PDA

View Full Version : Пиърсинг на езика ?!?!



fashionleti
09-19-2010, 19:36
От много време ми е мечта да си пробия езика ... и най-после с една приятелка се навихме да отидем и да го направим. Малко съм притеснена боли ли? с какво точно трябва да се храня докато зарасне? може ли да пуша? каква е вероятността да се инфектира? Тъй като наще не ми дават мисля да си направя без да ги питам възможно ли е да крия обицата за извесно време :D мисля си че ще разберат щот ще фъфля ии много ще ми викат :D :D ама не ми пука решила съм !!! Може ли да ми дадете някакви съвети относно обиците, храна и т.н. Мерси предварително :-)

Whoopdedoo
09-19-2010, 19:53
плаче ми се

StolenBliss
09-19-2010, 19:56
Хахах аз когато си го пробих даже бях навила баща ми да дойде с мен :lol: мн съм сладкодумна, тряяше и двамата да ги убеждавам няколко месеца ама се съгласиха, щот иначе не съм по тия раоти да си напраа и после чак да им покажа или пък да се крия..не е за мен, но имах една фр която няколко месеца беше го така запазила в тайна.За фъфленето не е сигурно щото аз от 5 години я имам и въобще не съм фъфлила никога, но има някой че дори и след като я махнат продължават да фъфлят, зависи от човека.За яденето - хаха аз си виках ше ям супа след като ми я напраат ама то кво стана че фидето ми се закачаше за обицата :razz: но да гледай да не ядеш твърди неща в началото. И последно - мен лично не ме боля въобще и като ме пробиваха и после. Просто усещах ново тяло в устата си, но после като свикнеш даже ще и забравяш че имах обица. И така мисля че бях доста изчерпателна. Успех :D

w0sh
09-19-2010, 22:48
Мен ми е интересно колко време след като си турят пиърса могат да употребяват устата си по предназначение (справка terrorclub)

Momchence
09-20-2010, 13:48
Мен ми е интересно колко време след като си турят пиърса могат да употребяват устата си по предназначение (справка terrorclub)
В студиата ги предупреждават всички момиченца за това - около 2 седмици.

...аа чакай, кво значи по предназначение? :oops:

PinkFloydSound
09-20-2010, 16:31
Момче с пиърсинг на ЦИПАТА на езика обаче не е гейско. Яко си е. То си и зависи от човека, една обеца на езика няма как да ти промени особено много гей/негей имиджа.

guinessgirl
09-20-2010, 19:20
На мен пък винаги ми е било интересно да усетя езиче с обеца някъде по мен :smt116 , но пък за момче е доста гей , хах ...нееее,как ше е гей,аз супер мноооого се кефя на мъже с обици специално на езика,ама другаде не е толкова яко