PDA

View Full Version : помогнете стези момчета



bgmacka97
09-18-2010, 22:09
здр! Сигорно вече има такава тема но плс отговорете ми.Аз съм момиче на 13 и харесвам едно момче от моето даскало на 14 години.Не се познаваме а аз изкам да го опозная но нз как да го заговоря ,много ме хваща срам като мина покрай него.След една седмица е панаира на града ни и си мислех че ще е добре че тогава мога да го поканя да излезем.Какво ще кажете?

Може да имам правописни грешки за които се извинявам и благодаря предварително! :-)

PinkMojo
09-18-2010, 22:16
Просто го заговори без да се притесняваш, питай го дали има вече някакви планове и му кажи нещо от рода на "Искаш ли да пием кафе" или "Искаш ли да отидем заедно...."
Въобще не се притеснявай - той със сигурност ще остане доволен :D

bgmacka97
09-18-2010, 22:41
Просто го заговори без да се притесняваш, питай го дали има вече някакви планове и му кажи нещо от рода на "Искаш ли да пием кафе" или "Искаш ли да отидем заедно...."
Въобще не се притеснявай - той със сигурност ще остане доволен :D
ami kak da ne me e sram kogato govorq s nego

ntL
09-19-2010, 00:04
Да, и не само правописни, но и граматически грешки си допуснала.

Направо не знам какъв съвет да ти дам, купи си сладолед и го яж пред момчето. ;-)

programings
09-19-2010, 05:27
Направо не знам какъв съвет да ти дам, купи си сладолед и го яж пред момчето!. ;-)

:lol: :lol: :lol: :lol:

nikiTANEV
09-19-2010, 07:46
Да, и не само правописни, но и граматически грешки си допуснала.

Направо не знам какъв съвет да ти дам, купи си сладолед и го яж пред момчето. ;-)


Добре, т'ва ме развесели :lol: До колкото до теб, момиче, ще ти кажа само, че за разлика от вас, ние няма да се притесняваме, че някой просто ей така ни кани на среща. Не си мислим "Олеее, аз изобщо не го познавам, ся какво ли ми е намислил". Което и да е момче ще се радва някоя от нежния пол да го заговори и още повече - да го покани на среща. Нямаш какво да губиш! Действай!

bgmacka97
09-19-2010, 09:54
Да, и не само правописни, но и граматически грешки си допуснала.

Направо не знам какъв съвет да ти дам, купи си сладолед и го яж пред момчето. ;-)


Добре, т'ва ме развесели :lol: До колкото до теб, момиче, ще ти кажа само, че за разлика от вас, ние няма да се притесняваме, че някой просто ей така ни кани на среща. Не си мислим "Олеее, аз изобщо не го познавам, ся какво ли ми е намислил". Което и да е момче ще се радва някоя от нежния пол да го заговори и още повече - да го покани на среща. Нямаш какво да губиш! Действай! ami ako ne me haresa i napravo me otreje

Lian4ety
09-19-2010, 10:10
Рискувай :-D Все пак ако не опиташ губиш повече .. ако те отреже казваш си 'майната му' ( не на момчето а на всичко :D ) и се обръщаш и си заминаваш

bgmacka97
09-19-2010, 10:12
kak da go zagovorq v smisul aide 6te go spra i ko da mu kaja
posledno vupros4e

bettyblackdewil
09-19-2010, 10:13
аз ти предалгам 1-во да се запознаете и тогава да го каниш на среща.. иначе може да си каже '' ква е тая досадница не я познавам а пък иска да излизаме '' така че по-добре се запознайте.. ако те е срам да отидеш сама и да се запознаете ако имате общи приятели накараи ги те да ви запознаят..

sladurche01
09-19-2010, 11:07
аз ти предалгам 1-во да се запознаете и тогава да го каниш на среща.. иначе може да си каже '' ква е тая досадница не я познавам а пък иска да излизаме '' така че по-добре се запознайте.. ако те е срам да отидеш сама и да се запознаете ако имате общи приятели накараи ги те да ви запознаят..


++ :)

teenshit
09-19-2010, 13:44
Ако учите в едно даскало мн добре аз се запознах с гаджето така :

Отидох при него и казах "извинявай нова съм тук случайно да знаеш къде е Крис от 6в(това беше той) казаха че бил готин и искам да го видя"
той много се изкефи и каза "Ами аз съм :д искаш ли да те разведа щом си нова?? "
Накрая на обиколката на даскало ме покани да излезем
Извод : Прави се на луда и ще върже 8) 8) 8)

teenshit
09-19-2010, 13:44
Ако учите в едно даскало мн добре аз се запознах с гаджето така :

Отидох при него и казах "извинявай нова съм тук случайно да знаеш къде е Крис от 6в(това беше той) казаха че бил готин и искам да го видя"
той много се изкефи и каза "Ами аз съм :д искаш ли да те разведа щом си нова?? "
Накрая на обиколката на даскало ме покани да излезем
Извод : Прави се на луда и ще върже 8) 8) 8)

ntL
09-19-2010, 14:18
Ако случайно не те хареса и те отреже, имаш 2 варианта:

1. Гръмни се
2. Давай със следващото момче

fenofhouse
09-19-2010, 14:34
Ако учите в едно даскало мн добре аз се запознах с гаджето така :

Отидох при него и казах "извинявай нова съм тук случайно да знаеш къде е Крис от 6в(това беше той) казаха че бил готин и искам да го видя"
той много се изкефи и каза "Ами аз съм :д искаш ли да те разведа щом си нова?? "
Накрая на обиколката на даскало ме покани да излезем
Извод : Прави се на луда и ще върже 8) 8) 8)


ееееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nikiTANEV
09-19-2010, 16:02
Да, и не само правописни, но и граматически грешки си допуснала.

Направо не знам какъв съвет да ти дам, купи си сладолед и го яж пред момчето. ;-)


Добре, т'ва ме развесели :lol: До колкото до теб, момиче, ще ти кажа само, че за разлика от вас, ние няма да се притесняваме, че някой просто ей така ни кани на среща. Не си мислим "Олеее, аз изобщо не го познавам, ся какво ли ми е намислил". Което и да е момче ще се радва някоя от нежния пол да го заговори и още повече - да го покани на среща. Нямаш какво да губиш! Действай! ami ako ne me haresa i napravo me otreje

Повярвай ми, няма да е толкова зле :) Ти изпитваш само едно увлечение към него, а аз във момента си нося несподелената любов вече седмица след 2 години връзка! Както виждаш (и казах по-горе) няма какво да губиш! Увлечения - бол!

bgmacka97
09-26-2010, 20:28
zdr otnovo ne uspqh da subera smelost predi panaira da go napravq no ytre ... ve4e nqma da se zamislqm pi6ete pls

MotherfuckinFreak
09-27-2010, 13:57
Ами като начало май не е зле поне да се запознаете, понеже както си написала май си го харесала външно, а може изобщо да не ти хареса по характер... И след това може да излезете или там каквото ще правите...