PDA

View Full Version : опитвам се да продължа



raia338
09-18-2010, 22:54
моята история започва с това ,че ходих с едно момче около месец но се занимавахме доста преди това ...в общи линии всичко беше добре ,не сме се карали много абе с една дума бях повярвала ,че ще съм много време с този човек.последно се видяхме преди около седмица и нещо ,той беше болен . после след тази среща на следвашия ден не ме беше търсил изобщо ,аз се учудих ,защото по принцип постоянно си говорехме ,аз реших да звънна аз не отговори чакна втория ден каза ,че не можел да ми звъни защото бил много зле на легло..аз се ядосах ,поне един смс може да напише да ми каже ,а не аз да се притеснявам и да се чудя какво е станало ..аз затворих телефона и така .та след тая случка ,той изобщо и не ми звънна и така вече може би 1 седмица.докато аз не опитах да поправя нещата ..писах му ,че искам да знам дали мее обичал някога а той започна да ми се прави на недостъпен или нз какъв и ми каза ,,ако ми кажеш за какво питаш тогава ще ти отговоря ,абе детинщини,,казах му ,че ми трябва да знам имам нещо в предвид но той не ми отговори а след няколко минути каза ,че става и аз изобщо не съм го търсила от тогава нито той мен и така общо взето това е цялата история ...
разочарована съм ,че толкова много се постарах този път да имам хубава връзка ,чакала съм го това момче (че не беше в бг) не съм поглеждала друго момче презцялото това време и накрая пак аз пре*бана .. загубила съм вяра вече в хората ,толкова са ме отвратили някой като този например .. няма да споменавам ,че ми казваше ,че ме обича обаче някак не се връзва през цялото време всичко беше много хубаво а ако само се е преструвал значи го е правил много добре .поне аз не съм забелязала някаква промяна ,а и той лично нищо не ми е казвал посто не ме търси сега няма значение за този случай кой е виновен и кои не няма само аз да се опитвам да оправям нещата винаги
повече няма и не е редно аз да го търся ,просто нямам каква да му кажа не иска да говори явно с мен тогава ,какво мога да направя аз според вас? най-много ме боли от всичко ,че ако СЛУЧАИНО се сети за мен след 3-4-5- седмици и аз още не съм го преодоляла сърцето ми ще казва да но разума не ..
pls кажете някакво мнение имам чуството ,че не мога да преодолея това като побъркана съм ,не мога да спя приятелите ми се чудят какво става с мен и никой не може да ми помогне ????

unbreakabl3
09-18-2010, 22:59
Защо не си се опитала да го разбереш, а си му затворила телефона? Може наистина да е било болно момчето и да не му се е говорело. И аз нямаше да ти звънна, светът не се върти около теб все пак.

AsHbRoWnIE
09-18-2010, 23:04
Защо не си се опитала да го разбереш, а си му затворила телефона? Може наистина да е било болно момчето и да не му се е говорело. И аз нямаше да ти звънна, светът не се върти около теб все пак.
+1

Кво испадаш в истерии...не те обича щото не ти звъни защото неможе да си мръдне главата понеже е болен?...Прочети пак какво си написала и помисли с главииииииицата :shock:

xNiKx
09-18-2010, 23:05
Защо не си се опитала да го разбереш, а си му затворила телефона? Може наистина да е било болно момчето и да не му се е говорело. И аз нямаше да ти звънна, светът не се върти около теб все пак.
+1

Кво испадаш в истерии...не те обича щото не ти звъни защото неможе да си мръдне главата понеже е болен?...Прочети пак какво си написала и помисли с главииииииицата :shock:
+2

roshkors
09-19-2010, 08:26
Това са глупави оправдания, ако държеше на теб щеше да те предупреди по някакъв начин, какъвто и да е :) знам какво е :) безразличието е най-гадно ;) не мисля, че изпитва нещо към теб. Да не говорим, че ако имаше желание щяхте да излизате дори и да е болен, поне аз съм така ;)

MiLGaR0sSa
09-19-2010, 11:49
Отиди до тях и говорете очи в очи... без телефони и скайпове, където не може да ти ти затваря или да не ти отговаря.

