PDA

View Full Version : Изкривяване



kotver
09-19-2010, 09:41
Таа проблема е следния : вчера както се гледах в огледалото установих че имам някакво леко изкривяване на врата на една страна .. питах майка ми дали правилно мисля тя каза не, но аз все още продължавам да мисля че имам .. от няколко дена почти не спя заради тази причина .. някой ако знае някакво упражнение или нещоо, което да ми помогне .. бтв имам леко ама съвсем леко изкривяване в раменете и сега го коригирам . Може ли причината да се крие в лекото изкривяване на раменете .. помооощщ !! Мерси Ви предварително !! :)

LifeFitness0
09-19-2010, 09:48
Ми изкриви го на другата страна. :lol: :lol:

ImmortalSportFreak
09-19-2010, 09:54
Ами отиди при ОПЛ да ти даде направление за ортопед и да ти направят профилактичен преглед и да се провери дали имаш гръбначно изкривяване(доста тийнове имат този проблем,особено в днешно време...).Ако се окаже че нищо ти няма,просто спри да се филмираш и бъди спокоен. :)

greengreengreen
09-19-2010, 20:00
Ами отиди при ОПЛ да ти даде направление за ортопед и да ти направят профилактичен преглед и да се провери дали имаш гръбначно изкривяване(доста тийнове имат този проблем,особено в днешно време...).Ако се окаже че нищо ти няма,просто спри да се филмираш и бъди спокоен. :)


WRONG! не ходи при никакви лекари и етк. решението е ПЛУВАНЕ!

N0_feAR
09-20-2010, 09:44
по-добре посети лекар, защото може да се дължи на обикновено изкривяване и тогава да ти помогне плуването, но една позната има леко изкривяване на врата, но там са й прищипани някакви нерви и е доста по-сложно при нея. По-добре се подсигури с професионално мнение отколкото да караш на сляпо

baby7878
09-21-2010, 06:55
За да си по-скопойна посети лекар :)