PDA

View Full Version : Как да си запазим връката?



gerilovedani
09-19-2010, 08:57
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
От колко време ходите и слд колко време правихте секс..
Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно
Тези въпроси ги задавам ,защото са ми интересни

BonnieandClyde666
09-19-2010, 09:56
Не му позволявам да е с други, а и той сам не си го позволява, мисля че това е нормално за всяка връзка... Заедно сме от 9 години, правихме секс след малко по-малко от от 2 години. Не ни е скучно, избягваме рутината. Мисля,че една връзка се запазва дълга, когато партньорите не спират да показват чувствата си и малките изненади не изчезват с времето. И понеже темата е в раздел секс- сексът също е много важен, голяма част от връзката се крепи на него и разнообразието в леглото, ролеви игри, различни пози и места... Ако има желание и двете страни се грижат една за друга една връзка може да е вечна. :)
Съгласна! :smt023

Di
09-19-2010, 10:00
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави... да говори от мое име
От колко време ходите и слд колко време правихте секс.. не помня
Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно никога не ми е скучно с нея
Тези въпроси ги задавам ,защото са ми интересни ок

YouDontKnowMe
09-19-2010, 10:07
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
Според мен трябва да сте до болка честни и разумни/необидчиви
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
Да се опитва да ме чука отзад :D , да ми звъни сутрин рано, да ми говори за паранормални неща/убийства, кръв , докато съм сама вкъщи. И да намери някоя за чукане - добре е дошла, мераклийка съм за тройка от много време. Така и така съм шефа, и не ми се противоречи, и да реша да забраня нещо ..
От колко време ходите и слд колко време правихте секс..
Точно 9 месеца , правихме го на втората седмица
Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно
Играйте разни игри , правете различни неща , посещавайте различни места . Ние сме съученици (все още ), пък вместо да си писнем, не можеш да стоим разделени и на училище :D
Тези въпроси ги задавам ,защото са ми интересни
И на мен ми е интересно да видя отговорите

tanch3t093
09-19-2010, 10:53
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
Трябва да си имаме доверие, това е просто задължително в една връзка. Също така трябва да си даваме и свобода, защото все пак не можем да пренебрегваме приятелите си.
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
Най-вече да се държи с мен гадно пред приятелите му. Или да ме пренебрегва.
От колко време ходите и слд колко време правихте секс..
Ходим от 9 месеца и на 3тия правихме секс.
Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно
Еми излизаме, ходим на различни места, на палатка на вила - все може да се измисли нещо.
Тези въпроси ги задавам ,защото са ми интересни

gerilovedani
09-19-2010, 12:26
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
За разнообразяването...не знам какво да кажа просто :razz: :razz: :razz: понякой път ми е тъпичко ,че всеки път едно и същоо
-разходки ,в парка,на кафее после или у нас,или ако съм в неговия град у тях...иначе като сме си само двамата ее яко...от извесно време ми загатва че иска да ме лиже ,а мен ме е срам ,страчноо много и ен му позволявам, :razz: :razz: :razz:

jabkaaa
09-19-2010, 14:25
Амии имай му доверие (до колкото е необходимо) .Не му казвай какво да прави и не му забранявай нищо.Като му позволяваш и му даваш свобода ще видиш до къде може да стигне и така ще прецениш колко да му се доверяваш.Правете повече неща заедно,най-важното е да бъдете освен всичко и приятели и да можете като сте сами да разговаряте на най-различни теми.Правете си компромиси ииии понякога изненади.А за секса...като считаме,че момчето с което съм ми беше и все още си ми е,де,най-добър приятел-на 4 месец :) :) :)

CircleOfPain
09-19-2010, 15:50
Не му позволявам да е с други, а и той сам не си го позволява, мисля че това е нормално за всяка връзка... Заедно сме от 9 години, правихме секс след малко по-малко от от 2 години. Не ни е скучно, избягваме рутината. Мисля,че една връзка се запазва дълга, когато партньорите не спират да показват чувствата си и малките изненади не изчезват с времето. И понеже темата е в раздел секс- сексът също е много важен, голяма част от връзката се крепи на него и разнообразието в леглото, ролеви игри, различни пози и места... Ако има желание и двете страни се грижат една за друга една връзка може да е вечна. :)
Нали уж преди него си имала и други приятели, защо го кара да чака 2 години :shock:

CircleOfPain
09-19-2010, 15:58
е предишните ти връзки не са ли били по-кратки, а пък си правила секс (в смисъл 1-2 години)

CircleOfPain
09-19-2010, 16:02
ако можеше да върнеш времето назад щеше ли да го мъчиш толкова много, ако знаеше че той ще е мъжа на живота ти :D

CircleOfPain
09-19-2010, 16:06
Все ми е тая и без това утре ще съм с бан, ако не и тази вечер ама ти се пази :grin:

CircleOfPain
09-19-2010, 16:10
Аз достатъчно вече съм работил без значение кво правя от сега нататък получавам бананче :grin:

gerilovedani
09-19-2010, 16:14
ЕеЕ какво се оляхте...Пишете по темата,и да кажа -не искам да се заяждате-да си предупреда!
Моля пишете само по темата

Hilary_
09-19-2010, 17:04
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
много зависи от връзката и от самите хора ..
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
естествено, че има .. 8-) ревнива съм си ии съответно и той .. просто си има неписани неща, които се спазват!! ..
От колко време ходите и след колко време правихте секс..
заедно сме от година и малко ии все още не сме правили секс ..

niksdevil
09-19-2010, 17:09
Ш еб*ш колкот може повече ;дд ся е момента :D

CircleOfPain
09-19-2010, 17:11
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
много зависи от връзката и от самите хора ..
Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
естествено, че има .. 8-) ревнива съм си ии съответно и той .. просто си има неписани неща, които се спазват!! ..
От колко време ходите и след колко време правихте секс..
заедно сме от година и малко ии все още не сме правили секс ..