YouDontKnowMe
09-19-2010, 12:02
Сигурно се е саднал, че не си му обръщала внимание .
"Било му зле, за това не е вдигал " - абе алоо , мъж ли е , какво е . По - скоро страда от липса на внимание и е искал да привлече страхопочитание, съжаление, внимание , знам ли .
Не искам да казвам колко съм преболедувала, от какво ли не, имам и бронхиална астма. Нищо не ме е спряло да се движа, да говоря глупости и да се смея.
Само чат-пат преувеличавах малко, защото целях да ме приберат вкъщи, в общежитието имах проблеми с лудата ми съквартирантка (добре, че я изгониха от училище).
Сигурна съм , че и той е преиграл и това изобщо не му прави чест, прави го мухльо.
Ауу, имам температура, ау , зле ми е. Дай сега няма да говоря с никой, за да привлека още по-голямо внимание към 'болестта' ми.
Бившият ми като направи катастрофа беше в болница, и пак по същият начин ми се правеше. Не му звънях за да не го притеснявам, той пък после ми се беше саднал. Защо ли не му бих шута още тогава. И все -- ооо , главата ме боли , оооо , казаха ми, че едва ли ще доживея 30 , ооо , беше ми писнало да си измисля за да привлече внимание.
Ако не искаш да имаш занапред ситуации като моите - бягай далеч от този човек, че като стават по-големи - нещата се влошават, стават по-големи циркаджии .

ntL
09-19-2010, 12:31
1. На колко години си?
2. Не си мисли, че той ти е длъжен за нещо
3. Можеш да се ядосваш на себе си, защото единственият виновен си ти
4. Не си набивай прекално много филми до фаза фанатизъм.
5. Това, че той е бил болен на легло, само по себе си говори за невъзможността му да говори, да ти пише, или каквото и да е.
6. Не бъди егоист

Поздрави

YouDontKnowMe
09-19-2010, 14:09
5. Това, че той е бил болен на легло, само по себе си говори за невъзможността му да говори, да ти пише, или каквото и да е.
6. Не бъди егоист

Поздрави
Това, че не е искал да говори е било чиства лигавщина. Честно, около мен всички са непрекъснато болни , да не казвам кой от какво и защо опериран , и никой до сега не си е изключвал телефона, защото му е много зле. Гледа да се обади и да каже, че всичко е наред.
Ами и щом този тип си е бил у тях на легло, значи не е било сериозно. Едно е да получиш инсулт , да те оперират от нещо и да не можеш да говориш, друго е да имаш температура 39 и да се лигавиш , да се правиш, че си толкова зле, че чак не можеш да говориш.
С температура 39 са ме изпитвали по френски, с предполагаема двойна бронхо пневмония си цъках из училище като егати пича, защото лекарката така и така не разбра, че съм имала проблемни дробове.
Имам в предвид, че и аз съм боледувала , ама чак да нямам желание да говоря с никого- това вече е егоизъм, защото другите се притесняват, а аз се правя на пукел. Даже бих казала, че съм добре и нищо ми няма, вместо да казвам че съм зле и да си изключвам телефона.
Блах .

sladur4etyYy
09-19-2010, 16:26
ако момчето се интересуваше от теб, щеше да те потърси. не му звъни, просто приеми, че най- вероятно всичко е приключило.

unbreakabl3
09-19-2010, 17:29
Я си спомни дали на последната ви среща не си направила нещо нередно. Много е странно, така просто да спре да те търси. Пък и всеки има дни, в които не иска да говори с никого. Аз, колкото и да обичам моя приятел, имам такива моменти, когато не ми се говори с него и искам да остана насаме със себе си..
Но все пак и той не е прав, можеше да те потърси, ако имаше значение за него връзката ви. Може би не сте си паснали за този един месец. Случват се и такива неща. Но по-добре го отписвай отсега, защото дори и да сте пак заедно, щом толкова скоро е почнал да прави такива неща, е ясна работата..

raia338
09-20-2010, 12:44
Я си спомни дали на последната ви среща не си направила нещо нередно. Много е странно, така просто да спре да те търси. Пък и всеки има дни, в които не иска да говори с никого. Аз, колкото и да обичам моя приятел, имам такива моменти, когато не ми се говори с него и искам да остана насаме със себе си..
Но все пак и той не е прав, можеше да те потърси, ако имаше значение за него връзката ви. Може би не сте си паснали за този един месец. Случват се и такива неща. Но по-добре го отписвай отсега, защото дори и да сте пак заедно, щом толкова скоро е почнал да прави такива неща, е ясна работата..


нищо нередно не съм направила,и все пак ако има нещо за което не ти изнася да е казал... както и да е,мился ,че го поревъзмогнах вече и ми е все тая :)

mechtaq_za_teb
09-20-2010, 13:22
Не се унижавай да го търсиш.