PDA

View Full Version : Объркана съм...



lolssie
09-19-2010, 16:24
Преди околооо година се запознах лично с момчето което съм харесвала през целия си живот! .. Нищо, че той имаше приятелка.. Тя не е много красива и е пълничка. Много приятелки ми казват, че съм по-красива от нея и той бил глупак, че не е с мен.. тоой разбира се, знае че го харесвам.. иии една вечр ми сподели, че не е сигурен дали иска да е още с приятелката си.. и че иска мен не нея... Ноо това беше преди месеци.. сега тръгнахме на училище и снощи той ми сервира, че е скъсал с приятелката си! А ние в последно време с нея станахме доста добри приятелки... тя ми споделяше всичко.. всичко на мен на никой друг.. а аз и забивам нож в гърба! Тя разбира се незнае за мен и негоо.. ии сега той иска да е с мен! Какво да правя? Искам го страшно много.. но немога да нараня бившата му... Чувствам се като боклук! КАжете какво да правя? Тя само плаче за него :(

ameli
09-19-2010, 18:27
Вече е бивша, факт. На нейно място ще дойде друга, независимо дали това ще бъдеш ти или не. Ако ти е истинска приятелка ще те разбере /колкото и изтъркано да звучи/.

Butterfly17
09-19-2010, 18:32
ох много гадно се е получили . Ами кажи и че го харесваш и и искате да сте заедно абече се чустваш гадно заради нея и я питаи дали има нещо напротив да сте заедно.М обаче ако ще сте заедно по добре и кажи ти ,а не да го научава от някои друг

a1a2b3v
09-19-2010, 18:37
Поговори с нея и и кажи, че го харесваш от много време, но тогава още са ходили и си искала да ги разделиш или нещо такова, но после сте се приятелили и ти е неудобно въпреки, че още го харесваш...ще те разбере. :)