PDA

View Full Version : направих ГРЕШКА



lolipopgirl
09-19-2010, 08:46
здр Др Тийн направих голямма грешка казах на бившето си гадже че харесвам най добрия му приятел и скъсах с бившият ми тогава той каза на най-добрият му прияятел а аз страшно много се изчервих :oops: :oops: а момчето не реагира никак аз продължавам да го харесвам 1 година срам ме е да изразя чувствата си :oops: :oops: моля кажи ми какво да правя благодаря предварително :oops:

flearness
09-19-2010, 09:10
здр Др Тийн направих голямма грешка казах на бившето си гадже че харесвам най добрия му приятел и скъсах с бившият ми тогава той каза на най-добрият му прияятел а аз страшно много се изчервих :oops: :oops: а момчето не реагира никак аз продължавам да го харесвам 1 година срам ме е да изразя чувствата си :oops: :oops: моля кажи ми какво да правя благодаря предварително :oops:


сру не сам др тийн :D ама...все пак :-D не сам и експерт :? ама са не беше нужно да му казваш на бившето кой хар....са сиг е съсипан :wink:
точно с най-добрия му фр...а знаеш ли нещо за този негов фр защото ако не траа все пак траа да научиш...има ли си гадже и тн..... и може би ако не се разбират и се скарат примерно най-добрия му фр ще тръгне с тебе за да ядоса бившия 8-) :D ....и сиг ако си допаднете и след кат се сдобрят пак ще си излиза с тебе :D ....ама невинаги става така но с мои фр стават подобни неща...

Candice
09-19-2010, 20:56
1 година и те е срам? Хахахаха.. Стегни се малко де.. Поговори с него! Иначе не се надявай на нищо ;)

Paramour
09-20-2010, 15:48
На 12 ли си? Оо

Smrazqvashta
09-20-2010, 16:36
порасни :)

fenofhouse
09-20-2010, 17:16
омг дейстай цяла година го хр и те срам :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o