PDA

View Full Version : Нощни смс-и



InloVeGirl27
09-19-2010, 15:59
Та идеята ми е,да си направим тема за среднощни смс-и,получени от някое гадже.. Аз лично съм им голям фен... :-D

sladur4etyYy
09-19-2010, 16:00
аз също! :grin:

Nakadah
09-19-2010, 16:24
:-o

scanadal
09-19-2010, 16:30
Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек :) Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо :).Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.

Hilary_
09-19-2010, 16:35
мм даа .. и аз ги обичам .. няма значение дали ще са от някой познат, приятелка или гаджето .. 8-)
.. обичам и аз да връщам жеста, но не всеки би го приел добре .. :lol:

zority7
09-19-2010, 18:24
и аз съм за... получавала съм,а понякога и съм връщала не е лошо 8-)

unbreakabl3
09-19-2010, 18:28
Това е най-невероятното усещане, което може да съществува. Разбира се ако са хубави, защото веднъж ми изпратиха и много гаден от сорта на "Мисля, че заслужаваш нещо по-добро от мен.." :?
Писала съм, и на мен са ми писали, дори снощи писах.
Много обичам смс-ите и рано сутрин, докато още спя. Много хубави съм получавала.

MegamiX
09-19-2010, 18:33
Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек :) Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо :).Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.

За мен лично, смс-те са по-хубави даже от обаждането!

mArMaLaDkA
09-19-2010, 18:34
То идеята на темата беше да споделяте смс-те си, а не дали ви харесва да ви пращат, ама айде. 8-)
И аз съм получавала няколко смс-а, които са ме трогвали, но предпочитам да си ги запазя за себе си. За да си запазя тръпката и защото смятам, че това са си интимни моменти и мисли между двама души и не трябва да стават достояние за (чак толкова) много души. ТваЙ.
Пък и вече има поне 2 такива теми. Начетохме се на "обичам те, зайченце" и "ще ти скъсам нощницата довечера, меченце". 8-)

torresinho
09-19-2010, 18:59
Obicham te,Obicham te,Obicham te! {{{{{{}}}}}}

:-)

Имам и още 1 любимец:

Ich kann dir nette und sch

xoxi
09-19-2010, 19:03
Мразя да ме будят през нощта. Независимо с любовен sms или с нещо друго..
Случвало ми се е, но толкова бях ядосана, че дори не го прочетох!

InloVeGirl27
09-19-2010, 19:04
Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек :) Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо :).Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.

За мен лично, смс-те са по-хубави даже от обаждането!

Даа,и аз мисля така... Не знам защо..:Д

П.с.: Извинете,щом има такава тема. Но предпочетох да не отговарям на стара тема и да я местя напред,а да направя нова и за нови смс-чета :д

PyCoKoCkA93
09-19-2010, 19:05
Попринцип мразя да ме будят посред нощ,ако ще и най-милото нещо да са ми написали...И попринцип не отговарям на тези смс-и,защото едвам успявам да го прочета,а камо ли да успея да мисля и да пиша :D 8-) :-D

YouDontKnowMe
09-19-2010, 19:53
Аз съм градски транспорт ,слънце
Peter es bueno en la mina , или нещо подобно, което означаша, че Петър е добър в мината, каквото и да означава това и който и да е Петър.
Слушам вицове за математици в захлас, заради това не ти писах. (Това в 3-4 през нощта)
Спам, спам, спам, обичам те ^^ рофл
Лека нощ малко сладко нещо
Тикваа - малко awesomche което се пробва да ми бута остри предмети.Дано се появи в следващите два дена. И дано вече е здрава тиква. Цункай се.

Тъй де, другите са все бозави. Или несвързани . :D

nefchi_bs
09-19-2010, 19:57
Харесвам го ,но понякога се превръшат среднощен лаф и тогава става лошо вече ..

tuzaro
09-19-2010, 21:04
ако ме събуди в 3 часа нощес, без да ми предложи плътски удоволствия, нема да съм много доволен майна.

