PDA

View Full Version : Garnier pure Active



InsertDumbNickHere
09-19-2010, 12:44
Здравейте . На 15 съм . Днес си купих ''Гарниер пюр актив'' . Въпроса ми е за колко г/д време ще ми се оправи лицето . Лично смятам , че имам доста петна. В предната ми тема ми го препоръчахте. И другото е -като се намазах лицето ми се увлажни това така ли трябва да е :? Благодаря ~~~ ii imam chustvoto che liceto mi gori :shock: ?

sexy_for_you
09-19-2010, 14:33
Съжалявам,че не бих могла да отговоря,но за да не пускам сходна тема,искам да попитам,понеже имам Garnier Pure Active : Тоник,Ексфолиращ крем и крем за лице,как да ги използвам?Кое е първо и едно след друго ли се използват?Благодаря предварително.

waterlily93
09-19-2010, 14:41
sexy_for_you използвай ексфолиращия крем на всеки 4-5 дни, тоника на 2-3 дни, а крема за лице сутрин след като си си измила лицето. не ти препоръчвам да използваш и ексфолиращия крем и тоника в един ден, защото не знам какъв тип кожа има и освен това прекомерната им употреба може да я изсуши и не е приятно. : )

fuckme
09-19-2010, 15:02
споко, лицето ти не гори, просто е много люто. това е добре, защото значи, че продукта работи. това за увлажяването не го разбрах - омазнява, или в какъв смисъл се увлажнява.аа и също така - ти кой от продуктите на гарниер пюр актив си взела - 3в1 ли? защото аз само от него имам впечетления. ако говорим за 3в1 - той може да се ползва и като маска. маската се прави 1-2 пъти седмично и матира кожата, тоест ПРЕМАХВА петната. в такъв случай за 1 - 2 седмици би трябвало да има ефект, горе - долу 4 маски са ти това. но и само като си почистваш и ексфолираш кожата с него, пак има ефект за петна и белези. като го поизползваш редовно, ще видиш ефекта.

Minerva
09-19-2010, 15:17
Ексфолианта 2 пъти в седмицата горе-долу, а тоник се слага сутрин и вечер след измиване на лицето - той подготвя кожата за крема, който ще и сложиш и почиства това, което не си успяла да махнеш при миенето.
До авторката - срок за това кога ще ти се оправи няма, както няма и гаранция дали изобщо ще ти подейства. Но ако е подходящ за теб, ефект ще има може би след десетина дни - две седмици някъде.

InsertDumbNickHere
09-19-2010, 19:09
Не е 3 в 1 . С тампон намазвам лицето след като е хубаво измито .. и да много ми се омазнява :X..?

zorrybaby
09-19-2010, 22:25
http://prikachi.com/images/229/2520229C.jpg

<- мм,ако говориш за това и аз го използвам и знам,че има крайно желаещ ефект,когато използваш поне 2 кутий ,а колкото до това че имаш чуството ,че лицето ти гори емм,мога да ти кажа че и при мен е същото ,но за успокоение след това и за още по-голqм ефект използвах крем "Акне Оут " ..пробвай.. помага ^^


..и дано да сум помогнала поне малко ;) :)

ecstazy
09-20-2010, 07:56
Омазнява ти се, защото Пюр актива ти изсушава много кожата. За това ползвай някакво кремче. Не съм ползвала тези тампони, но мисля, че по-подходящо е да си вземеш крема от серията на pure active. Успех ;)

PinkMojo
09-20-2010, 19:19
http://www.beautyswapshop.co.uk/Portals/0/Competition%20Product%20range.jpg

Аз ползвах средните три всеки ден, първо ексфолианта, после тоника и накрая хидратанта, така си откарах към 2 седмици и положението само се влошаваше и затова спрях :?