PDA

View Full Version : Незнам какво да правя



batistuta59
09-18-2010, 23:28
Значи с моята приятелка (с която ходя от близо 4 месеца) ии преди 2 седмици тя беше в нас и аз я съблякох обаче се оказа че няма презервативи ... мн ме ебаваше ... 2 дена по ктсно се скарахме супер жестоко и бяхме пред късане ии тя ми даде 1 седмица да се променя и стана въпрос за това и тя ми каза така : Ако преди днес е тряало да ти вярвам на 90 % за да ти пусна аз съм ти вярвала на 95 % ся ми тряат 10 и ако не се провалиш тази седмица в промяната ти ще ти вярвам 100 % ... ако се провалиш ще скъсаме ... Аз се провалих и тя не ме скъса явно ме обича много.Проблема е,че тва дали ще се променя зависи от това тя как се държи с мен тя се държа тъпо и затова не се промених и ся не иска да ми пусне и каза че ще се дръпне ако се опитам да я съблеча ... аз я питах защо и тя каза нали съм ти обяснявала че тряа ти иам 100 % доверие вече за да ти пусна и аз казах да нали щеше да ми вярваш след тази седмица и тя каза само ако не се провалиш а ти се провали и ся не иска да ми пусне и аз се побърквам затова че преди 2 седмици беше навита а сега не е и преди това е била навита 1 месец просто ме е тествала дали ми стиска да направя нещо шот супер мн ми пука за нея и ме е страх да не се прецака нещо ... и ся се изяждам от вътре затова ... ;хх Не ми е само до секса с нея просто се побърквам затова че вече не ми вярва при положение че не съм направил нищо да и прецакам доверието към мен ... помощ ... Тя е девствена ...

JackHerer
09-18-2010, 23:39
Значи с моята приятелка (с която ходя от близо 4 месеца) ии преди 2 седмици тя беше в нас и аз я съблякох обаче се оказа че няма презервативи ... мн ме ебаваше ... 2 дена по ктсно се скарахме супер жестоко и бяхме пред късане ии тя ми даде 1 седмица да се променя и стана въпрос за това и тя ми каза така : Ако преди днес е тряало да ти вярвам на 90 % за да ти пусна аз съм ти вярвала на 95 % ся ми тряат 10 и ако не се провалиш тази седмица в промяната ти ще ти вярвам 100 % ... ако се провалиш ще скъсаме ... Аз се провалих и тя не ме скъса явно ме обича много.Проблема е,че тва дали ще се променя зависи от това тя как се държи с мен тя се държа тъпо и затова не се промених и ся не иска да ми пусне и каза че ще се дръпне ако се опитам да я съблеча ... аз я питах защо и тя каза нали съм ти обяснявала че тряа ти иам 100 % доверие вече за да ти пусна и аз казах да нали щеше да ми вярваш след тази седмица и тя каза само ако не се провалиш а ти се провали и ся не иска да ми пусне и аз се побърквам затова че преди 2 седмици беше навита а сега не е и преди това е била навита 1 месец просто ме е тествала дали ми стиска да направя нещо шот супер мн ми пука за нея и ме е страх да не се прецака нещо ... и ся се изяждам от вътре затова ... ;хх Не ми е само до секса с нея просто се побърквам затова че вече не ми вярва при положение че не съм направил нищо да и прецакам доверието към мен ... помощ ... Тя е девствена ...


Ааааааааа човек, ако знаеш колко време ми отне да ти прочета темата и обмисля...В крайна сметка абсолютно нищо не разбрах направо се пръснах от смях ....Никаква идея си нямам въобще с каква цел я пускаш тази тема :D :D :D :D :D

7227
09-19-2010, 06:06
Не знам как си писал,ама не се разбира много,объркано е :lol: Разбрах,че ако ти има доверие на 100% ще ти пусне,ама си се провалил :razz:

ThisIsMe
09-19-2010, 06:22
Абе човек...тая мацка наред ли е ?Имам чувството,че си играе с тебе..кви са тия лиготии ''щи пусна'',''ако ти пусна'',''а вече не искам да ти пусна'' ...
само те дразни :o И всъщност не разбрах защо не иска да ти спи с теб след ,като не си направил нищо ,с което да и загубиш доверието??Защо се оправдава с това? И каква промяна иска от теб?
Ако те обича ще те обича ,какъвто си.Не си длъжен да се променяш заради другите.Ако си направил някоя сантиментална грешка (НЕ ИЗНЕВЯРА),извини се и толкова,но не си заслужава да се променяш само защото тя така иска.Аман от неориентирани лигли.

