PDA

View Full Version : Термо бърнер.



Greennight
09-19-2010, 09:52
Здравейте,ами 1 приятел дето спря фитнеса ми даде около 40тина хапчета термо бърнер.Каза да пия по 1 преди тренировка.Ама мен ме е малко шубе.Той каза,че то не било някъв боклук,ами просто енергията дето изпозваш помага повече да се оформиш.Тате непрекъснато ми вика да не пия хапчета,щото били пълни боклуци ставало се трудноподвижен,на 40 години нямало да ми става оная работа,да съм си тренирал,но да не се занимавам с излишни глупости.Та кво мислите.... Да ви кажа хич не ми се хвърлят тия 38 лева дето струват тия хапчета,но....

CircleOfPain
09-19-2010, 09:57
ОМГ баща ти хал хабер си няма ама очевидно и ти !
Това не са анаболни стероиди, нищо няма да ти стане от тях. Кажи каква марка са. Ако нямаш диета няма да има смисъл. Няма да направиш мускули от това-само ще помогне да свалиш мазно но с 40 капчета едва ли ще има голям ефект. А трудно подвижен не си и мечтай да станеш :razz: :razz: :razz:

Greennight
09-19-2010, 10:01
не знам,той ми ги даде в 1 пликче,опаковката му трябваше за нещо и си я зе,някви жълти са и струват 38 кинта...Иначе извинявам се,досега никога съм си нямал работа с каквито и да било хапчета освен тия за главоболие....Та ако може кажете нещо повече,ква диета кво нещо,поне ако ще ги пия да има ефект

CircleOfPain
09-19-2010, 10:55
Питай го каква марка са. Ако са някакви български-Нутрим/БиоГейм... само ще ти навредат и няма да има ефект. Не очаквай чудеса и прочети за НВД

CircleOfPain
09-19-2010, 15:03
Ти ако не си LuxurySK0B или като там беше пък на :razz: