PDA

View Full Version : Проблем с приятелствата във FACEBOOK!!



propusk
09-19-2010, 13:30
От 1 месец насам не мога да получавам покани за приятелство, нито могат да ми се пращат.....писах на екипа, но така си остана, да не би да е нещо от настройките?? Макар че на опцията съм сложила, че може всеки да ми праща..... появава се съобщeние "Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." ...

doomkillerr
09-19-2010, 18:06
На мен пък два пъти ми се случва на двама различни приятели да ми излиза съобщение, че вечне не сме приятели... :shock:

П.С. - От толкова много потребители тоя Facebook почна да се побърква... :D

propusk
09-19-2010, 18:45
да вече за нищо не става..........

ameli
09-20-2010, 17:49
Ако имаш прекалено много приятели май не разрешава повече :-o

RadioMan
09-21-2010, 09:10
при мене се оправя като съкаш по няколко пати добави като приятел потребителя и готово рядко имам този проблем вече :)

propusk
09-21-2010, 20:17
при мене се оправя като съкаш по няколко пати добави като приятел потребителя и готово рядко имам този проблем вече :)

явно е нещо такова... а приятели не превишавам 300..

Nice^day
09-04-2011, 16:16
при мене се оправя като съкаш по няколко пати добави като приятел потребителя и готово рядко имам този проблем вече :)

явно е нещо такова... а приятели не превишавам 300..
аз имам същият проблем ...
Успя ли да се оправи? И ако да, как?

GregoryHouse
09-04-2011, 17:00
Това е защото cте изпратили много рикуеcти за cравнително кратко време и на вcичкото отгоре най-вероятно нямате общо приятели c въпроcия човек.