PDA

View Full Version : диня



creamy224
09-19-2010, 15:23
здравейте . днес в едно списание прочетох за една динена диета приятна е не е някаква трудна нито да се гладува някой пробвал ли я е и има ли ефект. там пише че с нея за 3 дни се свалят три килограма

kadishona
09-19-2010, 15:32
за три дни деня само с диня аз изчезнах от от земята. После трябваше да ям адски телешко и свинско че да се появя пак. Ако ще караш на динена диета - не повече от 10 минути...

3 кила за три дни... невъзможно е и самата диета е лош избор. Динята съдържа много полезни в-ва за човека но определено не всички!

Golqmpi4
09-19-2010, 15:57
никой не е отслабнал само от диета трябва и трениране бе клошари .......

Everytime
09-19-2010, 17:49
никой не е отслабнал само от диета трябва и трениране бе клошари .......

тва е момиче бе тиквеник.. тая диета я пише в женско списание.. клошари вика.. :D

Golqmpi4
09-19-2010, 17:55
никой не е отслабнал само от диета трябва и трениране бе клошари .......

тва е момиче бе тиквеник.. тая диета я пише в женско списание.. клошари вика.. :D

кфо ми пука бе паляк тя от диета нищо няма да свали без трениране за 2 дена и си е върнала кг то ако изобщо свали кг ...

CircleOfPain
09-19-2010, 17:57
Майка ми чете некви диети на д-р Емилова и подложи баша ми на диета само плодове, за 5 дена свали 5кг и после си ги върна и подпухна :razz:

YVKsport
09-20-2010, 16:58
никой не е отслабнал само от диета трябва и трениране бе клошари .......

тва е момиче бе тиквеник.. тая диета я пише в женско списание.. клошари вика.. :D

кфо ми пука бе паляк тя от диета нищо няма да свали без трениране за 2 дена и си е върнала кг то ако изобщо свали кг ...

GOLQMMUJ...


Към авторката-това е смешно.Все едно да си на вода три дни.Не е разумна тази диета.Ама ние пак ще говорим с теб ;)

HandOFDooM
09-24-2010, 21:03
никой не е отслабнал само от диета трябва и трениране бе клошари .......

тва е момиче бе тиквеник.. тая диета я пише в женско списание.. клошари вика.. :D

кфо ми пука бе паляк тя от диета нищо няма да свали без трениране за 2 дена и си е върнала кг то ако изобщо свали кг ...
правилно си го каза пича !!! момичетата с мазничките дупенца само за диети ми шушулкат а нищо не правят ... с тичане за 1 месец може много да се постигне