъв тип е той немога да имам и най-малка представа :? :?

soul1199
09-19-2010, 09:46
извини му се за всиките не6а и кажи че не си ги мислила сериозно

Di
09-19-2010, 09:48
извини му се за всиките не6а и кажи че не си ги мислила сериозно

тя е толкова тъпа,че едва ли се сетила

XheroineX
09-19-2010, 11:48
Тегли си куршума, много ще си интересна!

:lol: съгласна съм

ntL
09-19-2010, 12:39
Привлечи му вниманието с външен вид, или обратното: бъди безразлична и се прави, че не ти пука.
Не го търси.
Не му звъни.
Не му пиши.

И в двата случая ще има резултат, уверявам те. ;-)

p.s. искам да отбележа, че ако по втория начин не стане, значи на момчето не му дреме АМА ХИЧ за тебе и явно не си е заслужавало, което пак си е решение.

unbreakabl3
09-19-2010, 12:41
Привлечи му вниманието с външен вид, или обратното: бъди безразлична и се прави, че не ти пука.
Не го търси.
Не му звъни.
Не му пиши.

И в двата случая ще има резултат, уверявам те. ;-)

p.s. искам да отбележа, че ако по втория начин не стане, значи на момчето не му дреме АМА ХИЧ за тебе и явно не си е заслужавало, което пак си е решение.

На мен пък ми се струва, че тя досега точно това е правила и вие я съветвате да продължава..

ntL
09-19-2010, 12:53
Да, точно това я съветвам и това е най-правилното решение. Щом като тя се държи така, значи няма смисъл да продължава да се мъчи. Мацка, намери си друг, който ще те уважава и цени. Тоя явно за никъв Х*Й не става. Или поне, не му пука за теб.

jabkaaa
09-19-2010, 13:32
В много случаи се обръщат нещата-първо единият се държи добре,но после му писва и става обратното :booooomb: Явно и в твоя случай е тръгнало натам иии вариантите са два...или да му ходи по гъ*а и да му се извиняваш или да си се държиш като преди и да го пробваш няколко пъти след колко време ще те потърси,ако ти не го потърсиш....ако не те потърси или започне да се държи по-студено..значи край.Но ако искаш да не си тази коя обича повече,той трябва да знае,че нито ще му угаждаш за всичко,нито че не ти е добре с него ииии чеее всичко си има граници :) :) :)

4o4ina
09-19-2010, 13:43
Квот си си надробила т'ва ша сърбаш!

ntL
09-19-2010, 15:21
Квот си си надробила т'ва ша сърбаш!


АБЕ КЪДЕ Е ТОЯ БУТОН "ХАРЕСВА МИ" :) :) :) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

AsHbRoWnIE
09-19-2010, 18:06
:booooomb:

purpledawn
09-19-2010, 18:59
Ами.. извини се за това, което си казала и ПОКАЖИ колко държиш на него :-)

YouDontKnowMe
09-19-2010, 19:48
Как не съм написала колко е зле това .. Явно съм пропуснала.

xNiKx
09-19-2010, 19:49
Да, точно това я съветвам и това е най-правилното решение. Щом като тя се държи така, значи няма смисъл да продължава да се мъчи. Мацка, намери си друг, който ще те уважава и цени. Тоя явно за никъв Х*Й не става. Или поне, не му пука за теб.
Някой, който ще я обича и цени ли??? Доколкото разбрах тя се е държала като кучка с него, той ли е виновен?

oooo
09-19-2010, 19:53
Привлечи му вниманието с външен вид, или обратното: бъди безразлична и се прави, че не ти пука.
Не го търси.
Не му звъни.
Не му пиши.

И в двата случая ще има резултат, уверявам те. ;-)

p.s. искам да отбележа, че ако по втория начин не стане, значи на момчето не му дреме АМА ХИЧ за тебе и явно не си е заслужавало, което пак си е решение.

благодаря т04н0 т0ва 6е направя :):):)

oooo
09-19-2010, 19:58
извини му се за всиките не6а и кажи че не си ги мислила сериозно

тя е толкова тъпа,че едва ли се сетила

гледай си работата като не помагаш не пиши по темата
:D :booooomb: :-P :-P :-P :-P

PyCoKoCkA93
09-19-2010, 19:59
Сама си си го постелила така...Сърди се на себе си...Сега ти го връща,така ти се пада като се правиш на интересна и не мислиш дали с думите и действията си ще нараниш някого...Научи се да мислиш ПРЕДИ да направиш нещо,ще ти е от полза :)

fenasf
09-19-2010, 20:40
Кажи, как да ви разбираме, когато говорите обратното на това, което чувствате ?!

peshost
09-21-2010, 15:04
Кажи, как да ви разбираме, когато говорите обратното на това, което чувствате ?!