PDA

View Full Version : Какво мислите за идеята?



sweetlove
09-19-2010, 18:16
Здравейте!
Скоро с приятелят ми правим 1 година и след месеци обмисляне реших да поръчам да ни направят един албум по случая.. Става въпрос за тия албумчета направени като детски книжки :) сещате се предполагам..
Е, какво мислите? Разбира се ще подберем снимки и оформим добре, но мисля да му напиша нещо мило.. ноо за нищо не се сещам....
Ако може някой да помогне с нещо.. спомени, мисли, но да не са банални.
Всяка идея ще ми е от помощ.
Благодаря предварително!

mArMaLaDkA
09-19-2010, 18:20
Много малоумен пост ше напиша, ама ... Това си е твоето гадже, твоята половинка, ти си с него една година вече, имате си някакви общи случки, общи спомени, напъни си главицата, напиши нещо от сърце и така. Ползвай цитати от любимата си балада, ако толкова не може да измислиш нищо, въпреки че ще е срамота.

XTREMEFREERIDE
09-19-2010, 18:22
Идеята ми допада. Винаги съм обичала снимките.

На мен ми е много любимо:
If I could tell you one thing,I guess it would be that I love hearing your voice and that you smile just happens to brighten my entire day. I love you.

Простичко и много сладко.

sasha_90
09-19-2010, 18:23
Идеята ти е много добра.Но приеми един съвет от мен-напиши му това,което чувстваш,а не някоя изтъркана фраза от нета.Може да напишеш колко го обичаш,че тази една година заедно те е направила много щастлива и ще се радваш ако продължите все така напред....

unbreakabl3
09-19-2010, 18:23
И аз мисля, че ще е най-добре ти сама да си измислиш. Ще стане много по-хубаво и наистина трогващо, като включиш ваши спомени, лафчета и т.н.

OneGuy
09-19-2010, 18:54
Мъжете не се кефим на такива неща ... измисли пак нещо такова алтернативно, но не смятам, че това е най удачното ... въпреки, че при всеки е индивидуално ... може пък и да му хареса :smt102 :smt102 :smt102

PyCoKoCkA93
09-19-2010, 19:00
Мъжете не се кефим на такива неща ... измисли пак нещо такова алтернативно, но не смятам, че това е най удачното ... въпреки, че при всеки е индивидуално ... може пък и да му хареса :smt102 :smt102 :smt102

НЕ съм съгласна...Вие мъжете до един сте като малки деца и се трогвате от мили неща,но не искате да си го признаете(подчертавам МИЛИ,а не ЛИГАВИ !) Аз подарих албум със наши снимки на приятеля ми за 2 годишнината ни и му надписах корицата с едни мили неща,които описват чувствата ми и той страшно много го хареса...Идеята на авторката е прекрасна,обаче авторке-срамота е да имаш дълга връзка и да не можеш да напишеш 10 реда на приятеля си... :(

soul1199
09-20-2010, 06:42
Идеята ти е много добра.Но приеми един съвет от мен-напиши му това,което чувстваш,а не някоя изтъркана фраза от нета.Може да напишеш колко го обичаш,че тази една година заедно те е направила много щастлива и ще се радваш ако продължите все така напред....

dimitar_ak
09-20-2010, 07:33
Аз за годишнина не бих искал подарък, а романтичен уикенд. Сами на хубаво място, а такива места има много. Туристическия сезон свърши и цените навсякъде паднаха.

GD
09-20-2010, 07:53
Аз за годишнина не бих искал подарък, а романтичен уикенд. Сами на хубаво място, а такива места има много. Туристическия сезон свърши и цените навсякъде паднаха.

bebe7o
09-20-2010, 07:59
Мъжете не се кефим на такива неща ... измисли пак нещо такова алтернативно, но не смятам, че това е най удачното ... въпреки, че при всеки е индивидуално ... може пък и да му хареса :smt102 :smt102 :smt102


И аз така мисля. От всичките ми познати момчета мисля, че само на един би му харесало. Ама разни хора, разни интереси. :)

dimitar_ak
09-20-2010, 08:35
Защо не и едно късно море. Не става за плаж, но разходките по брега са страхотни