PDA

View Full Version : Училищна депресия



OneInMillion
09-19-2010, 16:07
С отминаване на лятото и започване на училището трябва да променим коренно своя живот!Трябва да ставаме рано..да учим..няма ги дългите нощни разходки с приятели..всекидневните купони...спането по цял ден..!За някои като мен е много трудно да нарушим навиците си от лятото!С неговото отминаване и започването на училището се чувстваме отчаяни подтиснати и ни е много трудно да влезем в релси!За това дайте някакви съвети как да направим по-лесно прехода лято-есен;ваканция-училище!Ще съм ви много благодарен! :)

ameli
09-19-2010, 16:12
Аз пък се радвам, че почнахме училище, даже много от приятелите ми забелязват, че съм по-весела 8-)

Ами погледни го от добрата страна - ще имаш възможност да се запознаеш с нови хора, да си харесаш някоя зайка /ако си по-голям/ и така.. 8-)
Събота и неделя пак е време за купони, а ако си разпределяш задълженията правилно ще имаш време за всичко. А и зимната ваканция наближава :lol: За ранното ставане трябваше да почнеш да се упражняваш от началото на септември 8-)

CrAzYanDlaZy
09-19-2010, 17:32
Честно казано и мен ме беше обзела училищната депресия :(
беше ми много кофти, че ще трябва да забравя какво означава свободно време. Другата причина да не искам да почвам беше класа ми ... но като се замисля лятото доста от времето ми беше скучно, а сега няма как да стане! Сега съм 9. клас и бях подготве и учех само немски- сега ще е по- разнообразно. Аз съм на мнение, че всящо нещо има както отрицателни, така и положителни страни. ;)

Unendlich
09-19-2010, 19:07
- не гледай на училището като нещо супер досадно, а на т'ва, че може да си сред повече хора и имаш много повече възможности за контакт.
- в училище винаги се случват интересни неща
- можеш да се запознаеш с много нови хора (по-големи/по-малки)

xdennyx
09-19-2010, 19:12
И на мен ми липсва лятотооо ;(;(

fenasf
09-19-2010, 20:30
НЕ МОЖЕ, да свърши лятото и да почне училището е като да ядеш шоколад, а след него да ти сервират развалени яйца... :o

nooba
09-19-2010, 20:34
Гледай само положителните неща :) Аз примерно съм се наспал и починал здраво през лятото и сега знаеш ли колко сладко ми идват почивните дни апък за следобедния сън да не ти говора :grin:

diksi
09-19-2010, 20:49
Ами не знам как да ти помогна..в същото положение съм :lol:

БТВ-Ще следя темата 8-)

UNITED2
09-19-2010, 20:54
Ами не знам как да ти помогна..в същото положение съм :lol:

БТВ-Ще следя темата 8-)

iLovePussyJuice
09-19-2010, 22:24
есенно време пада акциза на амфетамините в училищата 8)

xKiFlA
09-20-2010, 01:46
аз съм депресия от като почнах от 15ти :( :cry:

Lucho
09-20-2010, 08:13
Съвет ли - нищо. Просто да не ти пука. С времето се свиква.

Greennight
09-20-2010, 08:16
Тая година си ми е екстра.По 6 часа на ден,преди по 7 или 8 часа+ ходих на уроци по БЕЛ и МАТ така,че училищна депресия засега няма :P

N0_feAR
09-20-2010, 09:34
рабирам какво ти е, т.к. съм изпаднала в абсолютно същото състояние. Всеки ден като се будя и се чудя "какво по дяволите става и ъъъъ даскало?! wtf " За сега нямам решение на проблема си, едиственото нещо което правя е - зареждам се с пакетче дъвки и плеъра си и цял ден в школото само с тях се занимавам и си подремвам. Маса скука и тъпня от всякъде...

DJmx
09-20-2010, 09:40
Ако всичко се приема с интерес и внимание времето минава бързо и не е отегчително. Не е чак такъв депресант даскало, може би само когато предстоят изпитвания и контролни. Гледайте весело на нещата - бъдете готини и внимавайте в час ('щото аз по математика като не внимавах, затова сега питам за задачи тука :D ).