awerw
09-19-2010, 07:37
Значи с моята приятелка (с която ходя от близо 4 месеца) ии преди 2 седмици тя беше в нас и аз я съблякох обаче се оказа че няма презервативи ... мн ме ебаваше ... 2 дена по ктсно се скарахме супер жестоко и бяхме пред късане ии тя ми даде 1 седмица да се променя и стана въпрос за това и тя ми каза така : Ако преди днес е тряало да ти вярвам на 90 % за да ти пусна аз съм ти вярвала на 95 % ся ми тряат 10 и ако не се провалиш тази седмица в промяната ти ще ти вярвам 100 % ... ако се провалиш ще скъсаме ... Аз се провалих и тя не ме скъса явно ме обича много.Проблема е,че тва дали ще се променя зависи от това тя как се държи с мен тя се държа тъпо и затова не се промених и ся не иска да ми пусне и каза че ще се дръпне ако се опитам да я съблеча ... аз я питах защо и тя каза нали съм ти обяснявала че тряа ти иам 100 % доверие вече за да ти пусна и аз казах да нали щеше да ми вярваш след тази седмица и тя каза само ако не се провалиш а ти се провали и ся не иска да ми пусне и аз се побърквам затова че преди 2 седмици беше навита а сега не е и преди това е била навита 1 месец просто ме е тествала дали ми стиска да направя нещо шот супер мн ми пука за нея и ме е страх да не се прецака нещо ... и ся се изяждам от вътре затова ... ;хх Не ми е само до секса с нея просто се побърквам затова че вече не ми вярва при положение че не съм направил нищо да и прецакам доверието към мен ... помощ ... Тя е девствена ...


Ааааааааа човек, ако знаеш колко време ми отне да ти прочета темата и обмисля...В крайна сметка абсолютно нищо не разбрах направо се пръснах от смях ....Никаква идея си нямам въобще с каква цел я пускаш тази тема :D :D :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Shadowsogirl
09-19-2010, 07:40
Тва е като детската градина.. Колко процента си ми приятелка? Ами едиколко си, ама ако ми дадеш твойта кукла ще ти бъда с пет процента повече.. Лапешка работа..

roshkors
09-19-2010, 07:57
Това са оправдания от нейна страна :) иска, но не е сигурна.

radeberger
09-19-2010, 08:46
Носи си презервативи вече.

xXTOXiCXx
09-19-2010, 09:38
Аааа стиога сте гаврили момчето... то не е виновно ,че приятелката му е няква простичка такава... ;д

Явно мацката просто не е готова още да му пусне и го разиграва... ама тва е тъпо.. смисъл... поне да е честна с него... к'во е т'ва ще ти пусна,не няма ...

Иначе от това ,което прочетох се държи като някво лапе.. вярвам ти 90% ненене 100% не бе не ти вярвам въобще .. оф ,Боже... някой да помогне на т'ва момиче да осъзнае к'во иска./..
---
Иначе ти продължавай да я оставяш да си те разиграва.. ей така-профилактично ;ддд Браво .. мн добре :D

Di
09-19-2010, 09:45
толкова ти се ебе, че даже не можеш да обясниш

xXTOXiCXx
09-19-2010, 09:48
толкова ти се е**, че даже не можеш да обясниш

Иначе има нещо такова,усещам и аз ;д ;д

Grudi_SeXa
09-19-2010, 18:42
Обмислям инвестиция в билборди из по-големите български градове с надпис СЕКСЪТ НЕ Е ЗА ПРОСТИ ХОРА. 8)

anonymous708973
09-19-2010, 18:59
Тва е като детската градина.. Колко процента си ми приятелка? Ами едиколко си, ама ако ми дадеш твойта кукла ще ти бъда с пет процента повече.. Лапешка работа..
Мдам.

+
По дяволите, какво значи "пускам"? За къде се е хванала?! Сексът се прави по взаимно съгласие. Явно не го иска, щом се пазари. Не знам защо е толкова сложно при вас, но определено се нуждаеш или от спешна промяна (при това коренна), или трябва да се разделите. Друг изход не виждам.

kremen4eto
09-19-2010, 19:05
Обмислям инвестиция в билборди из по-големите български градове с надпис СЕКСЪТ НЕ Е ЗА ПРОСТИ ХОРА. 8)

Участвам ;)

По темата: Не знам кой е по-глупав - дали тя, че използва секса по този начин или ти, че я търпиш. Няма такова нещо като "Ще ти пусна ако ... " ... Тя или го иска (и го прави), или не го иска (и не го прави), няма 3то, 4то и 5то положение

A_Loving_Girl
09-19-2010, 20:38
К'ви са тея детските работи.....ти си оправи малко държанието....щот предполагам ,че се държиш все едно си в детската градина...абе общо взето не рабрах нищо от написаното...много е объркано....

ToXiCtHeBeSt
09-19-2010, 20:44
вие сте глупаци

Bixel
09-19-2010, 22:51
ко каза ко каза

AsHbRoWnIE
09-20-2010, 08:01
вие сте глупаци
Не вие сте на 10

sexypetia91
09-20-2010, 11:00
Беше ми адски трудно да разбера за какво става на въпрос. Моето мнение е, че всяко момче трябва да има в себе си презервативи, защото не знае къде и в каква ситуация може да попадне. От това което си писал разбрах, че приятелката ди е девствена. Имай на впредвид, че за нея, както и за всяко останало момиче първия път е много важен. Така, че не мисля че тя те разиграва или нещо от сорта, а просто ти много си се издънил. Вероятно в цялата история има нещо, което не си го написал или си го видоизменил, така или иначе всичко е много несвързано за да се разбере.