Bixel
09-19-2010, 22:45
"Имате неплатена сметка за този месец"

DrIfteRbg
09-20-2010, 18:16
Не обичам мобилните телефони и вече съм строшил 4.. а и тия мобилни оператори голям бакшиш взимат за СМС.. Ма България все пак...

Candice
09-20-2010, 18:24
Какво по-хубаво от това любимия да те събуди през ноща с СМС-че, в което пише "Обичам те".. Или нещо от този род :)

justonegirlwithonehope
09-20-2010, 18:25
Аз същно съм фенка на среднощните любовни смс-и.Имах един бивш, които всяка вечер за лека нощ ми пращаше страшно мил смс, а понякога и през ноща, също и през деня.Когато намери време.Имаше някой клишета, но ме караха да се усмихвам до ушите.

Един от смс-ите гласеше :

Дълго се лутах, по цели нощи не спях, копнеейки да срещна момичето, с което ще бъда на този свят.Целунах много жаби, докато не намеря моята принцеса, но ето че дойде мига, в който мога смело да кажа - ти си моята принцеса, ти си моя свят, с теб избрах да живея ден след ден, ръка за ръка, защото - светът е за двама ! За първи път мога да се изправя и да кажа пред обществото - това е моето момиче, да се изправя и да кажа пред теб - обичам те мила моя и с теб ще съм във всеки час.Едва сега осъзнах значението на тази дума и ти благодаря, че ми помогна да бъда човек !


Това е най-хубавия смс, който съм получавала.Не беше просто нещо взето от интернет, беще написано от сърце.Колкото и драматично да звучи, защото не веднъж съм казвала във форума - аз не съм романтичка, този смс ме накара да се замисля над нещата от живота. :)

XTREMEFREERIDE
09-20-2010, 18:30
Така като сте тръгнали да си споделяте емоциите от sms-ите,да хвана и аз освен. Обичам..обожавам направо,но само и единствено по 1 sms от човек. След това вече става скучно. Изпращали са ми много красиви и искрени неща,които дори са предизвиквали у мен толкова голяма емоция,че са ми се насълзявали очите.Чудно е. И аз съм пращала. Я сънувам нещо хубаво и искам да му кажа,я сънувам нещо лошо и искам да ме успокои..или пък просто не мога да заспя и искам да му кажа нещо мило. Тези думички са най-сладкото събуждане.

tanch3t093
09-21-2010, 12:00
Ооо да обожавам такива смс-и .. Веднъж, когато гаджето беше далече и не се виждахме дълго време той ми написа страшно мил смс - Мило, страшно много ми липсваш - Просто си намаш и идея колко много те обичам и колко много искам да си до мен сега .. :grin: :-)

Paramour
09-21-2010, 12:19
"Spi6 li ve4e amore mio : ) ? " :smt007

pamii
09-26-2010, 12:07
Обожавам такива смс-и ! Предлагам дори темата да стане важна! хД

serenityFX
09-26-2010, 12:11
Мъжете пишат такива смс-и когат им се ебе , а жените си ги харесват щото са мил жест , ама понякой път тря се научите да четете м/у редовете.. :) майната по-горе е написал как стоят нещатата , нали бе майна :)

soul1199
09-26-2010, 15:21
доста често получавам разни смс-и от различни хора,някой ги изтривам,а други си ги пазя,в предния ми телефон имах толкова готини :)

laila_94
09-26-2010, 16:44
много сладко някой да се сети за теб :) да знаеш,че някой си мисли за теб преди да заспи

Liliqq
09-26-2010, 21:54
всички момичета ги обичаме!

GerradPique
09-27-2010, 08:30
Макар че съм момче,и на мен много ми харесват тези смс-и.Аз много често пиша такива смс-и.Няма да забравя как една сутрин в 06:50 получих смс,и след това продължително звънене,да е сигурна че ще се събудя и ще прочета смс-а.

mynichka
09-27-2010, 08:56
Обичаммм ! Независимо дали ще бъде от приятеля ми, приятели или просто познати, някак си толкова мило ти става да видиш, че са се сетили за теб. Ноо поне спя много непробудно почти винаги си прочитам смс-ите сутринта :)