PDA

View Full Version : Предателка или приятелка :( ?!



karinchety
09-19-2010, 18:13
Здравейте :P Сега ще ви разкажа какво точно се случи и после искам съвет :)
Такамм...Преди повече от 2 години се запознахме с едно момиче...Излезна,че имаме много общи интереси и сходство в характерите и така станахме неразделни....до момента в който се намесиха нейните родители...направиха всичко възможно да ни разделят и почти постигнаха целта си.. :( Но скоро след това станахме отново близки...и този път тя ме предаде и нейните родители нямаха нищо общо...сприятели се с момиче напълно непознато за нея..и в последствие разбрах,че е говорила какво ли не за мен...и най-съкровените ми тайни,всичко лично което съм и споделила стана достояние не само на това момиче а и на много други хора...сега в момента сме просто познати,а тя ми звани постоянно и плаче и ми се моли да и простя и отново да сме както преди...изглежда ми,че съжелява но не незнам.. :? Само знам,че е почти невъзможно да си върне доверието и уважението ми.....

Та какво ме съветвате вие ?! Да и простя ли и да забравя случилото се или да не я погледна повече...? :o

ameli
09-19-2010, 18:26
Най-важното правило, което ме води: Не казвай тайните си на приятел, защото знай, че и той си има такъв ;)

Щом те търси и ти се извинява, дай и втори шанс. Заслужава го, щом се 'разкайва'. Ако видиш, че има положителна промяна я допусни до себе си, но си и имай едно на ум. Ако си е същата и бий шута ;)

BlackSugar
09-19-2010, 18:44
Никога повече не споделяй с нея...или с когото и да било. Можете разбира се да станете отново приятелки, но си говорете на теми от рода на музика, филми, училище или каквато и да било друга неангажираща тема. :)

N0_feAR
09-20-2010, 09:36
Очевидно се разкайва за стореното. Като по-добър и лоялен човек от нея можеш да й простиш и да се опитате да възстановите добрите си взаимоотношения, но бъди сигурна че няма да е както преди. Имай винаги едно на ум, когато си с нея. Личните неща си ги пази за себе си.

Kmet4e
09-20-2010, 11:45
Невероятно е когато непознати стават приятели, но е много тъжно когато приятели станат непознати!!!


Разкарай я и намери една,но истинска приятелка ;)

awesomesheepy
09-20-2010, 16:46
Не е истинска приятелка.
Детски истории..

Но щом се разкайва,не бъди чак пък гад 8-)
може да сте си просто познати,или просто приятелки,но не нещо сериозно..

theonlyone123
09-20-2010, 17:05
Най-важното правило, което ме води: Не казвай тайните си на приятел, защото знай, че и той си има такъв ;)

Щом те търси и ти се извинява, дай и втори шанс. Заслужава го, щом се 'разкайва'. Ако видиш, че има положителна промяна я допусни до себе си, но си и имай едно на ум. Ако си е същата и бий шута ;)