PDA

View Full Version : Въпроси за Нокиа 5230



GoodForYou
09-19-2010, 06:07
Предлагам в тази тема, да се задават въпроси за този телефон.
Значи изтеглих си http://zamunda.net/details.php?id=182199 това
1.Къде да сложа игрите, за да тръгнат.
2.Къде да сложа програмите за да тръгнат ?

П.П. Малко тъпи въпроси, но се извинявам...

doomkillerr
09-19-2010, 06:13
Хъм - ами прочети малко в коментарите към торент файла, предполагам че там са дискутирати тези въпроси... :)

GoodForYou
09-19-2010, 06:27
Мога ли от някъде да си сваля Bounce ?

DarkAngelOfHope
09-19-2010, 08:15
свързваш телефона с компа и си избираш "масова памет" или нещо такова. После от компа копираш игрите в телефона (той компа ти отваря деректно картата памет). Като се копират махаш телефона от компа и после от телефона влизаш в меню->апликазий->файлов мениджър->устройство D (картата памет) и там търсиш вече къде си сложил игрите. После стартираш някоя инсталация на избрана от теб игра ... даваш да се иснатлира в картата памет. Като се наинсталираш си търсиш игрите в Апликации :)

GoodForYou
09-19-2010, 08:29
Да мерси, това е ясно оправих го.Сега търся Bounce И проблем с
----->
"" Хора, правя уж всичко както трябва с гармина, но като отворя View Map И ми седи бяло, и отгоре GPS OFF,а това за Built In, Не мога да разбера къде да го дам, защото ми дава само pair gps device,и отдолу DONE | GPS INFO | ENABLE.Моля да ми помогнете, или някой да ми даде скайпа си моля ви, много ми трябва гармина. ""

от това обяснение --- > http://prikachi.com/images/165/2518165w.png

А торетна е този ----> http://zamunda.net/details.php?id=182199&comments=1#startcomments

Моля ви някой да ми помогне да си оправя тъпия гармин, че ми трябва.

rodriguez
12-11-2010, 09:25
Здравейте! Имам Nokia 5230 от една седмица и много трудно се оправям с него. Като цяло телефончето е страхотно но се ядосвам когато не мога да си кача песни и снимки. :x Нямам USB кабел и нямам Bluetooth на лаптопа си, така че пробвам да изваждам картата с памет и чрез адаптера да я свързвам с лаптопа. До тук добре. Излизат ми папките и си качвам песни - слагам картата в телефона и няма никакви песни. Сигурно не е голям проблем и се оправя страшно лесно, но съм начинаеща. Извинявам се ,че задавам толкова глупави въпроси но ми трябва помощ. :( Преди него имах Nokia 7373 и правех същото с картата памет и нямах никакви проблеми. Така съм свикнала. С мноого мъки и разбъркване песните се появиха ,но когато искам да кача още те пак не излизат :-k . Дайте някой съвет. Благодаря предварително! :)

ThEKiNgG
12-11-2010, 10:01
Абе незнам какво ви е трудно просто вкл. телефона в усб и даваш масова памет и след това каквото искаш го слагаш в картата с памет после влизаш в менюто на телефона--офис--файлове и от там си намираш приложението и го инсталираш и си готов данно съм помогнал :)

rodriguez
12-18-2010, 11:06
Мерси много :D . Намерих къде са песните , само дето като дам на музикален плейер не ми излизат и пише, че няма песни. Последният път обаче с много бърникане някакси излязоха. :) Явно трябва да си упорит :oops: Те сега пак не излизат на музика където е, но поне ги намерих където ми каза. А и другото което е , нямам усб или поне не разбрах за USB кабел ли ставаше въпрос :oops: Ще го поизмъча телефончето и ще излязат. Много ти благодаря! :) 8-)

rodriguez
12-18-2010, 11:13
Станааа! :grin: Готова съм с песните. :D Благодаря отново

JustOneGirl
12-26-2010, 15:48
Така, значи подариха ми Nokia 5230 за Коледа и всичко беше супер до момента, в който реших да си пусна музиката със слушалки (в комплекта с телефона и другите работи имаше слушалки, които на всичкото отгоре са ужасно слаби). Та точно 2-3 секунди след като почне песента ми се появи някакъв надпис свързан с гласова команда (не мога да се сетя какво точно пишеше) и няколко пъти го игнорирах, но след няколко секунди отново се появяваше, та накрая реших да натисна "Активирай". След това започна да ми се появява 1 сек след като пусна песента поле, което гласи "Говори сега", да обаче нищо не стана. След като говорих, търсех из настройките, из книжката и от менюто "Помощ" на телефона нищо не намерих. Та проблема ми е, как Дявол да ги вземе мога да изключа тия гласови команди. Когато слушам без слушалки нямам този проблем.