Пусни му на горкото момче иве :?

gerilovedani
09-19-2010, 17:16
:oops: :oops: :oops:

Punisherrr
09-19-2010, 17:34
gerilovedani, като ти чета последния пост си мисля, че не ти трябва да правиш секс сега, а да си промениш начина на мислене. Доста е... детски.
Вместо да се учудваш, че някой не е правило секс с приятеля си още (което е съвсем нормално предвид годините и) си помисли ти защо ще го правиш с твоя при положение, че не изпитваш сигурност? Само, защото ти правел намеци ли ? Това не е причина.
И за да ти покажа, че това не е нещо странно (и с риск да взема да те стресна) ще споделя, че аз го правих след 2 години и нещо с него. Естетсвено, че зависи от ситуацията (девствени или не, възраст и т.н.) но като цяло някои разсъждавате много грешно за тези неща. Все искате да се хвърлите напред с главата, ама после много плачете.
Ще извинявате, че не отговарям на въпросите от темата, но с предния си пост ме провокира.

gerilovedani
09-19-2010, 17:47
:shock: :shock: :shock:

gerilovedani
09-19-2010, 17:56
Амии така е ,какво ми се молиш :-o

gerilovedani
09-19-2010, 18:19
:-x :-x :-x :-x

gerilovedani
09-19-2010, 19:14
Хаидеде пишетееееееееееееееее

YouDontKnowMe
09-19-2010, 19:38
Хаидеде пишетееееееееееееееее
Няма .

gerilovedani
09-19-2010, 19:44
YouDontKnowMe и защооо няма :(

YouDontKnowMe
09-19-2010, 20:01
YouDontKnowMe и защооо няма :(
Защото не мога да разбера какво повече искаш... Чукай се с него, виждаме , че си мераклийка. И да се кумиш, и да се маеш, нагона няма да ти изчезне. Нито пък акъла ще ти дойде.

DarkTemplar
09-20-2010, 08:19
Още една с интелект на обувалка...

Както казваше един съфорумец - акъл и цикъл не дойдат ли навреме, не ги чакай. 8)

gerilovedani
09-20-2010, 09:20
яяяяяяяя без обидииииииии,тва е форум ,човек да не попита нещо
като сте нервни има си специалисти, :-x :-x :-x

gerilovedani
09-20-2010, 10:55
:razz: :razz: :razz: :razz:

djipsito
09-20-2010, 12:10
Трудно ми е да повярвам че си на 18...

gerilovedani
09-20-2010, 13:13
пфффф тапитее пишете по темата,аааааааааааа пишат ми глупости и ми не се лигават,КЪДЕ ГО ИМА ТОВА,знаеш ли колко ми пука че не вярваш че съм на 18,

DarkTemplar
09-20-2010, 13:46
http://www.coronet.bg/uploads/2390005.jpg

Xx7thSiNxX
09-20-2010, 18:35
Как според вас можем да си запазим връзката с гаджето?....
Като си имаме пълно доверие. Аз лично имам пълно доверие на гаджето си, както и той на мен. По този начин не го мисля къде и с кого е непрекъснато и дали не се забива с друга.
Също като разнообразяваме ежедневието си.

Имали нещо ,което не позволявате на приятеля си да прави...
Да ми крещи, да ми казва "бе" и да се отваря на майка си.

От колко време ходите и слд колко време правихте секс..
Ходим от 08.08.2009, а секс правим от 07.08.2009. :D До такава степен си паснахме, че привличането беше неустоимо. И до ден днешен сме като дупе и гащи.

Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно
Ходим да стреляме в гората, правим си среднощно състезание по надпиване на горящ афтършок, гледаме филми, излизаме навън, ходим по планини, на басейни, играем на гол покер, вдигаме купони, играем заедно на компютърни игри, ходим да гребем с лодки и тн.
:)

anonymous708973
09-20-2010, 19:12
Ако е скучно по някой път,как да си разнообразим...за да не е скучно
Ходим да стреляме в гората, правим си среднощно състезание по надпиване на горящ афтършок, гледаме филми, излизаме навън, ходим по планини, на басейни, играем на гол покер, вдигаме купони, играем заедно на компютърни игри, ходим да гребем с лодки и тн.
:)

Евала! ;-)

gerilovedani
09-21-2010, 07:46
:-P :-P :-P :-P

gerilovedani
09-29-2010, 11:49
- :? :? :? :?

gerilovedani
09-29-2010, 11:51
Моля администраторите да заключат темата!