PDA

View Full Version : Топче в тестис или фейк?



mafiata123
09-19-2010, 17:22
Така да започна от начало. Преди 1, 2(когато бях на 12, 13 год.) години докато си миех половия орган видях странно нещо като топче(елипсовидна форма) над левия тестис :shock: :lol: шокирах се което е нормално. споделих с нашите и майка ми каза че познавала някаква мед. сестра и щели сме да я попитаме нещо нормално ли е... така, отидохме при нея - майка ми и каза че съм намерил нещо като елипсовидно топче в областта на левия тестис (но не под, на или острани от него) и тя каза, че е било нормално, било нещо от развитието на тестисите и вика че е нормално и на другия т*шак да ми излезе :lol: което е било нормално и също така майка ми и вика за всеки случай да ме преледат защото се съмнявала за киста. мед. сестрата вика че няма нужда от преглед защото това не е проблем... та нито ме боли нито ме сърби това "топче" но искам да попитам споделете ако на на някой му се е случвало такова нещо моля ви

ImmortalSportFreak
09-19-2010, 17:34
Може би е някакво мастно натрупване,нормално за възрастта ти,но щом толкова се притесняваш,отиди да те прегледат. :)

kalpazanka
09-25-2010, 10:26
Това чудо е вътре в торбичката, нали? Само го напипваш, в смисъл такъв не се вижда отвън на торбичката, нали? Най-вероятно си напипваш надсеменника, в който става доузряването на сперматозоидите. Не е зле да те види и уролог-андролог. :) За твое успокоение.

ai07o
09-26-2010, 08:30
имах същото и се оказа киста >.<